ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על עירוני נס ציונה

מרץ 23, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון ניצחה בחוץ 74:76 את עירוני נס ציונה בתום דרמה באולם לב המושבה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

עירוני נס ציונה

חמישייה

רכז: ראלי אולקינס – 4

סבל מדימום בברכו ברבע הראשון, וסיפק את הנקודות הראשונות שלו עמוק בתוך הרבע השני. החטיא זריקות עונשין סמוך לסיום המחצית הראשונה, ופתח את המחצית השנייה עם החטאות. בסופו של דבר תרם כמה סלים, אבל זה לא מספיק. סיים עם 9 נקודות (1 מ-6 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-4 מ-6 מקו העונשין), 4 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 2 איבודים ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-32 דקות.

קלע: אייזיה ווייטהד – 6

פתח עם אסיסט, והיה אגרסיבי מאוד בהתקפה כדי לסיים מבפנים ולסחוט עבירות בדרך לקו, כשבנוסף לכך הוא צלף שלשה כדי להשוות את התוצאה עמוק בתוך הרבע הראשון והביא גם קשיחות הגנתית. השאיר את קבוצתו בחיים בתחילת המחצית השנייה, אבל החטיא זריקות חשובות ברבע הרביעי, רשם איבוד קריטי וגם הפך לגיבור הטראגי עם איבוד כדור בפוזשן האחרון. סיים עם 19 נקודות (7 מ-9 לשתיים, 1 מ-7 לשלוש ו-2 מ-3 מהקו), 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 5 איבודים ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-35 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Isaiah Whitehead – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יאיר קרביץ – 6

להט עם 5 נקודות רצופות במהלך הרבע הראשון, אבל בהמשך לא היה מדויק במצבים שאליהם הגיע. סיפק חטיפה חשובה וסל מבפנים עמוק בתוך הרבע הרביעי, ומייד לאחר מכן חטף עוד כדור וחילק אסיסט לצוף בן משה, שהוריד את ההפרש ל-4 בלבד. סיים עם 9 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש), 6 אסיסטים, 3 ריבאונדים, 3 חטיפות ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות.

Yair Kravitz – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ג’ורג’ קינג – 2

לקח ריבאונדים, אבל לא היה מדויק בפעולות ההתקפיות שלו. סיפק חסימה מפלצתית בהגנה על הנס ואנוויין, אלא שלצערו אותו מהלך נגמר בסל של נתנאל ארצי. סיים עם 0 נקודות (0 מ-2 לשלוש), 3 ריבאונדים, 2 איבודים ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-13 דקות.

George King – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’רום מיינסי – 6

הקפטן פתח עם הנקודות הראשונות במשחק, אבל בהמשך החטיא זריקה אחר זריקה, בעיקר מהקו. לקח ריבאונדים, והוריד את ההפרש ל-10 עם שלשה נדירה עמוק בתוך הרבע השלישי. לא הצליח לתפוס כדור קריטי במאני טיים, אבל הצליח להשתלט על ריבאונד התקפה ולרשום מהלך של סל ועבירה בשניות הסיום של הרבע הרביעי כדי להוריד את ההפרש ל-2 בלבד בשניות הסיום, ויצא בחמש עבירות. סיים עם דאבל-דאבל של 18 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש ו-7 מ-13 מהקו) ו-11 ריבאונדים (4 בהתקפה) יחד עם סחיטה של 11 עבירות בדרך למדד 26 ב-29 דקות.

Jerome Meyinsee – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

איתי שגב – 6

לקח ריבאונדים, ועצר ריצת 0:14 של היריבה ברבע השני עם סל מבפנים. הוריד את ההפרש ל-7 בשלב מוקדם של הרבע הרביעי עם זריקות עונשין מדויקות, ובהמשך הוסיף סל מרשים אחרי כדרור. גם נלחם בהגנה. לקח ריבאונד אחרי שדרו קרופורד החטיא את זריקות העונשין שלו בשניות הסיום, אבל לצערו קבוצתו לא הצליחה לתרגם זאת לנקודות. סיים עם 7 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 3 מ-4 מהקו), 8 ריבאונדים ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

Itay Segev – Photo Credit: Yehuda Halickman

צוף בן משה – 7

זכה לטקס לפני המשחק בזכות הגעתו ל-1,000 נקודות בליגת העל. החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל בסופו של דבר צלף אחת כדי להוריד את ההפרש ל-11 בשלב מתקדם של הרבע השלישי והוסיף אחת שהורידה את ההפרש לחד ספרתי, כשלצערו הוא החטיא את השלשות הבאות שזרק בסיום הרבע. הוריד את ההפרש ל-4 בלבד בשלב מתקדם של הרבע הרביעי, אבל החטיא שלשה שיכלה להוריד את ההפרש לנקודה. סיים עם 10 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש), 2 חטיפות ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-26 דקות, כשהוא היה נקודת האור הבולטת בקבוצתו.

Tzuf Ben Moshe – Photo Credit: Yehuda Halickman

תומר לוינסון – 6

נכנס לראשונה רק באמצע הרבע השלישי, וקבוצתו הצליחה לייצר ריצה. החטיא זריקה קריטית. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים), אסיסט אחד ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-14 דקות.

