ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על בני הרצליה

מרץ 24, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ 80:85 את בני הרצליה בתום דרמה באולם היובל במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

בני הרצליה 

חמישייה

רכז: מייק מקגורל – 8

קלע סלים נהדרים לצד החטאות מקו העונשין, והשווה את התוצאה בסיום הרבע הראשון. גם לקח ריבאונדים. השאיר את קבוצתו בחיים עמוק בתוך הרבע הרביעי. הוסיף אסיסטים, כולל לשלשה של אדריאן בנקס במאני טיים. סיים עם ששורה סטטיסטית מגוונת של 16 נקודות (5 מ-5 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-0 מ-2 מהקו), 7 אסיסטים ו-6 ריבאונדים ב-33 דקות.

Mike McGuirl – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: איתן בורג – 5

קיבל לפני המשחק את תואר שחקן החודש הישראלי. החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל חילק אסיסטים לצד איבודים, וקלע את הנקודות הראשונות של קבוצתו במחצית השנייה עם שלשה גדולה בסיום שעון הזריקות. היה די שקט בהמשך. סיים עם 7 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 2 אסיסטים, 2 איבודים ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

סמול פורוורד: ווילי וורקמן – 6

הקפטן פתח עם 4 הנקודות הראשונות של קבוצתו, כשהסל הראשון היה מחצי מרחק. גם השתלט על ריבאונדים, והוסיף סל מרשים אחרי כדרור. גם היה שקט ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 7 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 1 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים ומינוס 9 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

פאוור פורוורד: טיילר סטון – 2

השתלט על ריבאונדים, אבל לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע. חסם בהגנה. קלע את הנקודות הראשונות שלו בתחילת הרבע הרביעי. איבד כדורים, והמשיך לזרוק איירבולים, כולל במאני טיים. לקח ריבאונד בשניות הסיום במצב של פיגור 3 ורץ לצד השני במטרה להשוות את התוצאה, אלא שהוא איבד כדור בדרך להפסד. סיים עם 4 נקודות (2 מ-7 לשתיים), 11 ריבאונדים (3 בהתקפה), אסיסט אחד לעומת 5 איבודים ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

סנטר: אלכסנדר זצ’ביץ’ – 4

לא תרם דבר. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים), אסיסט אחד ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-7 דקות.

ספסל

רג’י לינץ’ – 9

פתח עם סלים מבפנים, והמשיך לדייק בצבע. גם לקח ריבאונדים, כולל סל אחרי ריבאונד התקפה שהשווה את התוצאה סמוך לסיום המחצית הראשונה. גם חסם בהגנה. הוסיף אלי-הופ נפלא. סיים עם 20 נקודות (9 מ-11 לשתיים, 2 מ-3 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2 חסימות, 23 במדד הפלוס-מינוס ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-33 דקות.

פרדריק בורדיון – 4

לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו. לקח ריבאונדים. בסופו של דבר צלף שלשה חשובה ברבע הרביעי. סיים עם 3 נקודות (1 מ-4 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות.

אדריאן בנקס – 9

קלע סלים נהדרים בתחילת הרבע השני, וסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות בהמשך הרבע, מה שהעביר את היתרון לקבוצתו. המשיך לדייק מהקו ורשם מהלך של סל ועבירה שנגס בהפרש במאני טיים, אלא שדווקא אז הוא החטיא זריקת עונשין. קינח עם שלשה שהורידה את ההפרש ל-3 בלבד במהלך חצי הדקה האחרונה. סיים עם 23 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-9 מ-10 מהקו), 2 אסיסטים לעומת 4 איבודים וסחיטה של 11 עבירות בדרך למדד 27 יחד עם פלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-26 דקות.

ללא ציון: סנדי כהן ואביתר מור יוסף (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דן שמיר – 5

לקח פסק זמן בעקבות הסלים של ירושלים בתחילת הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם בנקס במקום מקגורל והוציא תוך זמן קצר את סטון לטובת בורדיון, אך נאלץ לקחת פסק זמן בעקבות הדקות הרעות של קבוצתו. הכניס את מור יוסף בסיום הרבע השלישי, וקיבל עבירה טכנית אחרי שהשופטים שרקו לעבירה לשלוש זריקות על חשבון הישראלי. הצליח להישאר בתמונה עד שניות הסיום, אבל קבוצתו לא סיפקה הופעה טובה לעיני הקהל הביתי.

