ציוני השחקנים בניצחון של הפועל באר שבע על מכבי עירוני רמת גן

פבר 6, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל באר שבע ניצחה בבית 96:98 את מכבי עירוני רמת גן בתום דרמה אדירה בהיכל הקונכייה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל באר שבע 

חמישייה

רכז: נטע סגל – 6

הקפטן איבד כדורים, אבל צלף שלשות ברבע השלישי. איבד עוד כדור שעלה ביוקר במאני טיים והוסיף עבירה טכנית, צלף שלשה שקירבה את קבוצתו לניצחון אך גם רשם עוד איבוד ועשה עבירה בחצי המגרש של קבוצתו, מה ששלח את קנדל מקולום להשוות את התוצאה מהקו. למזלו, זה נגמר בניצחון, בערב שבו הוא סיים עם 11 נקודות (3 מ-4 לשלוש) ו-5 איבודים על 2 אסיסטים.

קלע: גרנט שרפילד – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל צלף שלשות בתחילת הרבע הרביעי וחילק אסיסטים, כשלצד זה הוא גם רשם עבירת תוקף שכמעט הובילה להארכה. סיים עם דאבל-דאבל של 11 נקודות (1 מ-8 לשתיים, 3 מ-7 לשלוש) ו-11 אסיסטים.

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 9

פתח היטב כשהוא חילק מסירות נהדרות וקלע בצורה מצוינת. צלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בדקה האחרונה, אבל לצערו יצא בחמש עבירות בעקבות שריקה לעבירה על מקולום בשניות הסיום, כשלמזלו כוכב רמת גן לא הצליח להשוות את התוצאה מהקו.

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 9

סיפק אלי-הופ אופייני, והמשיך להטביע, כשהוא אף רשם ריצה פרטית של 0:7 ברבע השני. צלף שלשות חשובות עמוק בתוך הרבע השלישי כשהיריבה עשתה קולות של קאמבק. סיים עם 26 נקודות (7 מ-9 לשתיים, 4 מ-5 לשלוש) ו-9 ריבאונדים בדרך למדד 32, בנוסף לפלוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-37 הדקות שלו על הפרקט (הנתונים הכי גבוהים בקבוצתו), כלומר ב-3 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה במינוס 10.

Kendale McCulum and JaKeenan Gant – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

סנטר: ג’רוויס וויליאמס – 7

סחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא עשה עבודה בינונית, בנוסף לכך שסיים מבפנים. סיים עם 11 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 3 מ-6 מהקו), כשהוא היה הרבה יותר טוב ממשחקו הראשון.

ספסל

אלייז’ה פמברטון – 7

פתח עם סלים נפלאים כולל הטבעה בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. סיים רק עם 11 דקות, שבהן הוא תרם 9 נקודות (3 מ-4 מהשדה, 2 מ-2 מהקו) ו-4 ריבאונדים.

חואקין שוכמן – 6

חזר מהפציעה עם נעליים זהובות. קלע שלשה חשובה עמוק בתוך הרבע השלישי, וסיפק סל אחרי חטיפה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי.

רועי פריצקי – 6

לא קלע מהשדה, אבל חילק אסיסטים (3) ללא שום איבוד בדרך לפלוס 7 ב-9 הדקות שלו על הפרקט.

רון ציפר – 7

הביא את כוח האש ההתקפי שלו כשהיווה איום תמידי מחוץ לקשת, וסיים עם 8 נקודות ב-8 דקות.

ללא ציון: סם איוריו וגלעד לוי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: יואב שמיר – 8

קבוצתו פתחה טוב, ולמרות שבהמשך היא חוותה ירידה היא הציגה כדורסל התקפי מרהיב לעיני הקהל הביתי בדרך ליתרון 15 ברבע הרביעי. אלא שמשם דברים השתבשו, ובסופו של דבר המזל שיחק לטובתו, אם כי ללא ספק הגיע לו לנצח את המשחק, שמרחיק את קבוצתו מהמקום האחרון. אולי יכל למצוא יותר דקות לפמברטון, פריצקי וציפר.

