ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל גליל עליון

מרץ 27, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בבית 69:89 את הפועל גליל עליון בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת שמינית גמר גביע המדינה, ובכך תפגוש את הפועל תל אביב בשלב רבע הגמר. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 9

התעורר בסיום הרבע הראשון, כשנגס בהפרש עם שלשה וסחיטה של עבירה לשלוש זריקות. פרץ את הסכר עבור קבוצתו ברבע השני. גם חילק אסיסטים, כשהוא ניהל את המשחק היטב בדרך לקאמבק. קינח עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם דאבל-דאבל נפלא של 17 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 3 מ-3 לשלוש ו-6 מ-6 מקו העונשין) ו-12 אסיסטים בדרך למדד 24 בנוסף לפלוס 20 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Khadeen Carrington and Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: אור קורנליוס – 5

פתח עם חדירה מושלמת, אבל החטיא את השלשות שזרק. הביא את הקשיחות ההגנתית שלו. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש), מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 3 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-18 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 6

הקפטן החטיא את הזריקות הראשונות שלו. חילק אסיסטים. סיפק את סל השדה הראשון שלו עמוק בתוך הרבע השלישי, והוסיף תוך זמן קצר עוד סל מבפנים. פתח את הרבע הרביעי עם עוד סל מחצי מרחק, וקינח עם שלשה ובהמשך הטבעה מרשימה אחרי כדרור. סיים עם 12 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 2 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 3 חטיפות ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: עוז בלייזר – 8

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל נלחם על הפרקט כשלקח ריבאונדים וסחט עבירות תוקף. בסופו של דבר צלף שלשה שהעבירה את היתרון לקבוצתו במהלך הרבע השלישי, והטביע אחרי חטיפה. סיים עם 7 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש), 5 ריבאונדים ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות. הוא אוהב את הגביע, זה למה הוא פה.

Yovel Zoosman and Oz Blayzer – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: זאק הנקינס – 9

פתח עם אלי-הופ, ובהמשך סיפק עוד הטבעה עוצמתית, כשהוא היה אחראי ל-6 מתוך 8 הנקודות הראשונות של קבוצתו. גם נלחם על ריבאונדים. קינח עם עוד הטבעה בנוסף לחסימה. מתחיל להיראות כמו השחקן שהכרנו. סיים עם 16 נקודות ללא החטאה מהשדה (6 מ-6 לשתיים, 4 מ-6 מהקו), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה) ו-30 במדד היעילות ב-24 דקות.

Zach Hankins – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

נמרוד לוי – 6

עצר את הריצה של היריבה במהלך הרבע הראשון עם סל אחרי ריבאונד התקפה, אבל לא היה מדויק ממרחק. הוסיף סלים מרשימים מבפנים בתחילת הרבע הרביעי. סיים עם 6 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש) ו-4 ריבאונדים ב-17 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

יובל זוסמן – 7

צלף שלשות, כולל שתיים רצופות בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. גם תרם בהגנה. סיים עם 9 נקודות (3 מ-5 לשלוש) ו-3 ריבאונדים ב-18 דקות.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Yehuda Halickman

ג’אקורי וויליאמס – 7

חסם באופן מפלצתי בהגנה. פתח את המחצית השנייה עם סלים מבפנים, כולל הטבעה. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 8 נקודות (4 מ-4 לשתיים), 3 ריבאונדים ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

קאדין קרינגטון – 6

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, ובסופו של דבר סיפק נקודות שנגסו בהפרש עמוק בתוך הרבע השני. הטביע כדי להעלות את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מתקדם של הרבע השלישי. הוסיף זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 11 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 1 מ-7 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ופלוס 27 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-26 דקות.

Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אפק אמסלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: שי אולארצ’יק – 7

קבוצתן הסתדרה בדקות הפתיחה לעיני הקהל הביתי, אלא שבדקות הבאות היריבה עשתה ככל העולה על רוחה, והוא לקח פסק זמן רק במצב של פיגור 19:8, פעולה שהוא יכל לעשות לפחות שני סלים מוקדם יותר, וספג עבירה טכנית. קבוצתו נגסה בהפרש, והוא פתח את המחצית השנייה עם וויליאמס במקום הנקינס, מה שעבד היטב בדרך ליתרון. לקח פסק זמן בעקבות ההתרופפות בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. העלה את אמסלם בסיום. בשורה התחתונה, הצליח להנהיג קבוצה שהפגינה חוסן מנטאלי אחרי שהיא הייתה יכולה להתפרק בקלות כפי שקרה לה עד לאחרונה.

