ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על עירוני קריית אתא

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון ניצחה בבית 85:90 את עירוני קריית אתא בהיכל הטוטו במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 6

הקפטן קלע שלשה שקירבה את קבוצתו לניצחון. סיים עם 7 נקודות (1-3 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-2-3 מקו העונשין) ו-9 אסיסטים לעומת 2 איבודים ב-31 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: טאג’יר מקול – 9

סיפק את הנקודות הראשונות של קבוצתו, כשלצד זה הוא צבר עבירות. חדר באומנות פעם אחר פעם. רשם שני סלים רצופים מבפנים כדי להעלות את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מוקדם של המחצית השנייה. פרץ את הסכר עבור קבוצתו ברבע הרביעי, והוסיף מהלך של סל ועבירה. יצא בחמש עבירות, וסיים עם 18 נקודות (6-11 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-3-3 מהקו), 3 איבודים על 2 אסיסטים ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Tajhere McCall – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 8

צלף שלשות, כולל אחת שהשוותה את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השני. גם הטביע בעוצמה. סיים עם 10 נקודות (2-3 לשתיים, 2-6 לשלוש), 3 ריבאונדים, 2 אסיסטים לצד 2 איבודים, 2 חטיפות ו-11 במדד היעילות ב-25 דקות. נכס.

Drew Crawford – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נתנאל ארצי – 8

צלף שלשות, כולל אחת שעצרה את הריצה של היריבה באמצע הרבע השלישי. סיים עם 11 נקודות (1-2 לשתיים, 3-4 לשלוש), 7 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-17 במדד היעילות ב-24 דקות.

Netanel Artzi- Photo credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’סטין סמית’ – 8

התקשה לסיים מבפנים בהתחלה, אבל לאחר מכן החל לצבור נקודות כשהוא בין השאר חדר בצורה מרשימה והטביע. פתח את המחצית השנייה עם אלי-הופ. עשה עבירה מיותרת בדרך למהלך של 3 נקודות של סטיבנס, מה שהשאיר את היריבה בחייים, אבל למזלו זה נגמר בניצחון. סיים עם 13 נקודות (4-10 לשתיים, 5-8 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה), סחיטה של 5 עבירות ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

Justin Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

שחר עמיר – 9

צלף שלשות אדירות, כולל אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון 7 עמוק בתוך הרבע השלישי ואחת שקירבה את קבוצתו לניצחון בדקה האחרונה של הרבע הרביעי. עשה עבירה בלתי ספורטיבית ברבע השני. גם חסם בהגנה. סיים עם 14 נקודות (0-1 לשתיים, 4-7 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים ופלוס 9 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-24 דקות. הוא אוהב לפגוש את קריית אתא. חתיכת נכס.

Shahar Amir – Photo Credit: Yehuda Halickman

יותם חנוכי – 5

לא היה במשחק גדול. סיים עם 4 (1-3 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-2-2 מהקו), 6 ריבאונדים (2 בהתקפה), 3 אסיסטים ללא שום איבוד ו-11 במדד היעילות ב-19 דקות.

Yotam Hanochi – Photo Credit: Yehuda Halickman

שון דאוסון – 3

החטיא את זריקות העונשין הראשונות שלו, וקלע את הזריקות הבאות משם. סיים עם 3 נקודות (0-1 לשתיים, 3-6 מהקו), 4 ריבאונדים, 4 עבירות, סחיטה של 5 עבירות ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-16 דקות, בעוד משחק לא טוב שלו.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

קווין הרווי – 6

חתם את הרבע הראשון עם סל נפלא מבפנים, וקלע משאר הטווחים כדי להחזיר לקבוצתו את היתרון פעם אחר פעם ברבע השני. אלא שהוא שוב הציג שפת גוף שלילית. סיים עם 10 נקודות (1-4 לשתיים, 2-4 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 11 במדד היעילות ומינוס 1 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-16 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: עמית שרף – 7

קבוצתו לא הרשימה וגם לא הייתה רחוקה מלשמוט את המשחק לעיני הקהל הביתי מול קבוצה חסרה, אבל בשורה התחתונה הוא השיג ניצחון שני ברציפות, וזה מה שחשוב.