מכבי עירוני רמת גן 

חמישייה

רכז: קנדל מקולום – 8

איבד כדורים, אבל נכנס פנימה פעם אחר פעם בדרך לסלים מבפנים ולסחיטת עבירות בדרך לקו, כשמעל הכל הוא השווה את התוצאה משם במאני טיים. אלא שדווקא אחרי שסחט עוד עבירה כדי לכפות הארכה הוא החטיא את הזריקה הראשונה מהקו, ולמרות שלקח את ריבאונד ההתקפה מהזריקה השנייה הוא הפך לגיבור הטראגי עם החטאה מבפנים. סיים עם 28 נקודות (6 מ-12 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש, 10 מ-14 מהקו), 5 ריבאונדים, 5 אסיסטים אך גם 6 איבודים וסחיטה של 14 עבירות בדרך למדד 35 ב-38 דקות. ניסה לסחוב את קבוצתו על הגב בהיעדרו של אלכס המילטון, אבל לצערו זה לא הספיק.

קלע: אדם אריאל – 9

הקפטן החטיא את השלשות הראשונות שזרק, וגם החטיא זריקות עונשין. אלא שהוא סיפק סלים מבפנים כדי להחזיר את קבוצתו לעניינים ברבע השלישי וצלף שלשות שנתנו תקווה לקבוצתו ברבע הרביעי בנוסף לכך שלקח ריבאונדים, כשמעל הכל הוא סיפק חדירה שהורידה את ההפרש ל-2 במאני טיים בנוסף לכך שסחט עבירת תוקף משרפילד. סיים עם 20 נקודות (5 מ-8 לשתיים, 3 מ-7 לשלוש, 1 מ-3 מהקו), 7 ריבאונדים ופלוס 18 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות, כלומר ב-13 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה במינוס 20.

Adam Ariel – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

סמול פורוורד: כרם משעור – 3

החטיא את השלשות שזרק (0 מ-3), וסיים רק עם 2 נקודות, 2 ריבאונדים, מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-10 דקות.

פאוור פורוורד: אייזיה מיילס – 7

פתח עם ריבאונדים, ונעץ שלשות. הורד את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מתקדם של הרבע הרביעי עם סל אחרי חטיפה וזריקת עונשין מדויקת אחרי עבירה טכנית של סגל. סיים עם 15 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש).

סנטר: בניה סרור – 7

השתלט על ריבאונדים בהתקפה, כולל פוט-בק אדיר ביד אחת, וגם מסר בחוכמה. המשיך להטביע, אבל גם החטיא זריקות עונשין. סיים עם דאבל-דאבל ראשון בקריירה – 10 נקודות (השוואת שיא קריירה, 4 הטבעות) ו-11 ריבאונדים (שיא קריירה, 7 בהתקפה) בנוסף ל-2 אסיסטים ללא שום איבוד בדרך למדד 20, אבל זריקות העונשין (0 מ-4) פשוט ממשיכות להיות פספוס, כשהפעם הוא רשם מינוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט).

Benaya Srur – Photo Credit: Guy Bitman, Maccabi Ironi Ramat Gan

ספסל

ג’יי פי טוקוטו – 6

פתח עם הטבעה, וכדרר היטב על פני פרקט שלם כדי לסיים מבפנים, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים ומסר בחוכמה. אלא שהוא גם החטיא זריקת עונשין קריטית במאני טיים, ובאופן כללי פחות תרם ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 10 נקודות (3 מ-8 לשתיים, 4 מ-8 מהקו), 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים.

ג’ורדן כהן – 4

סחט עבירות בדרך לקו, אבל איבד כדורים שעלו ביוקר בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים רק עם 6 נקודות (2 מ-8 מהשדה), לצד 4 אסיסטים ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס.

יהל מלמד – 5

צלף שלשה עם הבאזר של סיום הרבע הראשון.

הראל דדון – 5

תרם סל נהדר, אבל לא יותר מזה.

מאמן: שמוליק ברנר – 4

פתח עם מקולום כרכז, אריאל כקלע ומשעור כסמול פורוורד בעקבות היעדרותו של אלכס המילטון. לקח פסק זמן בעקבות הריצה של גאנט ברבע השני. עלה עם כהן ולא עם משעור בתחילת המחצית השנייה. הצליח לחזור ועם קצת מזל יכל לנצח, אבל בסופו של הקבוצה שהגיע לה לנצח יצאה עם ידה על העליונה. בשורה התחתונה, רשם הפסד מאכזב אך כזה שניתן לקבל.

מצטיין המשחק – ג’קינן גאנט

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!