Shai Olearczyk – Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל גליל עליון

חמישייה

רכז: רועי הובר – 7

ניהל את המשחק בצורה יוצאת מן הכלל בפתיחה כשחילק אסיסטים ונעץ שלשה בדרך ליתרון 8:19 ולפסק זמן של היריבה, כאשר בהמשך הוא עצר את הריצה של היריבה עם שלשה בסיום הרבע הראשון. גם לקח ריבאונדים. לצד זה, איבד כדורים בתחילת המחצית השנייה בדרך לקאמבק של היריבה, ולא הצליח לקלוע במחצית הזאת. סיים עם 9 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש), 10 אסיסטים לעומת 5 איבודים, 5 ריבאונדים ו-16 במדד היעילות ב-33 דקות.

Roi Huber – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: עומאר סילבריו – 7

פשוט להט ברבע הראשון כדי להוביל את הריצה של קבוצתו, כאשר הוא הוביל אותה ליתרון ראשון ובסך הכל היה חתום על 10 נקודות מוקדמות. היה פחות טוב במחצית השנייה. סיים עם 15 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו), 3 אסיסטים, 5 איבודים וסחיטה של 6 עבירות ב-28 וחצי דקות.

Omar Silverio and Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: לוטן אמסלם – 5

נלחם על הפרקט, אבל ידע משחקים יותר טובים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 7 ריבאונדים ואסיסט אחד על 4 איבודים ב-25 דקות.

Lotan Amsalem and Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ליאור קררה – 5

גם נלחם על הפרקט. עצר את הריצה של היריבה באמצע הרבע השלישי, אבל גם ידע משחקים יותר טובים. סיים עם 5 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 1 מ-1 מהקו) ו-2 ריבאונדים ב-26 דקות.

Lior Carreira – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: שון מילר – 7

פתח עם סלים מבפנים, כולל הטבעה מפלצתית. גם לקח ריבאונדים, המשיך להטביע באופן מפלצתי ומסר בחוכמה. הדף את הכדור בשלב מוקדם של המחצית השנייה כדי למנוע את העברת היתרון ליריבה, אבל היה שקט יותר במחצית הזאת. סיים עם 12 נקודות (5 מ-8 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-30 דקות.

Shonn Miller – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

מירון רוינה – 5

נלחם על הפרקט בדרך לריבאונדים. סיים עם 2 נקודות (1 מ-3 לשתיים), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 אסיסטים ומינוס 21 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-13 דקות.

Miron Ruina – Photo Credit: Yehuda Halickman

אלפונסו אנדרסון – 5

לקח ריבאונדים, וצלף שלשה אחת. סיים עם 3 נקודות 0 מ-1 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-2 חטיפות ב-18 דקות.

Alfonso Anderson – Photo Credit: Yehuda Halickman

חן גיא – 8

הפתיע כשקלע 5 נקודות בשלב מתקדם של הרבע השני, ונגס בהפרש עם חדירה מושלמת עמוק בתוך הרבע השלישי. הוסיף סלים במהלך הרבע הרביעי, לצד החטאות מהקו. סיים עם 16 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 3 מ-5 לשלוש ו-3 מ-5 מהקו) ב-19 דקות.

Chen Guy – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: ג’יימס פלדין (לא שיחק מספיק בעקבות פציעה), אביב ארונוב ואור חן (לא שיחקו מספיק)

מאמן: ברק פלג – 6

פתח עם סילבריו במקום פלדין, וקבוצתו עשתה ככל העולה על רוחו עם ריצה גדולה במהלך הרבע הראשון. היריבה נגסה בהפרש, אלא שקבוצתו עדיין הייתה בשליטה. ספג עבירה טכנית. בסופו של דבר היריבה שלטה במחצית השנייה, והוא לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה של הרבע הרביעי. הלך עם גיא. נאלץ להסתדר כמעט כל הזמן ללא ג’יימס פלדין שנפצע, ויוצא עם מחמאות אך גם עם תחושת פספוס.

מצטיין המשחק – ספידי סמית’

Barak Peleg – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!