ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על עירוני נס ציונה

פבר 12, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בבית 70:76 את עירוני נס ציונה בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 6

פרץ את הסכר עבור קבוצתו עם שלשה, והמשיך לייצר נקודות הן בקליעה והן במסירה, אבל קיבל עבירה טכנית סמוך לסיום המחצית הראשונה אחרי שבמשך כל המחצית הוא התווכח עם השופטים, ובעקבות כך גם נכנס לבעיית עבירות. היה שם במאני טיים כדי להנהיג את קבוצתו עם פעולות חיוביות. סיים עם 7 נקודות, 9 אסיסטים לעומת איבוד אחד ו-4 ריבאונדים, לצד מינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות על הפרקט.

קלע: אור קורנליוס – 6

פתח לא טוב. החזיר את היתרון לקבוצתו בתחילת הרבע הרביעי, ועשה זאת גם עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע. סיים עם 6 נקודות.

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 8

הקפטן גם פתח רע. קלע את הסל הראשון שלו בתחילת המחצית השנייה, והמשיך לקלוע, כולל שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון ראשון באמצע הרבע השלישי. הוסיף סל שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך, וסגר עניין עם מהלך של סל ועבירה. סיים עם 16 נקודות (5 מ-6 מהקו) שהגיעו כולן במחצית השנייה, כשהוא גם סחט 8 עבירות ורשם פלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: כריס ג’ונסון – 9

הביא את הקשיחות ההגנתית המוכרת, כולל חסימה מפלצתית על תומר לוינסון. גם קלע שלשות מהפינה הימנית, כולל אחת שהורידה את ההפרש בשלב מתקדם של הרבע השני, וזמן קצר לאחר מכן נגס בו עוד יותר עם ריבאונד התקפה אחרי שהחטיא שלשה ואסיסט מרהיב לסל של ג’אקורי וויליאמס. הוסיף מהלך של חטיפה ואסיסט במאני טיים כדי לקרב את קבוצתו לניצחון. סיים עם שורה סטטיסטית מגוונת של 12 נקודות, 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 2 חטיפות ו-2 חסימות ב-31 דקות.

Chris Johnson – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: גבי צ’אצ’אשווילי – 5

התקשה בפתיחה ונכנס לבעיית עבירות מוקדמות. בהמשך הוא לקח ריבאונדים והוסיף סל במהלך הרבע הרבע, אך לצערו יצא מייד לאחר מכן בחמש עבירות והביע את התסכול המוצדק שלו. סיים עם 2 נקודות, 4 ריבאונדים ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-9 דקות.

ספסל

ג’אקורי וויליאמס – 9

לקח ריבאונדים, ואחרי שהתקשה לדייק מבפנים במצבים הראשונים שאליהם בבכורה הביתית הגיע הוא השתחרר עם הטבעה, ותרם 4 נקודות רצופות בתחילת הרבע השני. המשיך לתרום נקודות מבפנים, לצד החטאה של הטבעה. הביא אנרגיות עצומות גם בצד ההגנתי, וקינח עם אלי-הופ בדרך למהלך של סל ועבירה, מה שקירב את קבוצתו לניצחון. סיים עם 21 נקודות (9 מ-14 לשתיים ו-8 ריבאונדים בדרך למדד 25 בנוסף לפלוס 25 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות – כלומר, ב-11 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה במינוס 19. מתברר כבינגו יוצא מן הכלל.

JaCorey Willliams – Photo Credit: Yehuda Halickman

יובל זוסמן – 6

חסם בהגנה ונלחם על ריבאונדים בהתקפה. סיים עם 5 נקודות.

ברינטון למאר – 6

תרם סל בסיום הרבע הראשון, והשווה את התוצאה לראשונה באמצע הרבע השלישי, אבל גם החטיא זריקות עונשין שיכלו להחזיר לקבוצתו את היתרון בשלב מתקדם של הרבע. סיים עם 7 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-0 מ-2 מקו העונשין) ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס.

עוז בלייזר – 5

חסם בהגנה במשחק שבו הוא סיים ללא נקודות ב-10 דקות.

מאמן: איליאס קנצוריס – 6

החזיר את רנדולף לחמישייה, ופתח גם עם ג’ונסון וצ’אצ’אשווילי. הגיב היטב לפתיחה הרעה כשהוציא את קורנליוס וצ’אצ’אשווילי והכניס במקומם את זוסמן ו-וויליאמס. ניסה הרכב ללא סנטר בעקבות העבירה השלישית של צ’אצ’אשווילי. ספג עבירה טכנית במהלך הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם למאר במקןם סמית’, זוסמן במקום קורנליוס ו-וויליאמס במקום צ’אצ’אשווילי, וזה עבד היטב. בשורה התחתונה, השיג עוד ניצחון דחוק מול נס ציונה למרות שהתמודד מול סגל קצר בבכורה הביתית, ובכך קטע את רצף ההפסדים בליגה, כאשר חניכיו הציגו מחויבות בדרך לקאמבק.

