ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על מכבי עירוני רמת גן

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל חולון ניצחה בחוץ 83:84 את מכבי עירוני רמת גן בתום דרמה אדירה באולם זיסמן במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי עירוני רמת גן 

חמישייה

רכז: יובל שניידרמן – 5

חילק אסיסטים, אבל עשה עבירה בלתי ספורטיבית במהלך שהעביר את היתרון ליריבה בשלב מתקדם של הרבע השני. סיים עם 2 נקודות (0-2 לשתיים, 2-2 מקו העונשין), 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 2 ריבאונדים ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

Tajhere McCall and Yuval Sznajderman – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: איתי מושקוביץ – 5

פתח עם איבודים. בהמשך הרבע הראשון קלע סלים לשתיים, אבל לאחר מכן החטיא את הזריקות שלו. עמד בלחץ מהקו בשניות הסיום, כשבחר לקלוע את הזריקה השנייה, שהורידה את ההפרש לנקודה. סיים עם 7 נקודות (2-6 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-3-4 מהקו), 5 אסיסטים לעומת 3 איבודים ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

סמול פורוורד: אדם אריאל – 7

הקפטן פתח עם הנקודות הראשונות של קבוצתו, ופתח את המחצית השנייה עם שלשה. החטיא שלשה אחר שלשה כשניסה להוריד את ההפרש ל-2 ברבע הרביעי, כולל איירבול. החטיא עוד שלשה, ובהמשך סיפק סל מבפנים והוריד את ההפרש ל-3 עם זריקות עונשין מדויקות. החטיא שלשה בחצי הדקה האחרונה, אבל מייד תיקן עם שלשה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד. צלף שלשה משוגעת שהורידה מחדש את ההפרש לנקודה עמוק בתוך הדקה האחרונה והצליח להשיג חטיפה בשניות הסיום, אלא שלצערו הוא החליק וקבוצתו הגיעה למצב זריקה לא נוח. סיים עם 15 נקודות (2-5 לשתיים, 3-7 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 איבודים על אסיסט אחד ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

פאוור פורוורד: יהל מלמד – 9

פתח עם הגנה יוצאת מן הכלל, ובשלב מתקדם של הרבע השני הוא קלע סלים גדולים כולל שלשות כדי להאט לבדו את המומנטום האדיר של היריבה. השווה את התוצאה באמצע הרבע השלישי עם סל מבפנים. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 12 נקודות (3-8 לשתיים, 2-2 לשלוש), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה), 3 חטיפות, 18 במדד היעילות ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות. נמצא בתקופה אדירה.

Yahel Melamed – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

סנטר: נוני אומאט – 8

פתח את המשחק בצורה מפלצתית כשהעביר את היתרון לקבוצתו וסיפק מהלך אחר מהלך של סל ועבירה בדרך ל-13 נקודות כבר ברבע הראשון. חזר לקלוע בשלב מוקדם של המחצית השנייה עם שלשה, והוסיף חסימה מפלצתית בהגנה מול ג’סטין סמית’. החטיא זריקת עונשין במאני טיים, ולצערו הזריקה הנואשת שלקח מחצי מגרש עם הבאזר של סיום הרבע הרביעי לא הצליחה להיכנס. סיים עם 19 נקודות (5-5 לשתיים, 1-2 לשלוש ו-6-8 מהקו), 4 ריבאונדים, 3 איבודים על 2 אסיסטים, 2 חסימות וסחיטה של 8 עבירות בדרך ל-27 במדד היעילות לצד מינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות, כאשר הוא לא היה עקבי אחרי הפתיחה המדהימה.

Nuni Omot – Photo Credit: Shaked Even, Maccabi Ironi Ramat Gan

ספסל

ג’יי פי טוקוטו – 5

חזר מפציעה אחרי שעבר מבחן כשירות לפני ההתמודדות. תרם סלים מבפנים, והוסיף ריבאונדים. סיים עם 4 נקודות (2-3 לשתיים), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה), 4 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 14 במדד היעילות ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-26 דקות.

