צביקה שרף: “האם מישהו ממכבי ת”א צלצל אליי כדי לקבל מידע על נאנלי? לא”

יונ 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

צביקה שרף הוא ללא ספק אחד המאמנים הישראלים הגדולים בכל הזמנים. המאמן, שמזוהה יותר מכל עם מכבי תל אביב ונבחרת ישראל, התארח לאחרונה בפודקאסט “התשיעית באירופה” של כותב שורות אלו ושל עומר אריאן ודיבר על כל החדשות הבוערות. בין השאר, שרף התייחס לשחקן מכבי ת”א בעונה האחרונה וחניכו לשעבר במכבי אשדוד, ג’יימס נאנלי, שאותו הוא אימן בעונת 2014/15. כידוע, נאנלי, שבמהלך העונה האחרונה התעמת עם יפתח זיו באחד האימונים ונזרק יחד איתו מאותו אימון, הושעה ממכבי ת”א על ידי יאניס ספרופולוס וחזר לסגל, כשבין היתר הוא היה חלק מסערת הבילוי אחרי ההפסד בחצי גמר גביע המדינה להפועל תל אביב יחד עם ג’יילן ריינולדס ודריק וויליאמס שכמוהו לא נרשמו למשחק. לפני כמה ימים נאנלי יצא בסדרת ציוצים נגד הנהלת המועדון, כשהוא כמובן לא צפוי להמשיך בקבוצה. באופן מעניין, עוד לפני כן שרף דיבר בפודקאסט על כך שמלכתחילה מכבי לא פנתה אליו לגבי נאנלי לפני שהיא החתימה אותו, דבר שמעיד על התנהלות בעייתית של המועדון.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

“אני אימנתי אותו במכבי אשדוד. האם מישהו ממכבי תל אביב צלצל אליי, פנה אליי או ניסה לקבל ממני אינפורמציה ולו מזערית של מילימטר אחד על נאנלי? לא”, חשף שרף. “אני יודע שבעבודת סקאוטינג צריך גם להגיע למאמנים, מועדונים ושחקנים ששיחקו או התאמנו אצלי, אצלך, איתך וכל מיני דברים כאלה. אז אם במכבי תל אביב לא מצאו לנכון להרים טלפון אליי בעניין כנראה שיש בעיה, לא שלי”.

כשנשאל האם הוא היה מחתים את נאנלי במכבי, ענה שרף: “אני יכול להגיד כן ואני יכול להגיד לא, אבל לכל תשובה שלי צריכה להיות כנות ויושרה”.

בתחילת הפרק המרתק שבהחלט מומלץ להאזין לו במלואו, שרף סיפר על כך שהוא עדיין רוצה לאמן. “קודם כל, מעולם לא פרשתי מאימון, גם היום אני רוצה לאמן. אני חושב שמכל מיני סיבות אני לא מאמן, הנזק שנגרם לי מהפיטורים האחרונים בראשון (מכבי ראשון לציון) – מאז יש פחות אמון ביכולות האימון שלי, אני חושב שהן מוטעות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!