ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על מכבי עירוני רמת גן

מאי 3, 2024 | כדורסל, ליגה | 3 תגובות

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ 79:93 את מכבי עירוני רמת גן באולם זיסמן במשחק הראשון במסגרת הבית העליון ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי עירוני רמת גן

חמישייה

רכז: איתי מושקוביץ – 5

הוריד את ההפרש לחד ספרתי עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע השני. סיים עם 7 נקודות (2-5 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-0-1 מהקו), 8 אסיסטים לעומת 2 איבודים ו-10 במדד היעילות ב-25 דקות. יכול יותר.

קלע: ג’ורדן כהן – 5

מסר היטב ותרם סלים, אבל ידע משחקים יותר טובים. סיים עם 8 נקודות (2-3 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-1-2 מהקו), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים ומינוס 26 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-26 דקות.

סמול פורוורד: אדם אריאל – 8

הקפטן הוביל את הריצה של קבוצתו בדרך להורדת ההפרש ל-3 באמצע הרבע השלישי, כשהוא סיפק זריקות עונשין מדויקות, צלף שלשה והוסיף מהלך של סל ועבירה בדרך להורדת ההפרש ל-3 בלבד. החטיא שלשה שיכלה להשוות את התוצאה, והחטיא זריקה שיכלה להעלות את קבוצתו ליתרון. השאיר את קבוצתו בתמונה עם סל מבפנים ברבע הרביעי, והוסיף עוד אחד כזה בהמשך. סיים עם 18 נקודות (3-5 לשתיים, 3-6 לשלוש ו-3-3 מהקו) לצד מינוס 23 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות. ממשיך בעונה המצוינת.

Adam Ariel – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: נוני אומוט – 6

לקח ריבאונדים וסיפק הפעם בשקט-בשקט נקודות, כולל מהלך של חסימה בהגנה וריצה כל הדרך לסחיטת עבירה בלתי ספורטיבית בשלב מוקדם של הרבע השני, כל הדרך להשוואת התוצאה מהקו. היה מעורב ישירות ב-4 נקודות שהורידו את ההפרש ל-3 בלבד בתחילת הרבע הרביעי. סיים עם 12 נקודות (2-5 לשתיים, 1-6 לשלוש ו-5-5 מהקו), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו-3 חטיפות בדרך למדד 14 לצד מינוס 21 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות (הכי הרבה על הפרקט), כשהפעם הוא חווה קשיים.

Nuni Omot – Photo Credit: Ilay Erez, Maccabi Ironi Ramat Gan

סנטר: מנגוק מתיאנג – 6

פתח עם סל מבפנים והוסיף ריבאונדים, בהמשך הרבע הראשון התקשה לסיים ליד הסל, אבל בסופו של דבר סיפק פוט-בק אדיר. אלא שהוא נפגע, וחזר באמצע הרבע השני. סיים עם דאבל-דאבל של 10 נקודות (4-8 לשתיים, 2-4 מהקו) ו-12 ריבאונדים יחד עם 2 אסיסטים לעומת 4 איבודים ב-31 דקות.

Mangok Mathiang – Photo Credit: Ilay Erez, Maccabi Ironi Ramat Gan

ספסל

יהל מלמד – 8

צבר עבירות מהירות, אבל חזר לקראת סיום הרבע הראשון והיה מעורב ישירות ב-4 נקודות רצופות שנגסו בהפרש. תרם בהגנה, והוסיף שני סלים רצופים מבפנים במתפרצות שהורידו את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מתקדם של הרבע השלישי. הוריד את ההפרש ל-3 עם סל מבפנים בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, ובהמשך הוריד את ההפרש ל-6 אחרי שהעניינים הסתבכו. סיים עוד משחק טוב עם 12 נקודות (5-6 לשתיים, 0-1 לשלוש) ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) לצד 3 איבודים ב-18 דקות.

