ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חיפה על הפועל באר שבע

מרץ 18, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: הפועל חיפה

הפועל חיפה ניצחה בבית 87:93 את הפועל בהיכל רוממה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חיפה

חמישייה

רכז: אלכס המילטון – 9

חסם בהגנה, הטביע, קלע עוד סלים נהדרים כולל שלשה בסיום הרבע הראשון בנוסף לכך שמסר באומנות. סיפק מהלך מפלצתי של הטבעה ביד אחת תוך שסחט עבירה בדקה האחרונה, וסגר סיפור עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם שורה סטטיסטית מגוונת של 18 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-6 מ-7 מקו העונשין), 8 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 7 ריבאונדים וסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 32 ב-31 דקות.

קלע: ג’ון דייויס – 9

קלע פעם אחר פעם מחצי מרחק מהפתיחה, כולל סל שהשווה את התוצאה עמוק בתוך הרבע השני בדרך ל-19 נקודות כבר במחצית הראשונה. גם חילק אסיסטים. החטיא זריקת עונשין במאני טיים, כשבאופן כללי הוא פחות קלע במחצית השנייה, ואיבד כדור קריטי 18.7 שניות לסיום, כאשר לאחר מכן הוא עשה עבירה במצב של יתרון 2 ולמזלו נטע סגל החטיא את הזריקה הראשונה מהקו. סיים עם 22 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו), 5 אסיסטים לעומת 3 איבודים וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 25 ב-32 דקות.

Jon Davis – Photo Credit: Hapoel Haifa

סמול פורוורד: עמית שמחון – 6

הקפטן קלע סלים נהדרים לשתיים בתחילת המחצית השנייה. לצד זה, לא היה הכי מדויק מחוץ לקשת. סיים עם 7 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש), 4 ריבאונדים ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-18 דקות.

פאוור פורוורד: דקאראי טאקר – 8

הביא את האתלטיות שלו בדרך לסלים אחרי ריבאונדים בהתקפה והטבעות, כולל פוט-בק והטבעה בסיום המחצית הראשונה בדרך ליתרון הראשון של קבוצתו. לצד זה, כשניסה להציל כדורים הם עלו ביוקר כשנחתו בידיים של שחקני היריבה. סיים עם 12 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש), 6 ריבאונדים (4 בהתקפה) ו-3 חטיפות ב-37 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

סנטר: ג’ובונטה רדיק – 5

נכנס לבעיית עבירות. סיפק את הנקודות הראשונות שלו ברבע השלישי מקו העונשין. גם חסם בהגנה. סיים עם 4 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 4 מ-4 מהקו), 2 ריבאונדים, 3 איבודים ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

ספסל

גור לביא – 6

קלע את הנקודות הראשונות שלו בתחילת המחצית השנייה, והוסיף עוד סל מבפנים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 איבודים ומינוס 4 במדד היעילות ב-21 דקות.

דניאל רוזנבאום – 8

קלע היטב מבפנים ומבחוץ כשנכנס, והוריד את ההפרש ל-2 בלבד עם הנקודה העשירית שלו בשלב מתקדם של הרבע השני. חתם את התוצאה עם 1 מ-2 מהקו. סיים עם 11 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 4 ריבאונדים, 2 חטיפות ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט).

Daniel Rosenbaum – Photo Credit: Hapoel Haifa

עמית גרשון – 9

פתח את הרבע השני עם שלוש שלשות שנגסו בהפרש. גם נלחם בהגנה. נעץ שלשה חשובה בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 15 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 5 מ-8 לשלוש) ו-2 חטיפות ב-23 דקות.

מאמן: גיא גודס – 7

קבוצתו פתחה את המשחק בצורה רעה מבחינה הגנתית לעיני הקהל הביתי, אך התאוששה ברבע השני בדרך ליתרון בסיום המחצית הראשונה. פתח את המחצית השנייה עם לביא בעקבות בעיית העבירות של רדיק, ולקח צ’אלנג’ על כדור חוץ שבו הוא זכה. היריבה נגסה בהפרש במאני טיים, אבל בסופו של דבר הוא יצא עם ניצחון שני ברציפות לראשונה העונה.

הפועל באר שבע

חמישייה

רכז: גרנט שרפילד – 3

לקח ריבאונדים מהפתיחה וחילק אסיסטים. החטיא את הזריקות הראשונות שלו ובסופו של דבר סיפק סל במאני טיים, אבל זה פשוט לא מספיק. סיים עם 2 נקודות (1 מ-4 לשתיים), 7 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-27 דקות.

קלע: מייק לואיס – 9

קלע סלים נהדרים בבכורה בדרך ל-15 נקודות כבר במחצית הראשונה. צלף שלשות שנגסו בהפרש בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 22 נקודות (2 מ-9 לשתיים, 5 מ-9 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 6 אסיסטים לעומת 4 איבודים ו-3 חטיפות ב-38 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 9

הביא את יכולת הקליעה המצוינת שלו מהפתיחה. החטיא זריקות בתחילת המחצית השנייה, ובסופו של דבר סיפק מהלך חשוב של חטיפה ושלשה באמצע הרבע הרביעי, הוסיף חדירה שהורידה את ההפרש ל-2, והוריד מחדש את ההפרש ל-2 עם שלשה אדירה. סיים עם 19 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 5 מ-9 לשלוש), 4 ריבאונדים, 3 חטיפות ומינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-33 דקות.

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 9

פתח עם 4 הנקודות הראשונות במשחק, והוסיף שתי שלשות רצופות. גם הטביע, כולל פוט-בק והטבעה בדקה האחרונה, בנוסף לכך שחסם בהגנה. סיים עם 22 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-30 דקות.

סנטר: ג’רוויס וויליאמס – 5

השתלט על ריבאונדים בהתקפה, וחטף בהגנה, אבל התקשה לסיים מבפנים. סיים עם 4 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 2 מ-2 מהקו), 9 ריבאונדים (6 בהתקפה), 4 חטיפות, 4 איבודים ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות, ובשורה התחתונה זה לא מספיק.

ספסל

רועי פריצקי – 6

הצליח לצבור מספרים לא רעים, אך פציעה בברך שספג כשניסה להטביע גרמה לו בסופו של דבר לסיים את חלקו עוד לפני הרבע הרביעי. סיים עם 7 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 3 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 2 ריבאונדים ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

נטע סגל – 4

הקפטן החטיא את השלשות שזרק. חטף כדור במצב של פיגור 2 במאני טיים וסחט עבירה בדרך לקו, אך החטיא את הזריקה הראשונה ובהמשך גם רשם איבוד מכדור חוץ במצב של פיגור 3. סיים עם 6 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש ו-4 מ-6 מהקו), 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 2 חטיפות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-24 דקות.

ללא ציון: גלעד לוי (לא שיחק מספיק)

מאמן: אורן אהרוני – 6

קבוצתו פתחה עם כדורסל מרהיב במקום שהיה האולם הביתי שלו בתחילת העונה, אלא שהיריבה הצליחה לחזור. פתח את המחצית השנייה עם פריצקי במקום שרפילד. לא שיתף בכלל את חואקין שוכמן שלגביו הוא סיפק הסבר תמוה בסיום, וגם לא שיתף את רון ציפר, כשבשורה התחתונה קבוצתו נשארת תקועה במקום האחרון בטבלה. למרות הכל, המשחק הזה יכל ללכת לכיוון שלו.

מצטיין המשחק – אלכס המילטון

Alex Hamilton – Photo Credit: Hapoel Haifa

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!