הפועל ירושלים 

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 6

חילק אסיסטים, אבל לא היה מספיק מספיק בזריקות שלו. סיים עם 5 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 5 אסיסטים ללא שום איבוד ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-27 דקות.

קלע: אור קורנליוס – 2

לא היה מדויק בפעולות ההתקפיות שלו, ועשה את העבירה הרביעית שלו כבר ברבע השלישי. סיים עם 0 נקודות (0 מ-4 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), אסיסט אחד, איבוד אחד, 4 עבירות, מינוס 10 במדד היעילות ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 9

הקפטן קלע בצורה מצוינת, בנוסף לכך שמסר היטב. החזיר את היתרון לקבוצתו פעם אחר פעם בשלב מתקדם של הרבע השני עם סלים מחצי מרחק, וקינח עם שלשה רגע לפני סיום המחצית הראשונה בדרך ל-17 נקודות כבר בירידה לחדר ההלבשה. סחט עבירה לשלוש זריקות סמוך לסיום הרבע השלישי, ורשם 4 נקודות מהקו בעקבות העבירה הטכנית של שמיר. אלא שבשניות הסיום הוא החטיא זריקות עונשין שנתנו להרצליה הזדמנות להשוות את התוצאה, מה שלא קרה למזלו. סיים עם 25 נקודות (6 מ-8 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש ו-4 מ-7 מהקו), 3 אסיסטים, 3 ריבאונדים ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-28 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: עוז בלייזר – 6

תרם בהגנה. סיים עם 3 נקודות (1 מ-3 לשלוש) ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

סנטר: זאק הנקינס – 9

פתח עם הסל הראשון במשחק. קלע גם את הסל הראשון של המחצית השנייה, ובהמשך הוסיף אלי-הופ. עשה עבודה בינונית מהקו. סיים עם 16 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 2 מ-4 מהקו) ו-7 ריבאונדים (4 בהתקפה) ב-23 דקות. מתחיל להיראות קצת יותר טוב.

Zach Hankins – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

נמרוד לוי – 6

לקח ריבאונדים, אבל כהרגלו נכנס לבעיית עבירות. השתחרר עם הטבעה באמצע הרבע השלישי. החטיא את השלשות שזרק. סיים עם 4 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים ו-4 עבירות ב-12 דקות.

כריס ג’ונסון – 8

סיפק סלים מבפנים, בעיקר בשלב מתקדם של הרבע השני. גם תרם בהגנה. סיים עם 10 נקודות (5 מ-7 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש) ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

קאדין קרינגטון – 9

החטיא את הזריקות הראשונות שלקח, ולקח ריבאונדים. בסופו של דבר קלע סלים בצורה מצוינת, כולל שלשה שקירבה את קבוצתו לניצחון. סיים עם 17 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 5 מ-8 לשלוש), 3 ריבאונדים ומינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Khadeen Carrington – Credit: Basket.co.il

יובל זוסמן – 7

תרם בהגנה תוך שלקח ריבאונדים וחטף כדורים, כולל אחד שהכריע את ההתמודדות בשניות הסיום בדרך לסחיטת עבירה ולזריקות עונשין מדויקות. סיים עם 5 נקודות (1 מ-3 לשלוש, 2 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים, 3 חטיפות, אסיסט אחד, 2 איבודים, 13 במדד היעילות ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Basket.co.il

מאמן: שי אולארצ’יק – 8

ספג עבירה טכנית במהלך הרבע השלישי. קבוצתו הציגה קשיחות הגנתית ברוב הזמן, מה שהזכיר מעט את ימיו הטובים של אלכסנדר דז’יקיץ’, ובזכות כמה ריצות חניכיו ייצרו יתרון מבטיח. אלא שבמאני טיים היו דפיקות לב מיותרות, כשבסופו של דבר הוא השיג ניצחון כה חשוב בחוץ מול קבוצה מהחלק העליון של הטבלה.

מצטיין המשחק – ליוואי רנדולף

Levi Randolph – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!