Yahel Melamed – Photo Credit: Ilay Erez, Maccabi Ironi Ramat Gan

יובל שניידרמן – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל חילק מסירת עיקן עקומה להטבעה של כרם משעור בתחילת הרבע השני, מה שהוריד את ההפרש ל-2 בלבד. דייק מהקו כדי להוריד את ההפרש ל-5 עמוק בתוך הרבע השני. סיפק מהלך של חטיפה ואסיסט במתפרצת לאריאל, שרשם מהלך של סל ועבירה כדי להוריד את ההפרש ל-3 בלבד באמצע הרבע השלישי. המשיך למסור היטב, ולקח ריבאונדים. סיים עם 4 נקודות (1-3 לשתיים, 0-1 לשלוש), 4 ריבאונדים, 5 אסיסטים ללא שום איבוד ו-3 חטיפות בדרך ל-13 במדד היעילות יחד עם פלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

כרם משעור – 6

נגס בהפרש עם פעולות מצוינות כולל סלים מבפנים בסיום הרבע הראשון ובתחילת הרבע השני, שאותו הוא פתח עם הטבעה, והשווה מחדש את התוצאה עם עוד סל מבפנים בדרך לפסק זמן של היריבה. סיים עם 8 נקודות (4-7 לשתיים, 0-1 לשלוש), 3 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-20 דקות.

מאמן: שמוליק ברנר – 6

מאמן החודש שוב נאלץ להסתדר ללא ג’יי פי טוקוטו הפצוע, וקבוצתו התקשתה הפעם בפתיחה לעיני הקהל הביתי. הוציא את מלמד בעקבות בעיית העבירות המוקדמת, החזיר אותו תוך זמן קצר וקיבל פעולות מצוינות. חניכיו השוו את התוצאה, אלא שהיריבה הגיבה בריצה משלה, והוא הזעיק פסק זמן. קבוצתו נלחמה והייתה לא רחוקה מהלפוך את התוצאה לטובתה, אלא שבסופו של דבר היריבה ניצחה בלי יותר מדי בעיות. בשורה התחתונה, קשה לנצח קבוצה פעמיים ברציפות, והוא נפל קורבן לכך הפעם.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 8

החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע השני, ופתח את המחצית השנייה עם אסיסטים ושלשה. הוסיף נקודות מהקו. סיים עם דאבל-דאבל של 11 נקודות (1-3 לשתיים, 2-7 לשלוש ו-3-4 מהקו) ו-10 אסיסטים לעומת 5 איבודים יחד עם 5 ריבאונדים ופלוס 18 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-30 דקות. השיג את הנקמה שרצה.

קלע: ליוואי רנדולף – 9

הקפטן צלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתן ברבע השני ומייד הוסיף אסיסט לשלשה של כריס ג’ונסין בדרך ליתרון 6, כשזמן קצר לאחר מכן הוא צלף עוד שלשה בדרך ליתרון 7 והוסיף אסיסט לסל של נמרוד לוי בדרך ליתרון 9. נעץ שלשה אדירה בסיום שעון הזריקות כדי לעצור את הריצה של היריבה עמוק בתוך הרבע השני, והוסיף אסיסט לשלשה של כריס ג’ונסון על הבאזר של סיום המחצית הראשונה. צלף שלשה גם ברבע הרביעי, מה שהיה נראה שיקרב את קבוצתו לניצחון, אלא שהיריבה נגסה בהפרש. בסופו של דבר סגר סיפור עם סל מבפנים, וקינח עם אסיסט אחרי חטיפה לאלי-הופ של ג’אקורי וויליאמס. סיים עם 16 נקודות (2-3 לשתיים, 4-6 לשלוש), 5 אסיסטים לעומת 2 איבודים ו-3 ריבאונדים בדרך למדד 21 ב-28 דקות. שחקן החודש פותח חזק גם את מאי.

Levi Randolph – Photo Credit: Sports Rabbi

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 5

קלע שלשה ברבע הרביעי. סיים עם 5 נקודות (1-1 לשתיים, 1-4 לשלוש), 3 ריבאונדים (כולם בהתקפה) ו-2 אסיסטים ב-23 דקות.

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 7

פתח עם סל אחרי ריבאונד התקפה ושלשה בדרך ל-5 הנקודות הראשונות של קבוצתו, ונלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. סיים עם 10 נקודות (3-3 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-1-1 מהקו) ו-4 ריבאונדים בדרך ל-12 במדד היעילות ב-19 דקות. זה כבר נראה יותר טוב.

