ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על הפועל חיפה

פבר 14, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל חולון ניצחה בחוץ 71:84 את הפועל חיפה בהיכל רוממה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חיפה

חמישייה

רכז: ג’ון דייויס – 4

לא היה מספיק מדויק בפעולות הראשונות שלו. בהמשך חילק אסיסטים, אבל זה פשוט לא מספיק. הוסיף שלשות בגארבג’ טיים, במשחק שבו הוא סיים עם 11 נקודות, 6 אסיסטים לעומת 7 איבודים ו-4 חטיפות ב-31 דקות.

קלע: מייק מקגורל – 1

החטיא את הזריקות שלקח, במשחק שבו הוא סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-10 דקות בלבד.

סמול פורוורד: עמית שמחון – 4

הקפטן החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל פתח את המחצית השנייה עם שלשות שנגסו בהפרש. אלא שהוא גם איבד כדורים ולא תרם יותר. סיים עם 6 נקודות (2 מ-7 לשלוש, 0 מ-1 מקו העונשין), 5 ריבאונדים ו-4 איבודים ב-29 דקות.

פאוור פורוורד: ג’ובונטה רדיק – 6

רשם איבודים, אבל סיפק סלים מבפנים כולל הטבעה. סיים עם 10 נקודות (5 מ-7 לשתיים) ו-5 איבודים ב-28 דקות.

סנטר: מרכוס בינגהאם – 8

החטיא הטבעה בפתיחה, אבל בהמשך דייק מבפנים, כולל הטבעות מפלצתיות. חסם בהגנה פעמיים במהלך אחד את דיאונדרה ברנס. גם לקח ריבאונדים וסחט עבירות בדרך לקו, משם הוא עשה עבודה טובה. סיים עם דאבל-דאבל של 16 נקודות (5 מ-9  לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-6 מ-7 מהקו) ו-12 ריבאונדים (3 בהתקפה) בנוסף ל-4 חסימות בדרך למדד 27 ב-32 דקות, כשלפחות מבחינה אישית הוא נראה מצוין מאז החזרה מהפציעה.

ספסל

עמית גרשון – 8

עשה עבירה בלתי ספורטיבית, אבל פרץ את הסכר עבור קבוצתו מחוץ לקשת, צלף עוד שלשה שהשוותה את התוצאה במהלך הרבע הראשון ונעץ אחת שצמצמה את ההפרש לקראת סיום המחצית הראשונה, אחרי שלא שותף במשחק הקודם. גם חילק אסיסטים. סיים עם 13 נקודות (3 מ-4 לשלוש, 4 מ-4 מהקו) ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 15 ב-28 דקות, כשהוא גם רשם פלוס 4 במדד הפלוס-מינוס בערב שבו הוא היה מנקודות האור היחידות של קבוצתו – ב-12 הדקות בלעדיו היא הייתה במינוס 17.

גור לביא – 7

חסם בהגנה ותרם סלים מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה, לצד החטאה של לייאפ פשוט. סיים עם 8 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 6 ריבאונדים ו-4 אסיסטים.

איתי מושקוביץ – 4

קלע סלים נהדרים בהתחלה, אבל לא היה מספיק מדויק לאחר מכן. סיים עם 7 נקודות (1 מ-6 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ב-14 דקות.

ללא ציון: ג’קס לוויץ’ ודולב משגב (לא שיחקו מספיק)

מאמן: גיא גודס – 3

לקח פסקי זמן במהלך הרבע השני הרע מול קבוצתו לשעבר. פתח את המחצית השנייה עם גרשון שאותו הוא לא שיתף במשחק שעבר במקום מקגורל, כשלא לגמרי ברור מה קרה עם הכוכב ולמה הוא קיבל רק 10 דקות. לקח פסק זמן גם בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. בשורה התחתונה, קבוצתו רשמה תצוגה מאכזבת לעיני הקהל הביתי. העלה את משגב בסיום.

הפועל חולון 

חמישייה

רכז: ניב משגב – 6

הקפטן חטף כדורים בהגנה וחילק אסיסטים. סיים ללא נקודות ב-24 דקות (0 מ-4 מהשדה), אבל רשם 6 אסיסטים לצד 5 איבודים, 3 חטיפות ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס.

קלע: דיאונדרה ברנס – 6

פתח טוב עם כמה נקודות, אבל גם איבד כדורים. הוסיף אסיסטים. קינח עם שלשה. סיים עם 7 נקודות (1 מ-5 לשתיים) ו-5 אסיסטים לעומת 2 איבודים.

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 9

נעץ שלשות שהובילו את הבריחה של קבוצתו במחצית השנייה. סיים עם 19 נקודות (4 מ-7 לשלוש, 3 מ-3 מהקו) ופלוס 16 במדד הפלוס-מינוס.

Drew Crawford – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: יותם חנוכי – 6

לקח ריבאונדים, אבל החטיא את השלשות הראשונות שזרק. בסופו של דבר קלע זריקה מבחוץ, וגם מסר בחוכמה. סיים עם 5 נקודות, 3 ריבאונדים ו-2 אסיסטים לצד מינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות, כלומר דווקא ב-20 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 24.

סנטר: קווין הרווי – 9

פתח עם שלשה, והמשיך לצלוף מבחוץ. גם הטביע ולקח ריבאונדים. סיים עם עוד הופעה סופר מרשימה של 22 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 4 מ-6 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 24 ב-28 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

נתנאל ארצי – 9

נלחם על ריבאונדים בהתקפה וסיפק סלים נהדרים. סיים עם 14 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש), 6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים בדרך למדד 21.

Netanel Artzi – Photo Credit: Basket.co.il

הנס ואנוויין – 6

לקח ריבאונדים, הוסיף אסיסטים לקרופורד וחטף כדורים. סיים עם 3 נקודות (0 מ-5 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש), 4 ריבאונדים, 4 חטיפות ופלוס 21 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

שחר עמיר – 7

צלף שלשות וקינח עם סל מבפנים. סיים עם 8 נקודות (1 מ-1 לשתיי0, 2 מ-4 לשלוש) ופלוס 22 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-19 דקות.

ללא ציון: שון דאוסון (לא שיחק מספיק בעקבות פציעה), בן אלטשולר, רואי אוסלקה ועמית סנקר (לא שיחקו מספיק)

מאמן: עמית שרף – 9

פתח עם משגב וברנס, וקבוצתו שלטה במשך רוב ההתמודדות, בעיקר בזכות בריחה ברבע השני. לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה של המחצית השנייה, כשמאז דברים חזרו לעבוד חלק. השיג ניצחון חוץ ראשון העונה וחזר למאזן חיובי, כשהוא שוב גבר על רבו. נתן דקות משמעותיות לעמיר, והצליח להסתדר בלי בעיות למרות הפציעה של דאוסון. העלה את הצעירים בסיום.

מצטיין המשחק – קווין הרווי

Guy Goodes and Amit Sherf – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!