ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על עירוני קריית אתא

מרץ 2, 2024 | כדורסל, ליגה | 2 תגובות

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בבית 83:97 את עירוני קריית אתא בהיכל הפיס ארנה במשחק ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 8

סיפק לא פחות מ-8 אסיסטים ברבע הראשון, כמעט מבלי שנרגיש. גם איבד כדורים והחטיא את השלשות הראשונות שזרק, אך חדר היטב פעם אחר פעם כדי לעצור את הריצה של היריבה סמוך לסיום המחצית הראשונה. עצר ריצת 0:13 של היריבה עם שלשה ברבע השלישי. קינח עם זריקות עונשין שהראו לאיזה כיוון המשחק הזה הולך, שלשה וחדירה מושלמת. סיים עם דאבל-דאבל מרשים של 16 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-4 מ-5 מקו העונשין) ו-12 אסיסטים בדרך למדד 23 ב-30 דקות, לצד מינוס 3 במדד הפלוס-מינוס.

Zach Hankins and Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ברינטון למאר – 8

קלע בצורה מצוינת בפתיחה. גם דייק מקו העונשין במחצית השנייה. סיים עם 14 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-6 מ-6 מהקו) לצד מינוס 9 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-19 דקות.

Brynton Lemar – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אור קורנליוס – 8

פתח עם מהלך של שלשה ועבירה, והמשיך לקלוע זריקות קשות בדרך ל-11 נקודות כבר ברבע הראשון. לצד זה, איבד כדורים, והחטיא לייאפ פשוט ברבע הרביעי. קינח עם עוד מהלך של שלשה ועבירה. סיים עם 15 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 חטיפות ו-4 איבודים ב-27 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: עוז בלייזר – 5

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וקלע שלשה ברבע הראשון, אך בהמשך לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו. סיים עם 3 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 7 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-25 דקות.

Oz Blayzer – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 7

פתח עם סל מבפנים ורשם מהלך של סל ועבירה בנוסף לכך שעשה עבודה הגנתית יוצאת מן הכלל מול אמין סטיבנס, כשלצד זה הוא צבר עבירות מוקדמות. גם חסם בהגנה. שינה זריקת עונשין בהגנה, ומייד לאחר מכן סיפק אלי-הופ אדיר. סיים עם 7 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 1 מ-1 מהקו), 6 ריבאונדים ו-2 חטיפות בדרך למדד 13 ב-15 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

קאדין קרינגטון – 8

פתח את הרבע השני עם סלים מבפנים, וצבר בסך הכל 10 נקודות ברבע הזה. הוסיף סלים מבפנים עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 16 נקודות (6 מ-11 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ופלוס 24 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-28 דקות.

Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

נמרוד לוי – 7

פרץ את הסכר מבחינה אישית מחוץ לקשת, אך גם צבר עבירות מוקדמות. השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט, ותרם סלים מבפנים. לצד זה, החטיא זריקות עונשין ברבע הרביעי. סיים עם 10 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-1 מ-3 מהקו) ו-6 ריבאונדים ב-20 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

זאק הנקינס – 8

סיפק אלי-הופ אדיר במהלך של סל ועבירה עמוק בתוך הרבע השלישי. החטיא את זריקות העונשין הראשונות שלו, אך היה מדויק יותר בזריקות הבאות. רשם עוד הטבעה מאחורי הגב, הפעם ביד אחת. קיבל עבירה טכנית ברבע הרביעי אחרי שטען שנעשתה עליו עבירה. קינח עם עוד הטבעה מאחורי הגב. סיים עם 11 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 3 מ-6 מהקו), 7 ריבאונדים (3 בהתקפה) וסחיטה של 6 עבירות בדרך למדד 17 ב-20 דקות, בנוסף לפלוס 16 במדד הפלוס-מינוס.

Zach Hankins – Photo Credit: Yehuda Halickman

יובל זוסמן – 6

פתח עם סלים נהדרים והשתלט על ריבאונדים. גם חסם בהגנה. סיים עם 5 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש), 3 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 18 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

ללא ציון: אפק אמסלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: איליאס קנצוריס – 7

נתן מנוחה לליוואי רנדולף וכריס ג’ונסון, ופתח עם חמישייה מקורית שכללה את למאר בעמדת הקלע, מה שהסיט את קורנליוס לעמדת הסמול פורוורד, והציב את וויליאמס בעמדת הסנטר כשהנקינס על הספסל. קבוצתו פתחה בצורה רעה מבחינה הגנתית, אך עשתה ככל העולה על רוחה מבחינה התקפית בדרך ליתרון גדול. ראה את היריבה נוגסת בהפרש במהלך הרבע השני, והזעיק פסק זמן כשהיתרון עמד על 6 בלבד, כשמשם קבוצתו יצאה לריצת 0:8 עד סיום המחצית הראשונה. הרכיב את לוי בעמדת הסנטר. לקח פסק זמן בעקבות ריצת 10:0 של היריבה בתחילת המחצית השנייה, ועשה חילופים זמן קצר לאחר מכן. בסופו של דבר השיג ניצחון חשוב, שעצר את רצף ההפסדים בארנה והחזיר את קבוצתו לבית העליון. העלה את אמסלם.