עירוני קריית אתא

חמישייה

רכז: בן שרף – 9

ניצל את הגודל שלו כדי לצבור נקודות, על אף שברוב המצבים הראשונים שאליהם הגיע הוא לא היה הכי מדויק, כשבסופו של דבר הוא סחט עבירות בדרך לקו, קלע היטב מחצי מרחק כדי להשוות את התוצאה ולהחזיר את היתרון לקבוצתו ברבע השני, והטביע באופן מפלצתי אחרי חטיפה בדרך לפסק זמן של היריבה. גם חסם בצורה מרשימה בהגנה. החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל בסופו של דבר צלף אחת שהתניעה את המומנטום של קבוצתו ברבע השלישי. לצד זה, איבד כדורים. החטיא שלשות שיכלו לקבוע עבורו שיא קריירה חדש בליגת העל, וכשיכל להשוות את השיא החטיא זריקת עונשין קריטית וקלע רק את השנייה. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 19 נקודות (5-12 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-6-8 מהקו), 5 ריבאונדים, 5 איבודים על אסיסט אחד, סחיטה של 5 עבירות, 10 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-36 דקות (הכי גבוה על הפרקט). עוד נרחיב בטור הקרוב של “שורף את ליגת העל”.

Ben Saraf – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: רז אדם – 8

פתח עם אסיסט אחר אסיסט, כשהוא היה מעורב ישירות ב-8 הנקודות הראשונות של קבוצתו. בהמשך איבד כדורים, אבל גם קלע היטב ממרחק, כולל רצף של 5 נקודות עבור קבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי עם שלשה וסל מחצי מרחק. המשיך ללהוט, כשפתח את הרבע הרביעי עם סל מחצי מרחק. סיים עם 18 נקודות (3-8 לשתיים, 3-6 לשלוש ו-3-4 מהקו), 8 ריבאונדים, 7 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 2 חטיפות, 23 במדד היעילות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-34 דקות. איזו עונה אדירה הוא עושה.

Raz Adam – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אייזיה מיוסיוס – 5

פתח עם שתי שלשות, אבל לא הוסיף אף נקודה לאחר מכן. סיים עם 6 נקודות (0-1 לשתיים, 2-3 לשלוש), 3 ריבאונדים, 2 איבודים ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-17 דקות.

Isaiah Mucius – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: אקיה פרואיט – 6

היה די שקט בהתחלה, אבל בהמשך צבר נקודות, כולל סל שעצר את הריצה של היריבה עמוק בתוך המחצית הראשונה וסל שפרץ את הסכר עבור קבוצתו בשלב מוקדם של המחצית השנייה. סיים עם 8 נקודות (3-4 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-0-2 מהקו) ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות.

Akia Pruitt – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: אמין סטיבנס – 9

שיחק בהתחלה עם מסיכה בעקבות הפציעה באפו. פתח עם הנקודות הראשונות במשחק. גם שינה זריקה בהגנה ולקח ריבאונדים. הוריד את ההפרש לנקודה באמצע הרבע השלישי עם זריקות עונשין מדויקות ומהלך של סל ועבירה אחרי ריבאונד התקפה. השאיר את קבוצתו בחיים עמוק בתוך הדקה האחרונה עם עוד מהלך של סל ועבירה שהוריד את ההפרש ל-3. סיים עם דאבל-דאבל של 20 נקודות (7-15 לשתיים, 6-8 מהקו) ו-10 ריבאונדים (4 בהתקפה) יחד עם 2 אסיסטים לצד 2 איבודים, סחיטה של 6 עבירות ו-21 במדד היעילות ב-33 דקות.

Amin Stevens – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

ג’יי ג’יי קפלן – 9

נלחם על הפרקט כמו תמיד כשהוא נכנס, כאשר הוא סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה, החטיא זריקות עונשין אחרי ריבאונד התקפה נוסף, נעץ שלשה אדירה וברבע השני כבר תרם פוט-בק אדיר שהשווה את התוצאה. גם סחט עבירה בלתי ספורטיבית, אבל המשיך להחטיא מהקו. נלחם על ריבאונדים גם בהגנה, שם הוא אף חסם בצורה מרשימה. הוריד את ההפרש ל-3 במאני טיים עם שלשה אדירה. סיים עם שיא קריירה של 12 נקודות (3-4 לשתיים, 2-4 לשלוש ו-0-4 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 3 חטיפות, 2 חסימות, 19 במדד היעילות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

JJ Kaplan – Photo Credit: Yehuda Halickman

תומר פורת – 4

שוב לא קלע, כשסיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים, 0-3 לשלוש), 3 ריבאונדים, מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-14 דקות.

ללא ציון: יריב עמירם (לא שיחק מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 7

עלה ללא ג’יימס בייטמון וגיא פלטין הפצועים. קיבל עבירה טכנית עמוק בתוך הרבע השני. הצליח לרשום משחק תחרותי לאורך כל הדרך כשהוא שרד עליות ומורדות, אבל לצערו זה רק היה קרוב. הלך עם קפלן. יוצא עם המחמאות.

מצטיין המשחק – שחר עמיר

Sharon Avrahami -Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!