ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל אילת

אפר 24, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים הביסה בבית 85:103 את הפועל אילת בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 5

לא כל כך הגיע לשחק הפעם בהתחלה כשהחטיא את הזריקות הראשונות שלקח, אבל סיים את הרבע השלישי עם שלשה גדולה על הבאזר, מה שעצר את הריצה של היריבה, והוסיף סל מבפנים בתחילת הרבע הרביעי. סיים עם 5 נקודות (1-1 לשתיים, 1-5 לשלוש), 6 אסיסטים לעומת 2 איבודים ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

קלע: ליוואי רנדולף – 8

הקפטן קלע 5 נקודות רצופות עבור קבוצתו במהלך הרבע השני, והמשיך לצבור נקודות. סיים עם 22 נקודות (4-9 לשתיים, 4-7 לשלוש ו-2-2 מקו העונשין) ופלוס 16 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 8

סיפק רצף של 8 נקודות עבור קבוצתו במהלך הרבע הראשון, כשהוא הציל איירבול של קבוצתו עם סל מבפנים וצלף בביטחון שתי שלשות עם שחרור זריקה סופר מהיר ומרשים. סיפק מהלכים של סלים אחרי ריבאונדים בהתקפה ברבע השלישי. סיים עם 13 נקודות (3-4 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-1-2 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה), 3 אסיסטים, 2 חטיפות, 23 במדד היעילות ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות. נמצא בכושר אדיר.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 6

פתח עם אסיסט וסל מבפנים, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. הטביע באמצע הרבע השלישי. סיים עם 4 נקודות (2-3 לשתיים, 0-2 לשלוש), 5 ריבאונדים, 5 אסיסטים לעומת איבוד אחד ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 8

פתח עם הסל הראשון במשחק, ובהמשך התעופף לאלי-הופ. פתח גם את המחצית השנייה עם סל, הפעם אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 14 נקודות (6-7 לשתיים, 2-2 מהקו), 6 ריבאונדים, 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 18 במדד היעילות ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-20 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

כריס ג’ונסון – 7

חתם את הרבע הראשון עם שלשה משוגעת אחרח שהכדור פגע בקרש וקיפץ על הטבעת בדרך ליתרון 24:26. גם תרם בהגנה, והוסיף עוד סלים נהדרים. סיים עם 11 נקודות (2-3 לשתיים, 2-2 לשלוש ו-1-1 מהקו) ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Chris Johnson – Photo Credit: Yehuda Halickman

קאדין קרינגטון – 8

קלע 5 נקודות רצופות כשנכנס בדרך ליתרון בדיוק בהפרש הזה. החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע השני, הוסיף מייד לאחר מכן אסיסט נפלא לאלי-הופ של וויליאמס ועוד סלים לשתיים, כולל מהלך של סל ועבירה, כאשר הוא סיים את המחצית הראשונה עם 16 נקודות. סיים עם אותן 16 נקודות (4-5 לשתיים, 2-6 לשלוש ו-2-2 מהקו), 4 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-20 דקות.

עוז בלייזר – 6

חזר לשחק אחרי שנעדר מהמשחק הקודם עקב סיבות אישיות, והטביע כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השני בנוסף לכך שנלחם על ריבאונדים. סיים עם 7 נקודות (2-2 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-3-3 מהקו) (2 בהתקפה) ו-11 במדד היעילות ב-14 דקות.

Oz Blayzer – Photo Credit: Yehuda Halickman

אור קורנליוס – 8

צבר נקודות כשנכנס, והעלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מתקדם של הרבע השני, והמשיך לצבור נקודות מבפנים. קינח עם שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון 13 ברבע הרביעי בדרך לפסק זמן של היריבה. סיים עם 11 נקודות ללא החטאה (3-3 לשתיים, 1-1 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 18 במדד היעילות ופלוס 15 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

נועם דוברת – 5

חזר מהפציעה הממושכת לקול תשואות הקהל, והתקשה כשאיבד כדורים והחטיא את הזריקות שלקח. סיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים, 0-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 איבודים, מינוס 4 במדד היעילות ומינוס 5 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-7 דקות. זה ייקח זמן, אבל כמה טוב שחזרת.

Yovel Zoosman and Noam Dovrat – Photo credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: ניר פרי (לא שיחק מספיק)

מאמן: יונתן אלון – 7

קבוצתו הייתה די רדומה במהלך המחצית הראשונה, והוא שיתף את דוברת. בסופו של דבר קבוצתו שלטה במחצית השנייה וסגרה סיפור ברבע הרביעי תוך שהיא ניצלה את העומק שלה. העלה את פרי בסיום. המומנטום נמשך.