Tomer Levinson – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: קייל פייט (לא שיחק מספיק)

מאמן: אלעד חסין – 5

קבוצתו פתחה טוב עם קשיחות הגנתית לעיני הקהל הביתי. לקח פסק זמן בעקבות 0:5 של היריבה בתחילת הרבע השני, ולקח עוד אחד כשהיריבה הגדילה את הריצה שלה ל-0:9. ספסל את תומר לוינסון במחצית הראשונה, והכניס אותו לראשונה באמצע הרבע השלישי, מה שסייע לו לחזור. פתח את המחצית השנייה עם בן משה ולא עם קינג. הביע את התסכול שלו מהמשחק. הצליח לנגוס בהפרש, אבל בסופו של דבר לקח פסק זמן כשחולון חזרה לשלוט ברבע הרביעי. ראה את חניכיו מורידים את ההפרש ל-2 בלבד בשניות הסיום ואפילו מקבלים כדור אחרון, אלא שלצערו משחק שעם הרבה מזל כמעט נגמר בניצחון נגמר בהפסד, כאשר קבוצתו לא מצליחה לייצר רצף ניצחונות.

Elad Hasin – Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 7

הקפטן צבר נקודות וחילק אסיסטים. נפגע בפניו בשלב מוקדם של הרבע השני והביע את התסכול שלו, כשבסופו של דבר הוא שיחק חבוש בפניו. במאני טיים הוא החטיא שלשות, לקח ריבאונדים ועשה עבירה על ג’רום מיינסי, שהשלים מהלך של 3 נקודות כדי להוריד את ההפרש ל-2 בשניות הסיום. סיים עם 6 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-3 מ-3 מהקו), 7 אסיסטים ו-4 ריבאונדים ב-27 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: סי ג’יי האריס – 8

פתח עם סל מחצי מרחק וחילק אסיסטים, בעיקר להנס ואנוויין. סיפק 5 נקודות רצופות עמוק בתוך הרבע השני. העלה את קבוצתו ליתרון שיא של 21 נקודות בתחילת המחצית השנייה, ועצר את הריצה של היריבה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. איבד כדור שעלה ביוקר עמוק בתוך הרבע הרביעי. סיים עם 14 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש ו-3 מ-5 מהקו), 5 אסיסטים לעומת 3 איבודים, סחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 21 ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

CJ Harris – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 9

השתלט על ריבאונדים בהתקפה כדי בסופו של דבר לתקן מבפנים בשלב מוקדם של הרבע השני, ובהמשך הטביע אחרי ריבאונד התקפה כדי להשלים ריצת 0:9 של קבוצתו והגדיל את הריצה ל-0:11 עם עוד סל אחרי ריבאונד התקפה. סיפק סל אחר סל מבפנים גם ברבע השלישי. רשם איבוד קריטי שעלה ביוקר והחטיא זריקת עונשין במאני טיים, אבל קלע את הזריקה השנייה מהקו. סיים עם 15 נקודות (7 מ-12 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה) ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Netanel Artzi – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: הנס ואנוויין – 6

קלע היטב בפתיחה, אבל גם נכנס לבעיית עבירות. נחסם באופן מפלצתי על ידי ג’ורג’ קינג כשניסה להטביע. הוסיף נקודות עמוק בתוך הרבע השלישי בנוסף לכך שמסר בחוכמה. סיים עם 9 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים ומינוס 13 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-19 דקות.

Hans Vanwijn – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: קווין הרווי – 8

התקשה בזריקות הראשונות שלו, אבל עדיין הצליח לקלוע מחוץ לקשת בנוסף לכך שתרם בהגנה ולקח ריבאונדים, כולל סל אחרי ריבאונד התקפה שהשלים ריצת 0:14 של קבוצתו בתחילת הרבע השני. החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בתחילת הרבע הרביעי. עשה עבירה בלתי ספורטיבית, אבל גם השיג חטיפה חשובה במאני טיים. סיים עם 13 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש), 6 ריבאונדים, אסיסט אחד על 3 איבודים, 5 חטיפות ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

דרו קרופורד – 7

לקח ריבאונדים, חטף בהגנה וקלע סלים אופייניים עמוק בתוך הרבע הראשון. חתך היטב ברבע הרביעי כדי לדייק מבפנים, אבל החטיא זריקות עונשין שכמעט עלו במשחק בשניות הסיום, כשלמזלו זה נגמר בניצחון. סיים עם 9 נקודות (3 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-0 מ-2 מהקו), 5 ריבאונדים, 2 איבודים, 2 חטיפות ומינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות.

שחר עמיר – 6

הביא קשיחות תוך שצבר עבירות, והיה חתום על החטיפה המכריעה מידיו של ווייטהד בסיום המשחק. סיים עם 0 נקודות (0 מ-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, מינוס 2 במדד היעילות ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-18 דקות.

Shahar Amir – Photo Credit: Yehuda Halickman

שון דאוסון – 7

פתח את הרבע השני עם שלשה במשחק החזרה שלו מהפציעה, והשתלט על ריבאונדים כולל סל אחרי ריבאונד התקפה שהגדיל את הריצה של קבוצתו ל-0:7. צבר עבירות, אבל גם ייצר לאחרים כשקבוצתו הייתה כה זקוקה לכך במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 9 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש), 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים ופלוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-20 דקות. כמה טוב שחזרת.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: רואי אוסלקה (לא שיחק מספיק)

מאמן: עמית שרף – 8

נאלץ להסתדר ללא ג’סטין סמית’ ויותם חנוכי החולים. קבוצתו עשתה ככל העולה על רוחה ברבע השני. נתן דקות לאוסלקה בסיום המחצית הראשונה. פתח את המחצית השנייה עם קרופורד בעקבות בעיית העבירות של ואנוויין. לקח פסק זמן בעקבות הנגיסה של נס ציונה בהפרש בשלב מתקדם של הרבע השלישי. בסופו של דבר קבוצתו סיפקה דפיקות לב בשניות הסיום והייתה רחוקה מהלך התקפי מוצלח של נס ציונה מהארכה או הפסד, אבל האירוע נגמר בניצחון שבהחלט הגיע לקבוצתו אחרי ההדחה האכזרית מאירופה.

מצטיין המשחק – נתנאל ארצי

Amit Sherf – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!