Ilias Kantzouris – Photo Credit: Yehuda Halickman

עירוני קריית אתא

חמישייה

רכז: ג’יימס בייטמון – 8

פתח עם שתי שלשות תוך דקה וחצי, והוסיף אחרי כמה דקות אחת שהחזירה את היתרון לקבוצתו, כשבסך הכל הוא סיים את הרבע הראשון עם 11 נקודות. הוריד את ההפרש לנקודה בלבד ברבע השלישי עם שלשה שחתמה ריצת 0:13 מפתיחת המחצית השנייה. סיים עם 23 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 4 מ-5 לשלוש ו-7 מ-9 מהקו) וסחיטה של 6 עבירות ב-29 דקות.

James Batemon – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: רז אדם – 8

פתח עם סל תוך שניות ספורות, ובהמשך צלף שלשה, השתלט על ריבאונד התקפה אחרי החטאה שלו מחוץ לקשת וסחט עבירה בדרך לזריקות עונשין מדויקות. אלא שלאחר מכן הוא איבד כדורים והיה פחות מדויק בזריקות שלו. חזר לספק סלים נהדרים, אך החטיא זריקות עונשין ברבע הרביעי. הוריד את ההפרש ל-5 עם שלשה בסיום שעון הזריקות בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. לרוע מזלו, יצא בחמש עבירות, במהלך שבו הנקינס קלע ושבו העבירה נעשתה על סמית’, מה ששלח את הרכז לשתי זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 16 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש ו-2 מ-5 מהקו), 8 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 4 איבודים, סחיטה של 6 עבירות ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס (היחיד עם נתון חיובי בקבוצתו) ב-27 דקות.

Raz Adam – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אייזיה מיוסיוס – 5

הוריד את ההפרש לחד ספרתי בזכות סלים נהדרים בתחילת הרבע השני. עשה עבירה בלתי ספורטיבית בתחילת הרבע הרביעי. סיים עם 7 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-5 ריבאונדים ב-20 דקות.

פאוור פורוורד: אקיה פרואיט – 7

סיפק את הסל הראשון שלו כמה דקות לפני סיום המחצית הראשונה. פתח את המחצית השנייה עם שלשה, הוסיף סל מבפנים שהוריד את ההפרש ל-4 בלבד בדרך לפסק זמן של היריבה, וחתם את הרבע השלישי עם שלשה משוגעת בעזרת הקרש. סיים עם 12 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-0 מ-1 מהקו) ו-5 ריבאונדים ב-33 דקות.

סנטר: אמין סטיבנס – 5

התקשה לסיים מבפנים מול וויליאמס ברבע הראשון, כשהוא הלך ראש בקיר. סיפק את הסל הראשון שלו ברבע השני, אך חזר להתקשות לסיים מבפנים. פתח את המחצית השנייה עם סל מול וויליאמס. גם חסם בהגנה. סיים עם 10 נקודות (5 מ-12 לשתיים, 0 מ-1 מהקו), 4 ריבאונדים, 2 חסימות, 4 איבודים ומדד 5 בלבד ב-34 דקות.

JaCorey Williams and Amin Stevens – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

בן שרף – 6

עשה דברים יפים בהגנה, והוסיף סלים נהדרים מבפנים, כולל חדירה יוצאת מן הכלל. לצד זה, החטיא ממרחק. סיים עם 8 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 חטיפות וסחיטה של 4 עבירות ב-25 דקות, לצד מינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט). עוד נרחיב בטור הקרוב של “שורף את ליגת העל”.

Ben Saraf – Photo Credit: Yehuda Halickman

גיא פלטין – 5

לא היה בכיוון בשלשות הראשונות שזרק, אך בסופו של דבר צלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-6 בלבד בתחילת המחצית השנייה. סיים עם 3 נקודות (1 מ-4 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-21 דקות.

Guy Palatin – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: יריב עמירם, ג’יי ג’יי קפלן ויהב שטרית (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 6

נאלץ להסתדר ללא תומר פורת, שסובל מבעיה בגב. פתח עם פלטין על הספסל, עם אדם בעמדת הקלע ועם מיוסיוס בעמקת הסמול פורוורד. קבוצתו פתחה בצורה מצוינת מבחינה התקפית, אך בשלב מסוים זה נעצר, ולא הייתה לו ברירה אלא לקחת פסק זמן בעקבות ההגנה הרעה. קבוצתו המשיכה להסתבך, אך נגסה בהפרש במהלך הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם פלטין במקום מיוסיוס, וזה עבד היטב. לקח פסק זמן בעקבות איבוד המומנטום של קבוצתו באמצע הרבע השלישי. לקח צ’אלנג’ בטענה לחסימה חוקית של פרואיט ברבע השלישי, וזכה בו. קיבל עבירה טכנית כשהתווכח על השריקה לעבירה החמישית של אדם, ומשם הסיפור כבר היה גמור. נתן דקות לעמירם, והעלה את שטרית. בשורה התחתונה, אומנם הפסיד ויצא מהבית העליון, אך קבוצתו שוב נתנה פייט לקבוצה גדולה.

מצטייני המשחק – ספידי סמית’ וקאדין קרינגטון

Sharon Avrahami – Photo Credit: Yehuda Halickman

2 תגובות

  1. gad battat

    הייתי במשחק וראיתי משהו אחר, משחק מאוד פושר של ירושלים החל מהרבע השני, ספידי וזק הנקינס היו בינוני מינוס , רנדולף כמעט לא הורגש, למאר וקדין היו טובים, בין הישראלים בלט אור בעיקר ברבע הראשון ובדקות הסיום

    • Moshe Halickman

      רנדולף לא נרשם

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!