פריוויו: הפועל ירושלים נגד בני הרצליה. וגם: הימור

ספט 14, 2021 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים תארח היום (20:00 בהיכל פיס ארנה) את בני הרצליה במסגרת שמינית גמר גביע ווינר. השחקנים שייעדרו בירושלים הם קייזר גייטס ששוהה בבידוד ואיילון ששון שנמצא בטירונות. יתר שחקני הסגל (כולל אנתוני בנט ושון קילפטריק) כשירים ויעמדו לרשותו של אורן עמיאל.

בתוך כך, ירושלים הודיעה על שת”פ עם חברת השכרת הרכב בסט לשנתיים הקרובות. במסגרת שיתוף הפעולה, תעמיד חברת בסט רכבים חדשים לשחקנים והצוות המקצועי. בסט השכרת רכב בבעלות משפחת זהר, הינה אחת החברות הוותיקות והמקצועיות בענף השכרת רכב, מכירת רכב והליסינג התפעולי בישראל. החברה הירושלמית הינה בעלת ניסיון ומוניטין של כ-50 שנים בתחום הרכב ובין לקוחותיה העסקיים מגוון חברות גדולות ומובילות בתחומן.

רועי זוהר אמר: “אנחנו גאים לשוב ולשתף פעולה עם הפועל, קבוצה שהיא מזמן קונצנזוס בעיר. החיבור הקהילתי העמוק של הקבוצה משתלב היטב עם הפעילות העסקית והקהילתית של חברת בסט ואנחנו מאחלים להפועל שלנו הצלחה מכל הלב. יאללה הפועל!”.

מנכ”ל ירושלים, גיא הראל, סיפר: “אני רוצה להודות לבעלים יוסי ורועי זוהר ולמנכ”ל בסט השכרת רכב שחר אבדר, על שיתוף הפעולה. אנחנו שמחים על כל חיבור עם מותגים ירושלמים ותיקים וחברת בסט מסמלת את כל הטוב בירושלים, משפחתיות ומקצועיות. יאללה הפועל!”.

בחזרה לכדורסל. הקפטן החדש של ירושלים, אדם אריאל, אמר לקראת המשחק: “בשבילי אישית זה מאוד מיוחד אבל משחק ראשון בכללי שהקהל יגיע פה לארנה והמחויבות שלנו היא לתת הכל, להראות שאנחנו מתקדמים ומשתפרים ולהביא את האנרגיות ואת האינטנסיביות שאורן רוצה, ואני מקווה שהם ייהנו”.

אריאל הוסיף על חבריו לקבוצה: “חבר’ה עם אופי מדהים, באים לעבוד מאוד-מאוד קשה ורוצים להשתפר וללמוד כל הזמן, ייקח לנו עוד זמן באמת ליצור כימיה בכדורסל אבל האופי והמחויבות נמצאות וזה מה שחשוב. ככה נשתפר”.

מאמן ירושלים, אורן עמיאל, סיפר: “כמו שאמרתי בפתיחה כשרק התחלנו – הדבר הראשון שאני רוצה לראות זה שההרגלים שלנו והסטנדרטים הם גבוהים בכל רגע מבחינת המחויבות שלנו, האחריות שלנו, הנכונות שלנו לתת את כל כולנו. הכדורסל? נצטרך להדביק את העניין הזה בהמשך. משחק רשמי ראשון, מתרגש”.

עמיאל דיבר על ההסתגלות של השחקנים החדשים: “עושים מאמץ גדול להדביק את הפערים, כרגע יש פערים גדולים מן הסתם, גם ברמה הפיזיולוגית וגם ברמת הידע והמידע. עובדים על זה יום-יום”.

גם בהרצליה יש חדשות. הרצליה הודיעה על מינוי של יאיר קרביץ לתפקיד קפטן הקבוצה. הרכז הישראלי (בן 22, 1.93 מטרים) הצטרף לקבוצה בקיץ 2020 ונבחר בעונה שעברה לתגלית העונה של ליגת ווינר סל בעונת הבכורה שלו בהרצליה. קרביץ גם שימש כקפטן נבחרת העתודה וזכה להניף את הגביע באליפות שהתקיימה בתל אביב. קרביץ יחליף בתפקיד קפטן בני הרצליה את ניצן חנוכי ששימש כקפטן הקבוצה בשלוש העונות האחרונות והודיע הקיץ על פרישה מכדורסל.

יאיר קרביץ אמר: “אני שמח ומאוד מתרגש להיות קפטן הקבוצה. מצאתי בית בבני הרצליה, מועדון שמאמין בשחקנים צעירים ומקדם אותם. אנחנו חבורה צעירה ורעבה שמתחברת בימים האלה ומחכים מאוד לפתיחת העונה”.

ההימור שלי: 4-6 הפרש לירושלים

נכון, ירושלים עוד לא לגמרי מתואמת ואין לה סגל מלא, אך היא לא תרצה לאכזב את אוהדיה באולמה הביתי במשחק הרשמי הראשון שלה העונה. מנגד, הרצליה של המאמן אורן אהרוני יכולה בהחלט לתת פייט, אך אני צופה שהכישרון והקהל של ירושלים אכן יעשו את ההבדל.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!