JP Tokoto and Michael Devoe – Photo Credit: Shaked Even, Maccabi Ironi Ramat Gan

מייקל דבו – 7

סיפק סלים מבפנים בבכורה כשהוא חדר היטב, כולל מהלך של סל ועבירה שהעלה את קבוצתו ליתרון 12 בתחילת הרבע השני. עצר זמנית את הריצה של היריבה בשלב מתקדם של הרבע השני. הוריד את ההפרש ל-2 עם סל מבפנים בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אבל היה פחות מדויק מחוץ לקשת. השיג חטיפה קריטית במצב של פיגור 1 בדקה האחרונה, אך איבד את הכדור ועשה עבירה בלתי ספורטיבית, שקירבה את היריבה לניצחון. סיים עם 16 נקודות (5-10 לשתיים, 1-6 לשלוש ו-3-5 מהקו), 3 אסיסטים לצד 3 איבודים, 3 חטיפות, סחיטה של 6 עבירות ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

Michael Devoe – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

כרם משעור – 7

סיפק את הנקודות הראשונות שלו עם שלשה שהורידה את ההפרש ל-8 על הבאזר של סיום הרבע השלישי, ופתח את הרבע הרביעי עם שלשה שהורידה את ההפרש ל-5. הוריד את ההפרש ל-2 במאני טיים עם סל מבפנים. סיים עם 8 נקודות ללא החטאה (1-1 לשתיים, 2-2 לשלוש), 10 במדד היעילות ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-22 דקות.

מאמן: שמוליק ברנר – 6

קיבל לפני המשחק את תואר מאמן החודש. נאלץ להסתדר ללא מנגוק מתיאנג וג’ורדן כהן. קבוצתו פתחה את המשחק בצורה מצוינת בשני צידי הפרקט לעיני הקהל הביתי, אלא שבמהלך הרבע השני חלה ירידה חדה מדי. הצליח לכפות דרמה אדירה, אך לא לנצח.

Shmulik Brener – Photo Credit: Basket.co.il

הפועל חולון 

חמישייה

רכז: ניב משגב – 8

הקפטן החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בהמשך צלף שתי שלשות ברבע השני, כולל אחת שהשוותה את התוצאה. החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה באמצע הרבע השלישי, והוסיף חדירה מושלמת שהעלתה את קבוצתו ליתרון 7. גם חילק אסיסטים. דייק מהקו בדקה האחרונה כדי להעלות את קבוצתו ליתרון 4. רשם איבוד קריטי במצב של יתרון נקודה בדקה האחרונה, ולמזלו היריבה איבדה בעצמה את הכדור וביצעה עבירה בלתי ספורטיבית. סיפק עוד איבוד בשניות הסיום בעקבות העובדה שדרו קרופורד לא הצליח לתפוס את המסירה, ולמזלו המזל שוב שיחק כשהיריבה לא תרגמה זאת לסל. סיים עם 13 נקודות (1-5 לשתיים, 3-7 לשלוש ו-2-2 מהקו), 4 איבודים על 3 אסיסטים, 2 חטיפות ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: טאג’יר מקול – 9

עצר ריצת 10:0 של היריבה ברבע הראשון עם זריקות עונשין מדויקות, ובהמשך הכין את ג’סטין סמית’ להטבעה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מתקדם של הרבע השני. הוסיף זריקות עונשין מדויקות. הרים את סמית’ לאלי-הופ אדיר בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והמשיך לחלק אסיסטים. סיים עם 8 נקודות (2-4 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-4-4 מהקו), 12 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 6 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 חטיפות, סחיטה של 7 עבירות, 27 במדד היעילות ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות.

Tajhere McCall – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 6

חזר מפציעה. פתח עם הסל הראשון במשחק, אבל לאחר מכן צבר עבירות מוקדמות. גם איבד כדורים, אבל הוריד את ההפרש ל-3 בלבד עם שלשה באמצע הרבע השני, והוסיף עוד אחת כשקבוצתו כבר הובילה. דייק מהקו עמוק בתוך הדקה האחרונה, אבל גם לא הצליח לתפוס את המסירה של משגב בשניות הסיום, מה שכמעט עלה בהפסד. סיים עם 11 נקודות (1-2 לשתיים, 2-5 לשלוש ו-3-4 מהקו), 3 ריבאונדים, 3 איבודים ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט יחד עם טוקוטו) ב-24 דקות.

