ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל באר שבע

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל ירושלים ניצחה 62:78 את הפועל באר שבע באולם הדרייב אין במשחק במסגרת רבע גמר גביע ווינר, ובכך תפגוש בשלב חצי הגמר את הפועל חולון. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 9

צלף שלשה מוקדמת וחילק אסיסטים. גם פתח את המחצית השנייה עם שלשה והוסיף עוד שתי שלשות במהלך הרבע השלישי יחד עם סל מחצי מרחק כדי להצית מחדש בריחה של קבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי. קינח עם שלשה שהראתה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך באמצע הרבע הרביעי.

Speedy Smith – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: אור קורנליוס – 6

הציג כהרגלו ידיים טובות בהגנה כולל חטיפה ולקח ריבאונדים, במשחק שבו הוא לא קלע אף נקודה.

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 7

הקפטן סיפק סלים נהדרים מבפנים לצד החטאות ולקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט. גם חילק אסיסטים. רשם סל חשוב באמצע הרבע הרביעי. קינח עם שלשה. תרם נקודות גם מקו העונשין.

פאוור פורוורד: עוז בלייזר – 7

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ורשם מהלך של סל ועבירה על חשבונו של גלעד לוי. סיפק עוד סלים מבפנים, כול סל שסגר עניין בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. גם חטף בהגנה.

סנטר: זאק הנקינס – 9

תיקן מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה בפתיחה וחילק מסירות יוצאות מן הכלל לבלייזר. גם לקח ריבאונדים בהגנה. המשיך לעשות ככל על רוחו בצבע מבחינה התקפית. גם חסם בהגנה. קינח עם הטבעה. נתן נוקאאוט לגלעד לוי, עם עוד יום בעבודה שכלל דאבל-דאבל אדיר.

ספסל

גבי צ’אצ’אשווילי – 5

סחט עבירות בדרך לקו העונשין, אך מעד משם. תיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה, במשחק שבו הוא החטיא את שאר הזריקות שלו מהשדה.

ברינטון למאר – 5

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אך לאחר מכן תרם כמה סלים. גם מסר היטב. סיים עם מספר גבוה של ריבאונדים בשני צידי הפרקט.

יובל זוסמן – 5

צלף שלשה בתחילת הרבע השני. גם חסם בהגנה. הוסיף שלשה אחרי ריבאונד התקפה עמוק בתוך הרבע הרביעי.

מוריס אנדור – 4

לקח ריבאונדים, אך התקשה לסיים מבפנים.

מאמן: אלכסנדר דז’יקיץ’ – 7

קבוצתו פתחה את המשחק בצורה טובה בזכות הקשיחות ההגנתית המוכרת. רשם הרכב שכלל את סמית’ יחד עם למאר וצ’אצ’אשווילי יחד עם הנקינס. היה ללא קאדין קרינגטון וכריס ג’ונסון, כשבשורה התחתונה הוא הצליח לנצח במשחק שבו קבוצתו גם רשמה דקות לא טובות בכלל.

הפועל באר שבע

חמישייה

רכז: ג’ינו קראנדל – 1

החטיא את כל הזריקות שלו מהשדה חוץ משלשה בגארבג’ טיים ורשם איבוד עם מסירה מאחורי הגב. גם החטיא זריקות עונשין. פשוט לא נראה מתאים לרמה הנדרשת.

קלע: ברנדון סמפסון – 8

שוב פתח עם שלשה, וחדר היטב בהמשך. סיפק נקודות גם בתחילת המחצית השנייה כשהוא בין השאר חדר היטב כדי לנגוס בהפרש.

סמול פורוורד: חואקין שוכמן – 5

פתח עם אסיסט לשלשה של סמפסון, אך בהמשך החטיא זריקות עונשין. צלף שלשה בתחילת המחצית השנייה והוסיף סל שהפך את הפיגור לחד ספרתי.

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 7

החטיא שלשות מהפתיחה, אך הטביע בעוצמה וסיפק עוד סלים מבפנים כולל אחד אחרי ריבאונד התקפה, היבט שבו הוא עשה עבודה טובה. רשם סל חשוב בסיום מתפרצת באמצע הרבע הרביעי.

סנטר: גלעד לוי – 1

רשם חסימה בפתיחה, אך גם ראה את היריבים שלו חוגגים מולו בריבאונד ההתקפה ובכל הנוגע לרגליים שלו בהגנה, בזמן שהוא נכנס לבעיית עבירות. גם פספס ריבאונדים בהגנה מהפתיחה, והתקשה מאוד לדייק מבפנים במשחק שבו הוא סיים ללא סל שדה. ספג נוקאאוט מהקבוצה שממנה הוא מושאל ומהנקינס בפרט.

ספסל

קריס בנקסטון – 6

חסם באופן מפלצתי בהגנה. סיפק נקודות בתחילת המחצית השנייה, כולל הטבעה אדירה אחרי ריבאונד התקפה. בסך הכל עשה את שלו בדקות שקיבל.

רועי פריצקי – 5

חילק אסיסטים לצד איבודים. סיפק סל נהדר עם הבאזר של סיום הרבע השלישי, אך לא היה מדויק בשאר הזריקות שלו.

רון ציפר – 7

פתח עם סל מחצי מרחק וריבאונד שאיתו הוא יצא כל הדרך לאסיסט נפלא להטבעה של גאנט, כשלאחר מכן הוא אף קלע סל אחרי סטפ-בק אדיר. לצערו גם צבר עבירות. החטיא את השלשות שזרק, אך הצליח לצלוף שלשה שהורידה את ההפרש ל-5 בלבד בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. גם המשיך לחלק אסיסטים.

איגור קולשוב – 4

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אך לפחות לקח ריבאונדים וסיפק סל שהוריד את ההפרש ל-4 בלבד במהלך הרבע הרביעי. יצא בחמש עבירות, ובשורה התחתונה צריך לתת הרבה יותר.

סם איוריו – 6

צלף שלשה בסיום שעון הזריקות בתחילת הרבע השני. גם חסם בהגנה. הוסיף עוד שלשה בתחילת הרבע הרביעי.

מאמן: ליאור ליובין – 5

קבוצתו פתחה את המשחק בצורה רעה מאוד, אך התאוששה מעט בזכות המחליפים. רשם הרכב שכלל חמישה ישראלים, דבר חיובי ומובן לאור העובדה שהזרים שלו לא מרשימים בלשון המעטה. פתח את המחצית השנייה עם בנקסטון. ספג עבירה טכנית במהלך הרבע הרביעי וזמן קצר לאחר הורחק בעקבות עבירה טכנית נוספת. לא שיתף את הקפטן נטע סגל, מה שמעורר תהיות על האפשרות שהרכז יעבור להפועל ירושלים, למרות ההכחשה של המנהל המקצועי יונתן אלון, שהצהיר כי לקבוצה מהבירה אין כוונה להביא חיזוק לסגל הישראלי שעדיין סובל מההיעדרות של נועם דוברת הפצוע.

מצטייני המשחק – ספידי סמית’ וזאק הנקינס

Zach Hankins – Photo Credit: Basket.co.il

תגובת אחת.

  1. הפסען

    גלעד לוי היה מעולה במחצית השניה בדברים שלא רואים בסטטיסטיקה. חסימות שלו פינו גארדים, לסלים, והבוקסאאוט סגר טוב את הנקינס, פשוט אחרים לקחו את הריבאונד. גם הגנתית היו לו יתרונות על בנקסטון, ויש סיבה למה הוא קיבל יותר דקות חשובות.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!