פריוויו: גלבוע/גליל נגד ירושלים. וגם: הימור

ספט 19, 2021 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל גלבוע/גליל והפועל ירושלים ייפגשו היום (18:00) בהיכל הדרייב אין למפגש במסגרת רבע גמר גביע ווינר. המנצחת במשחק תתמודד בצהרי יום שישי על כרטיס לגמר נגד המנצחת בין מכבי ת”א למכבי ראשל”צ. בירושלים, מלבד קייזר גייטס, שסיים בידוד אך עדיין לא ערך אימון מלא עם הקבוצה, צפוי לעמוד לרשות אורן עמיאל סגל מלא אחרי הניצחון בשמינית הגמר על בני הרצליה. בגלבוע/גליל ייעדר מייקל בריסקר הפצוע.

מאמן ירושלים, אורן עמיאל, אמר לקראת המשחק: “מה אני לוקח מהמשחק עם הרצליה? אני חושב שאנחנו מתחילים לראות ניצוצות של הדברים שאנחנו רוצים לעשות בחלקים לא גדולים מדי של המשחק, אבל אנחנו צריכים את העוד זמן הזה בשביל להתחבר כדי לעשות עוד דקות יותר טובות. מצפה לראות התקדמות, גם בנושא של הקצב, של האינטנסיביות, וגם בנושא ההגנתי. הרבה חבר’ה חדשים שצריכים ללמוד את השיטה, ואני חושב שבסוף אם נגיע למקומות שאנחנו רוצים להגיע בסגנון המשחק זה גם יחבר את קהל האוהדים אלינו שזה כמובן אחד הדברים הכי חשובים בכל הקשר הזה, ואני מקווה שנעשה את זה בצורה יותר טובה מאשר עשינו במשחק הקודם”.

גם סנטר ירושלים, איתי שגב, דיבר: “המשחק הראשון שלי בישראל היה מאוד מרגש. נורא נהניתי לראות את הקהל שבא ובאמ שיחקנו טוב כקבוצה, הבאנו לידי ביטוי את האלמנטים שעבדנו עליהם לפני הקהל שלנו. מחר (ראשון) אנחנו רוצים בעצם להמשיך את התהליך, להמשיך את ההתקדמות, עשינו אימונים טובים מאוד, קצת בנינו כימיה, ונקווה להמשיך את הקו מהמשחק הקודם”.

ההימור שלי: 15-20 הפרש לירושלים

שתי הקבוצות כבר נפגשו בהכנה וירושלים ניצחה בקלות למרות שבדקות הסיום הפערים הצטמצמו. החבורה של המאמן גיא קפלן סובלת ממספר חיסורים ויהיה לה קשה מאוד להפתיע את ירושלים, שנראתה נפלא מול הרצליה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!