עירוני נס ציונה

חמישייה

רכז: אייזיה ווייטהד – 7

נעץ שתי שלשות רצופות בדרך ליתרון 0:9, ובהמשך צלף עוד אחת. גם חילק אסיסטים, וסיפק סלים מבפנים שהאטו את הריצה של ירושלים בסיום המחצית הראשונה. לצערו נפצע בעת שחדר במהלך הרבע השלישי, ולמרות שחזר לשחק הוא החטיא שלשה אחר שלשה ויצא בחמש עבירות, כשהוא לא קלע בכלל במחצית השנייה וסיים עם אותן 13 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 3 מ-10 לשלוש) מהמחצית הראשונה, בדרך ל-0 נקודות מדד. רשם ערב הפכפך, כשבשורה התחתונה אנחנו כן רואים ממנו יותר ניצוצות מבחינה אישית בתקופה האחרונה.

Isaiah Whitehead – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: צוף בן משה – 7

הביא קשיחות הגנתית תוך שלקח ריבאונדים. הוסיף סלים, כולל שלשה שהשוותה מחדש את התוצאה באמצע הרבע השלישי ושלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 8 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש) ו-4 ריבאונדים לצד מינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-31 דקות.

סמול פורוורד: ג’ורג’ קינג – 8

פתח עם מהלך של 3 נקודות (סל ועבירה) והמשיך להיות חלק מהפתיחה הטובה של קבוצתו, כשהוא דייק מבפנים כולל הטבעה מפלצתית, וצלף שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון שיא של 11 נקודות ברבע השני, שאותו הוא הגדיל מהקו לאחר מכן יחד עם ראלי אולקינס בדרך ליתרון 13. חתם את המחצית הראשונה עם שלשה על הבאזר בדרך ל-16 נקודות. החזיר את היתרון לקבוצתו סמוך לסיום הרבע השלישי, אבל אלו היו הנקודות היחידות שלו במחצית השנייה. סיים עם 18 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-4 מ-6 מהקו) ו-6 ריבאונדים ב-34 דקות.

George King – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: איתי שגב – 6

זכה לטקס מהקבוצה שבה הניף את גביע המדינה כקפטן, ופתח עם עבודה הגנתית יוצאת מן הכלל תוך שהשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. גם הטביע עם אלי-הופ נפלא, אלא שככל שהמשחק הלך והתקדם הוא היה פחות טוב. סיים עם 4 נקודות (2 מ-6 לשתיים) ו-11 ריבאונדים (3 בהתקפה), במשחק שבו הוא יצא בחמש עבירות.

Itay Segev – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’רום מיינסי – 7

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט, והכניס את צ’אצ’אשווילי לבעיית עבירות. פתח את המחצית השנייה עם הנקודות הראשונות שלו. השווה את התוצאה באמצע הרבע הרביעי עם סל מחצי מרחק, ועשה זאת מחדש עם זריקות עונשין. יצא בחמש עבירות, במשחק שבו הוא סיים עם 10 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 4 מ-6 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה) וסחיטה של 7 עבירות.

ספסל

ראלי אולקינס – 7

סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, כולל כאלו שהעלו את קבוצתו ליתרון שיא של 13 נקודות וכאלו שהשוו את התוצאה באמצע הרבע הרביעי. גם חסם בהגנה וחילק אסיסטים, כולל אחד לשלשה של קינג בסיום המחצית הראשונה. הוסיף שלשה שהשוותה את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. לצד זה, איבד כדורים במאני טיים. סיים עם 10 נקודות (0 מ-4 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-7 מ-8 מהקו), 7 אסיסטים, 4 ריבאונדים וסחיטה של 9 עבירות.

תומר לוינסון – 6

לא היה הכי מדויק במצבים שאליהם הגיע, אבל היה חלק מדקות טובות של קבוצתו בזכות העובדה שידע לקבל שריקות מהשופטים. חתם עם מהלך של סל ועבירה. סיים עם 5 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-3 מ-3 מהקו).

ללא ציון: להב אקרמן, נדב ינקוביץ’ ויונתן אבולוף (לא שיחקו מספיק)

מאמן: אלעד חסין – 8

פתח עם בן משה ולא עם אולקינס, וקבוצתו פתחה היטב בזכות קשיחות הגנתית. לקח פסק זמן כשירושלים רשמה מיני-מומנטום בשלב מתקדם של הרבע השני, ולקח פסק זמן בעקבות ריצת 0:7 של היריבה בתחילת המחצית השנייה. לקח צ’אלנג’ על כדור חוץ בשלב מתקדם של הרבע השלישי, וזכה בו. שלט במשחק לפחות במחצית הראשונה והיה שם עד דקות הסיום, שם לצערו הסגל הקצר שלו הוכרע. העלה את הצעירים בסיום. רשם הפסד חמישי ברציפות, אבל עדיין יכול לצאת עם המחמאות.

מצטיין המשחק – ג’אקורי וויליאמס

JaCorey Willliams and Chris Johnson – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!