פרויקט חדש וראשון מסוגו: חביבי הקהילה

מרץ 17, 2023 | כדורסל, ליגה | 2 תגובות

על ידי Moshe Halickman

אתר “ספורטס רבי” גאה להשיק פרויקט חדש וראשון מסוגו בשם “חביבי הקהילה”, שהוא דירוג מיוחד של כל השחקנים בליגת העל על פי מידת האהדה אליהם לפי ההצבעות של חברי קבוצת הוואטסאפ “קהילת ספורטס רבי”, כחלק נוסף ל“דירוגי ספורטס רבי”, סקר המאמנים וסקר הלגיונרים שכבר התפרסמו! זוהי למעשה הפתעה נוספת שממנה נהנים חברי הקהילה בלבד.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל, שהם חברי קהילת ספורטס רבי בלבד (עוד לא הצטרפתם לקבוצה? ממש לא מאוחר להצטרף, מאות אנשים כבר נמצאים בפנים! לחצו כאן כדי לדרג ולהשפיע! הלינק להצטרפות נמצא גם כאן למעלה, כשבקהילה עצמה יישלח הסקר הבלעדי שגם יופיע בתיאור הקבוצה), נדרשים לתת לכל שחקן בליגת העל ציון מ-1 עד 10 על פי מידת האהדה שלהם אליהם, כשאם יש שחקנים מסוימים שהם לא מעוניינים לתת להם ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור לשחקן הבא. הדירוג ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו השחקנים. מתי בדיוק עונים על הסקר, אתם שואלים? התשובה היא שבכל אחד מהימים בשבוע הקרוב (ראשון עד שישי) יישלח סקר שיכלול שחקנים משתי קבוצות בליגה, כשעל כל סקר יהיה אפשר לענות רק ביומו. למשל: ביום ראשון הקרוב יתפרסם סקר שבו יופיעו שחקני מכבי תל אביב והפועל תל אביב בלבד, ביום שני הקרוב יתפרסם סקר שבו יופיעו שחקני הפועל ירושלים והפועל חולון בלבד, וכן הלאה. בשבוע הבא יתפרסמו השחקנים האהודים ביותר, כשמספרם המדויק ייקבע בהמשך.

במידה ששחקנים מסוימים יהיו בשוויון (לדוגמא: שני שחקנים עם ציון 8 בממוצע) אז השחקן שיותר אנשים נתנו לו ציון ימוקם גבוה יותר בדירוג (לדוגמא: שחקן שקיבל 61 קולות לעומת 60 יזכה לקדימות), ובמידה שגם שם יהיה שוויון אז הסדר ייקבע לפי השחקן שהתקרה שלו הייתה גבוהה יותר (לדוגמא: שחקן מסוים קיבל ציון 10 כציון הכי גבוה לעומת שחקן שהציון הכי גבוה שלו היה 9), ואם גם שם יש שוויון אז הדירוג ייקבע לפי השחקן שהרצפה שלו הייתה נמוכה פחות (לדוגמא, שחקן שהציון הכי נמוך שקיבל היה 7 ימוקם מעל שחקן שהציון הכי נמוך שלו היה 6).

אז מיהם השחקנים האהודים שייכנסו לרשימה ומי יתפוס את הפסגה? תצטרכו להצביע ולהשפיע ולאחר מכן לחכות ולגלות…

2 תגובות

  1. איתי ברח"ד

    גורדן מקריי

  2. נתנאל

    נעם יעקב

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!