ציוני הביניים של הפועל תל אביב ביורוקאפ

נוב 22, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל תל אביב “תארח” הערב (רביעי, 20:00) בבלגרד שבסרביה את חובנטוד בדאלונה הספרדית למשחק במסגרת היורוקאפ. רגע לפני, בחרנו באתר “ספורטס רבי” לחלק ציוני ביניים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק בקמפיין האירופי עד כה. יש לציין שמדובר בפרויקט חדש של האתר, כאשר בכתבות שיתפרסמו בהמשך העונה יהיו ציונים מעודכנים לפי הצורך.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

גארדים

ג’ייקובן בראון – 8

נכון, כמעט תמיד הרכז יכול לתת יותר, אבל בסך הכל הוא עושה את שלו כשהוא מוסר באומנות, חודר בקלות וגם קולע מחוץ לקשת כשהוא זורק. הוא רשם רק משחק חלש אחד, וראינו היטב עד כמה קשה לקבוצתו בלעדיו, כאשר במשחק מול פאריס, שממנו הוא נעדר בעקבות פציעה, האדומים הובסו ב-27 הפרש. לא נופתע אם הציון שלו עוד ישתפר.

J’Covan Brown – Photo Credit: Yehuda Halickman

בר טימור – 7

הקפטן רושם מספרים טובים יותר מהעונה שעברה, ועל אף שלא תמיד הוא מצליח לקחת על עצמו מספיק או לחפות על בראון, הוא עדיין לוקח על עצמו יותר בכל הנוגע ליכולות הקליעה והמסירה, כשלפרקים הוא פשוט לוהט.

Jaylen Hoard and Bar Timor – Photo Credit: Yehuda Halickman

אקסבייר מנפורד – 8

המשחק הרע מול פרומיטיי הוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל, כי עד כה הגארד נע היטב פנימה כדי לספק סלים לשתיים, מהווה איום תמידי מחוץ לקשת ומציג את הידיים המצוינות שלו בהגנה. ובכל זאת, המשחק האחרון מונע ממנו לקבל ציון גבוה יותר.

Xavier Munford – Photo Credit: Yehuda Halickman

גיל בני – ללא ציון

הגארד הצליח לספק כמה מסירות טובות, אבל חוץ מזה הוא מתקשה להיכנס לעניינים בקבוצתו.

Gil Beni – Photo Credit: Yehuda Halickman

פורוורדים

בריאן אנגולה – 8

הסווינגמן מסוכן מאוד בכל פעם שהכדור אצלו, כשהוא יכול לסיים מבפנים, לקלוע ממרחק, לייצר היטב לאחרים ובעיקר לסחוט עבירה אחר עבירה בדרך לזריקות עונשין מדויקות. גם עושה עבודה מרשימה בריבאונד, אבל יש לציין שבמשחקים האחרונים הוא נמצא בירידה מסוימת למרות היציבות שלו מבחינה מספרית, כאשר הוא נעלם לפרקים.

Braian Angola – Photo Credit: Yehuda Halickman

ג’ון הולנד – 5

הצליח לשנות את המשחק בניצחון על ונציה אחרי שהוא נעדר מהמשחק הראשון של העונה בעקבות פציעה, אלא שמאז הוא פשוט לא מצליח לתרום כמעט בשום אספקט, כאשר הדבר הבולט ביותר הוא ההתקשות בקליעה. יש הרבה מקום לשיפור.

John Holland – Photo Credit: Dov Halickman

תומר גינת – 9

פצוע כרגע, אבל כל משחק שלו עד עכשיו היה עוד יום מצוין במשרד, כשאין ספק שהוא מצטיין הקבוצה בשלב הזה. ההתנגבויות כדי לסיים מבפנים וההשתלטות על ריבאונדים בהתקפה כדי לתקן תמיד היו שם, אבל העונה הוא גם מדייק באחוזים חריגים מבחוץ, ובסך הכל עומד על 18.2 נקודות בממוצע למשחק (!). נקודה לשיפור: זריקות העונשין.

Tomer Ginat – Photo Credit: Yehuda Halcikman

סנטרים

ג’יילן הורד – 9

הפך העונה למפלצת, כשהוא מטביע באופן מפלצתי פעם אחר פעם. גם לוקח ריבאונדים, מוסר בחוכמה, מציג ידיים טובות בהגנה כולל חטיפות וחסימות, סוחט עבירות בדרך לזריקות עונשין רבות שבהן הוא יכול לעשות עבודה יותר טובה ואפילו קולע מבחוץ. בדומה לאנגולה, במשחקים האחרונים הוא לא בשיאו, אבל לך תבקר שחקן שקלע לפחות 15 נקודות בכל משחק, כשבכל פעם שהוא מנסה ללחוץ על הגז הוא מצליח לעשות זאת.

Jaylen Hoard – Photo Credit: Yehuda Halickman

עידן זלמנסון – 6

מביא את היד הרכה מבפנים, לוקח ריבאונדים ומוסר כפי שהוא יודע, כשבסך הכל הוא עושה את שלו בדקות שהוא מקבל על הפרקט.

Tomer Ginat and Idan Zalmanson – Photo Credit: Yehuda Halickman

קייל אלכסנדר – 7

מבחינת מדד הוא רושם את הנתון הרביעי בטיבו בקבוצה (16.6), ואכן, הוא עושה כמעט הכל על הפרקט – הטבעות אדירות, זריקות עונשין מדויקות, עבודה יוצאת דופן בריבאונד, מסירות מרשימות וקשיחות הגנתית בדרך לחסימות. התקשה בהתחלה לסיים מבפנים, אך השתפר לאחרונה בתחום הזה. עם זאת, עדיין יש לו הרבה לאן לגדול מבחינת הדומיננטיות, ובקצב הזה הוא בדרך הבטוחה לציון גבוה יותר.

Kyle Alexander – Photo Credit: Eurocup

ללא ציון: גל שטרנברג, יונתן רבינוביץ’ ואייל הראל (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 7

זה התחיל הכי טוב שאפשר עם 4 ניצחונות, אלא שכעת קבוצתו נמצאת ברצף של 2 הפסדים מאכזבים. זכאי לקרדיט על הצורה שבה קבוצתו נראתה בתחילת המלחמה, אלא שאי אפשר להתעלם מכך שהאדומים נמצאים כיום בצומת דרכים קריטית שעשויה לקבוע האם היא באמת יכולה ללכת רחוק העונה במפעל. בסופו של דבר, התוצאות יחרצו את הגורל, ובינתיים נרצה לראות אותו מוצא את הדרך לשלב את הולנד ובני, בטח כשגינת פצוע. הצליח לתת כמה דקות לשחקני סוף הסגל.

Danny Franco – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!