פטריק מילר בראיון מיוחד לקראת שמינית גמר היורופקאפ: ״עשינו סקאוטינג״

מרץ 22, 2021 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman


עירוני נס ציונה של המאמן בראד גרינברג תפגוש את בי סי קייב בבועה בהולנד, למשחק במסגרת שמינית גמר היורופקאפ. רגע לפני המשחק החשוב של הכתומים באירופה, ערכנו ראיון מיוחד עם כוכב הקבוצה, הרכז פטריק מילר. הפודקאסט המלא מצורף להאזנה.

על המפתחות לניצחון, אמר מילר: “נצטרך לשמור בהגנה ולשחק במהירות, אני מרגיש שאנחנו משחקים יותר טוב כשאנחנו רצים את כל הפרקט. עשינו סקאוטינג עליהם באימונים האחרונים. הם קבוצה עמוקה, הם גדולים ויש להם שני גארדים מצוינים, אני מכיר את הרכז שלהם ממש טוב. אנחנו פשוט צריכים לשחק בהגנה ולקחת מהם את מה שהם טובים בו כדי לנצח”.

ההצלחה בבועה הקודמת בפולין: “אני חושב שהמפתח היה הכימיה הקבוצתית שלנו, כולם שיחקו ממש טוב. הבית שלנו היה די קשה והתמודדנו מול קבוצות מעולות. נלחמנו במשחקים והתחברנו כקבוצה, זה היה המסע הראשן שבו היינו ביחד וכולם תרמו, אני חושב שהיו לנו 6 שחקנים שקלעו בספרות כפולות. אנחנו צריכים להמשיך משם, עכשיו יש לנו גם את נימי (נמרוד לוי) איתנו. אני חש שיש לנו קבוצה טובה והבועה הזאת עזרה לנו גם בליגה המקומית”.

שיתוף הפעולה עם הישראלים המנוסים, רביב לימונד וטל דן: “זה עצום בשבילנו. זאת הפעם הראשונה שלי, של ג’רום (מיינסי), של וויין (סלדן) ושל בראיין (אנגולה) בישראל. עצם זה שהם כאן כוותיקים גורם לנו להרגיש בנוח. אנחנו יכולים לדבר איתם גם על דברים כמו לאן אנחנו צריכים ללכת מאיפה שאנחנו גרים. בסופו של דבר הם מכירים את סגנון המשחק בליגה, הם הרוויחו כבוד מהשופטים, מהקבוצות ומהמאמנים משום שהם היו כאן הרבה זמן. אנחנו נשענים עליהם כי הם נותנים לנו פרטים מעמיקים על הקבוצות היריבות והשחקנים שמולם אנחנו משחקים. הם שחקני מפתחת שעוזרים לנו בעניין הזה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!