פאוור פורוורד: נתנאל ארצי – 6

גם צבר עבירות מוקדמות. צלף שלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והעלה את קבוצתו ליתרון 9 עם סל מבפנים עמוק בתוך הרבע השלישי, כאשר בשניות הסיום של הרבע הוא גם החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי. יצא בחמש עבירות במצב של יתרון 5 בשלב מתקדם של הרבע הרביעי, מה ששלח את היריבה לקו. סיים עם 7 נקודות (2-4 לשתיים, 1-2 לשלוש), 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ומינוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

סנטר: ג’סטין סמית’ – 9

דייק מבפנים, כולל הטבעה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד ברבע השני, והמשיך לדייק פעם אחר פעם מבפנים כולל מהלך של סל ועבירה תוך סחיטת עבירה בלתי ספורטיבית בדרך ליתרון של קבוצתו (אך החטיא את זריקת העונשין) וסלים אחרי ריבאונדים בהתקפה כולל אחד עם הבאזר של סיום המחצית הראשונה, כאשר בסך הכל הוא היה חתום על 12 נקודות ברבע השני. התעופף לאלי-הופ מפלצתי בשלב מוקדם של המחצית השנייה. גם חסם בהגנה. סיפק פוט-בק אדיר במצב של יתרון 2 במאני טיים. סיים עם 21 נקודות (10-14 לשתיים, 1-3 מהקו), 7 ריבאונדים, 23 במדד היעילות ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Justin Smith – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

שחר עמיר – 9

פתח עם שתי שלשות שנגסו בהפרש והוסיף סל מבפנים בדרך ל-8 נקודות כבר ברבע הראשון, אבל החטיא את הזריקות שלו ברבע השני. גם תרם בהגנה כמו תמיד, כולל חטיפה מידיו של דבו במצב של יתרון נקודה עמוק בתוך הדקה האחרונה, תוך שסח עבירה בלתי ספורטיבית בדרך לשתי זריקות עונשין מדויקות שקירבו את קבוצתו לניצחון. סיים עם 10 נקודות (1-3 לשתיים, 2-6 לשלוש ו-2-2 מהקו) ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-16 דקות.

Yahel Melamed and Shahar Amir – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

סי ג’יי האריס – 6

חזר מפציעה. סיפק את הנקודות הראשונות שלו עם שלשה עמוק בתוך הרבע השלישי, והוסיף חסימות בהגנה, כולל אחד בדקה האחרונה. רשם 1 מ-2 מהקו כשיכל לסגור סיפור עמוק בתוך הדקה האחרונה. סיים עם 4 נקודות (0-1 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-1-2 מהקו), 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים ללא שום איבוד, 3 חסימות, 8 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

יותם חנוכי – 7

קלע היטב מחצי מרחק ברבע השני, כשלצד זה הוא החטיא את השלשות שזרק. החטיא מבפנים פעם אחר פעם ברבע השלישי, אבל בסופו של דבר תיקן אחרי ריבאונד התקפה. הוסיף הטבעה שהעלתה את קבוצתו לראשונה ליתרון דו ספרתי. סיים עם 8 נקודות (4-8 לשתיים, 0-3 לשלוש), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

ללא ציון: שון דאוסון (לא שיחק מספיק)

מאמן: עמית שרף – 7

קבוצתו נראתה רע מאוד בהתחלה והייתה בדרך להמשיך את התקופה הלא טובה, אלא שמשום מקום במהלך הרבע השני היא החלה לשחק כדורסל מרהיב בדרך להשתלטות על המשחק. בסופו של דבר זה נגמר עם מעט דפיקות לב, אבל עם התוצאה הרצויה והכה חשובה. מיעט לשתף את דאוסון.

מצטיין המשחק – ג’סטין סמית’

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!