Yonatan Alon – Photo credit: Yehuda Halickman

הפועל אילת

חמישייה

רכז: ג’רמי סנגלין – 9

העביר את היתרון לקבוצתו במהלך הרבע השני עם שלשה, לאחר מכן השווה מחדש את התוצאה עם סל מחצי מרחק, והמשיך להחזיק את את קבוצתו בתמונה בזכות סלים גדולים. להט גם בפתיחת המחצית השנייה, וסמוך לסיום הרבע השלישי הציג מטווח מדהים של שלוש שלשות רצופות שהורידו את ההפרש ל-4 בלבד. סיים עם 27 נקודות (3-3 לשתיים, 7-9 לשלוש), 5 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 2 חטיפות ו-35 במדד היעילות ב-34 דקות (הכי הרבה על הפרקט). הכי קרוב שיש לסטף.

Jeremy Senglin – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: דיישון בוקר – 5

איבד כדורים במהלך הרבע השני, ולא צבר מספיק נקודות. סיים עם 10 נקודות (3-3 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-4-4 מהקו), 4 איבודים על 3 אסיסטים, 2 חטיפות, 15 במדד היעילות ומינוס 21 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות, וזה נראה שייקח לו זמן לחזור לעצמו.

Deishuan Booker – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אלייז’ה סטוארט – 7

פתח עם שתי שלשות, וסיים את הרבע הראשון עם מטווח מדהים של 5 כאלו כולל מהלך של שלשה ועבירה בדרך ל-16 נקודות כבר ב-10 הדקות הראשונות, כאשר לצערו השלשה של כריס ג’ונסון בסיום הרבע מחקה את היתרון שהוא ייצר. הוסיף עוד שלשה בשלב מוקדם של הרבע השני בדרך ל-6 מ-6 לשלוש, ולמרות שבהמשך הוא כבר לא היה מדויק ב-100% הוא חתם את המחצית הראשונה עם מהלך של שלשה ועבירה בדרך להשוואת התוצאה ול-23 נקודות אישיות כבר ב-20 הדקות הראשונות. גם חסם בהגנה, אבל לא קלע בכלל במחצית השנייה למעט זריקת עונשין אחת בגארבג’ טיים. סיים עם 24 נקודות (0-4 לשתיים, 7-10 לשלוש ו-3-4 מהקו) ו-4 איבודים על אסיסט אחד ב-33 דקות.

Elijah Stewart – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: עמית זיס – 6

תרם נקודות, ונלחם על הפרקט כמו תמיד כשבכל פעולה הוא חשב על טובת הקבוצה. סיים עם 4 נקודות (0-1 לשלוש, 4-4 מהקו) ו-3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ב-23 דקות.

סנטר: ג’וואן ג’ונסון – 7

לא היה מדויק בפעולות ההתקפיות הראשונות שלו, אבל בהמשך דייק מחצי מרחק, כולל כמה סלים שהחזיקו את קבוצתו ברבע השלישי. סיים עם 14 נקודות (7-13 לשתיים), 7 ריבאונדים, 3 איבודים על אסיסט, 17 במדד היעילות ומינוס 25 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-32 דקות.

ספסל

יהונתן לוי – 3

התקשה לדייק במצבים שאליהם הגיע, כולל החטאה של הטבעה, והתקשה מאוד בהגנה, בעיקר מול כריס ג’ונסון. סיים עם נקודה אחת (0-3 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-1-2 מהקו), 4 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2 אסיסטים ללא אף איבוד ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-14 דקות. יש גם משחקים כאלה.

אור אשכנזי – 5

נכנס לבעיית עבירות, אבל תרם פעולות לחימה בשני צידי הפרקט ברבע הרביעי. סיים עם 0 נקודות ללא אף זריקה, ריבאונד התקפה אחד, מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-16 דקות.

ארטיום זאבלין – 6

נכנס לראשונה רק עמוק בתוך הרבע השלישי, ונתן ליריבה מהלכים של סל ועבירה, אבל גם קלע סלים נהדרים. סיים עם 5 נקודות (1-2 לשתיים, 1-2 לשלוש), 2 ריבאונדים ואסיסט אחד ב-10 דקות.

Arttem Zabelin – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: עידו הראל וקורן ז’ורנו (לא שיחקו מספיק)

מאמן: יוריצה גולמאץ – 6

זכה לטקס מהקבוצה שבה שיחק בעבר, והצליח לסיים את המחצית הראשונה בשוויון. קבוצתו התקשתה ברוב הרבע השלישי, אך עדיין הייתה בחיים כשהגיעה לרבע הרביעי. הוציא את זאבלין מהמקפיא עמוק בתוך הרבע השלישי, ובסופו של דבר יצא עם הפסד צפוי.

מצטיין המשחק – ג’רמי סנגלין

Jurica Golemac – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!