פריוויו: מכבי תל אביב נגד הפועל אילת. וגם: הימור

ספט 26, 2021 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב והפועל אילת ייפגשו הערב (ראשון, 20:45) באולם הדרייב אין למשחק גמר גביע ווינר. הקבוצה של המאמן יאניס ספרופולוס, שמגיעה לאחר ניצחון מול הפועל ירושלים בקלאסיקו הישראלי, תחסר את אנטה ז’יז’יץ’ שסובל מקרע בשריר הירך האחורי, כשדריק וויליאמס וקמרון טיילור גם כן לא נרשמו. בצד של אילת, לעומת זאת, הקבוצה של המאמן אריאל בית הלחמי הצליחה להפתיע ברבע הגמר את הפועל חיפה ובחצי הגמר את הפועל חולון, על אף שחרורם של וויל צ’רי וג’ייקוב אוואנס.

מאמן מכבי תל אביב, יאניס ספרופולוס, אמר לקראת הגמר: “יש לנו שתי מטרות במשחק. המטרה המרכזית היא לנצח ולזכות בתואר, אבל מטרה חשובה נוספת היא לבנות את המשחק והקבוצה שלנו. זה המשחק הרביעי של העונה, השלישי הרשמי, ואנחנו רוצים לתת את המיטב שלנו ולהשתפר. אנחנו פוגשים קבוצה טובה מאוד שמגיעה בקצב טוב מאוד, אנחנו צריכים להיות מאוד מרוכזים בהגנה ובהתקפה”.

שחקן מכבי ת”א, עוז בלייזר, הוסיף: “זה משחק על תואר שאנחנו רוצים לקחת. זה משחק מאוד חשוב בשבילנו כדי להתכונן ליום חמישי הקרוב, זה ניסוי כלים אחרון. שמעתי שכל הכרטיסים נמכרו, אני שמח שהקהל שלנו יבוא וידחוף אותנו ומקווה שנזכר בתואר הראשון של השנה”.

ההימור שלי: 10-12 הפרש למכבי תל אביב

הפועל אילת לועגת בכל פעם מחדש לתחזיות שלנו, אך כאן אין ספק שההיגיון אומר שמכבי תל אביב החזקה אמורה לנצח ולזכות בגביע ווינר. אם אילת אכן תדהים ותנצח, נצטרך להפסיק להמר נגדה…

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!