פרויקט חדש וחסר תקדים: דירוגי ספורטס רבי

ינו 6, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

אתר “ספורטס רבי” גאה להשיק פרויקט חדש, שהוא דירוג מיוחד של הכדורסלנים הכי טובים בכל עמדה בליגת העל לפי ההצבעות של חברי “קהילת ספורטס רבי”! זוהי למעשה ההפתעה הגדולה הראשונה שממנה נהנים חברי הקהילה.

הצטרפו לקהילת ספורטס רבי בלינק הבא: https://chat.whatsapp.com/DxcewEZbtu79vTeeGOsAMk

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל, שהם חברי קהילת ספורטס רבי בלבד (עוד לא הצטרפתם לקבוצה? ממש לא מאוחר להצטרף, מספר תלת ספרתי של אנשים כבר נמצא בפנים! לחצו כאן כדי לדרג ולהשפיע! הלינק להצטרפות נמצא גם פה למעלה, כשבקהילה עצמה יישלחו הסקרים שגם יופיעו בתיאור הקבוצה), נדרשים בכל אחד מ-5 הימים הראשונים בשבוע הקרוב לתת לכל שחקן בכיר בעמדה שלו בליגה ציון מ-1 עד 10 (כולל פצועים, לצורך העניין, האפשרות לדרג את הרכזים תהיה תקפה ביום ראשון בלבד), כשאם יש שחקנים מסוימים שהם לא מעוניינים לתת להם ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור לשחקן הבא. הדירוג ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו השחקנים, כאשר בכל עמדה לפחות 5 הראשונים יתפרסמו מתוך 10 שחקנים ומעלה בכל עמדה בסך הכל נכון לרגע זה (במידה שמתווספים שחקנים משמעותיים נוספים, יישלח סקר נפרד בנוסף). דאגנו לשים באפשרויות הבחירה את כל השחקנים שלטעמנו יש סיכוי שתמקמו לפחות קרוב לצמרת בעמדה שלהם גם אם הם על הנייר חסרי סיכוי לסיים בטופ 5, כדי שהדירוג יהיה הכי מדויק שאפשר. בכל אחד מ-5 הימים הראשונים בשבוע הבא יתפרסמו כתבות עם הדירוגים של המקומות הראשונים בכל עמדה, כשהסדר הוא כזה: עמדת הרכז, עמדת הקלע, עמדת הסמול פורוורד, עמדת הפאוור פורוורד ועמדת הסנטר.

במידה ששחקנים מסוימים יהיו בשוויון (לדוגמא: שני שחקנים עם ציון 8 בממוצע) אז השחקן שיותר אנשים נתנו לו ציון ימוקם גבוה יותר בדירוג (לדוגמא: שחקן שקיבל 31 קולות לעומת 30 יזכה לקדימות), ובמידה שגם שם יהיה שוויון אז הסדר ייקבע לפי השחקן שהתקרה שלו הייתה גבוהה יותר (לדוגמא: שחקן מסוים קיבל ציון 10 כציון הכי גבוה לעומת שחקן שהציון הכי גבוה שלו היה 9), ואם גם שם יש שוויון אז הדירוג ייקבע לפי השחקן שהרצפה שלו הייתה נמוכה פחות (לדוגמא, שחקן שהציון הכי נמוך שקיבל היה 7 ימוקם מעל שחקן שהציון הכי נמוך שלו היה 6).

אז מיהם השחקנים שייכנסו לרשימות ולאיזה מקום כל אחד יגיע? תצטרכו להצביע ולהשפיע ולאחר מכן לחכות ולגלות…

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!