Nimrod Levi – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 9

נלחם על ריבאונדים בהתקפה, והשתחרר באמצע הרבע השני עם סל השדה הראשון שלו ומייד לאחר מכן הטבעה מפלצתית אחרי כדרור שהחל מחוץ לקשת בדרך ליתרון דו ספרתי, כשרגע אחרי זה הוא גם הטביע שוב באופן מפלצתי בדרך ליתרון 12. פתח את המחצית השנייה עם סל מבפנים, עצר את הריצה של היריבה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, ומייד לאחר מכן התעופף לאלי-הופ אדיר. דייק מהקו כדי לקרב את קבוצתו לניצחון, וקינח עם עוד אלי-הופ אדיר. סיים עם 17 נקודות (7-10 לשתיים, 3-4 מהקו) ו-9 ריבאונדים (3 בהתקפה) בדרך ל-25 במדד היעילות ב-27 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

כריס ג’ונסון – 8

החטיא זריקות עונשין, אבל צלף שלשת מומנטום ברבע השני, נלחם בצורה יוצאת מן הכלל בהגנה, וחתם את המחצית הראשונה עם שלשה על הבאזר. האט את הריצה של היריבה עם סל אחרי ריבאונד התקפה ברבע השלישי. סיים עם 13 נקודות (3-4 לשתיים, 2-6 לשלוש ו-1-4 מהקו), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 חטיפות ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

Chris Johnson – Photo Credit: Basket.co.il

נועם דוברת – 8

סחט עבירות, וסיפק אסיסט עם מסירה אחורית להטבעה של וויליאמס. החטיא זריקות במהלך הריצה של היריבה ברבע השלישי, אבל בסופו של דבר עצר אותה עם שלשה, וזמן לא רב לאחר מכן הוסיף חדירה מושלמת. נעץ שלשה אדירה במצב של יתרון 3 בדקות הסיום. סיים עם 10 נקודות (1-3 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-2-2 מהקו) ו-3 ריבאונדים בדרך ל-13 במדד היעילות ב-14 דקות. מתחיל להראות את הניצצות שראינו לפני הפציעות. איזה סיפור מרגש.

Noam Dovrat and Karam Mashour – Photo Credit: Basket.co.il

אלכס טיוס – 5

סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה כדי להעלות את קבוצתו ליתרון 7 עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 2 נקודות (1-1 לשתיים) ו-3 ריבאונדים ב-11 דקות.

קאדין קרינגטון – 8

קלע את הזריקות הראשונות שלו, אבל החטיא את הזריקות הבאות ועשה עבירה בלתי ספורטיבית בתחילת הרבע השני. סיפק סל שעצר את הריצה של היריבה ברבע השלישי, והוסיף סל נוסף. הרים את וויליאמס לאלי-הופ אדיר ברבע הרביעי. סיים עם 9 נקודות (3-4 לשתיים, 1-3 לשלוש) ו-10 במדד היעילות ב-16 דקות.

אור קורנליוס – 4

החטיא במצבים שאליהם הגיע, ולא שיחק בכלל במחצית השנייה. סיים עם 0 נקודות (0-2 לשתיים), מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-9 דקות.

מאמן: יונתן אלון – 9

קבוצתו הגיבה עם פתיחה חזקה אחרי ההפסד לרמת גן לפני כמה ימים, כשהוא ניצל את העומק שעומד לרשותו. לקח פסק זמן בעקבות המומנטום של היריבה בתחילת הרבע השני, וקבוצתו הגיבה היטב. לקח פסק זמן כשהיריבה ייצרה מיני-מומנטום, ובסופו של דבר קבוצתו שלטה במשחק וניצחה בצורה משכנעת למרות ניסיונות קאמבק של היריבה. ספסל את קורנליוס במחצית השנייה.

מצטיין המשחק – ג’אקורי וויליאמס

3 תגובות

 1. ליאור וילהלם

  פוסט מריח קצת שלא הכי אובייקטיבי…..אבל…..רמת גן עדיין מקום 3 ועדיין ניצחה פעמיים את ירושלים…

  • Moshe Halickman

   היו ציונים גם אחרי הניצחון של רמת גן מול ירושלים

  • ע

   כן… הניצחון הראשון היה עם 0 זרים להזכירך

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!