פביאן קוזר: אם השחקנים שלך שמחים ומרוצים זה אפשרי לנצח כל יריבה

נוב 7, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מה היו האמוציות שלך אחרי שזכיתם ביורוליג בעונה שעברה? ״זה היה מיוחד מאוד עבורי כי זאת הייתה הפעם הראשונה שלי שזכיתי באליפות הזאת. לזכות ביורוליג זה דבר גדול עבור שחקן, וזו הייתה משימה גדולה מאוד. הייתה לנו שמחה גדולה אחרי עונה קשה ולזכות בתואר כזה הביא לנו התרגשות גדולה״.

מה דוחף אותך אישית לרצות לזכות ביורוליג פעם נוספת? ״כל שנה שונה, ואם אתה רוצה לשמור על התואר, אז אתה חייב להיות רעב יותר ולדאוג שיש לך את הרצון לנצח שוב״.

על אף שהקבוצה איבדה את לוקה דונצ׳יץ׳ לאן בי איי אתם לא פספסתם ניצחון עד עכשיו ואתם כבר במאזן של 5-0. מה הסוד להצלחה של ריאל מדריד? ״זה אותו הדבר כמו בעונה שעברה. יש לנו קבוצה מצויינת עם הרבה שחקנים טובים וגם אם איבדנו את לוקה יש לנו את סרחיו יול ב100 אחוז שלו. יש לנו באמת 16 שחקנים כל כך טובים, ובגלל זה אנחנו כל כך טובים כרגע״.

בקבוצה שמבוססת על שחקנים ותיקים כמו ריאל מדריד, איפה אתה מרגיש שאתה יכול לתרום הכי הרבה לקבוצה? ״אני חושב שאני מאוד יכול לעזור בכל מיני חלקים של המשחק וכמובן כשאני משחק אני מביא הרבה אנרגיה ומשחק טוב בהגנה. אני אז מחכה לראות מה קורה בהתקפה כשיש לנו כל כך הרבה כישרון ואנחנו צריכים לשתף את הכדור בין כולם כי זה סוד ההצלחה של קבוצה. אני רק מנסה להביא משהו שונה לקבוצה״.

פאבלו לאסו נמצא בעונה השמינית שלו בקבוצה והוא זכה בשני תארי יורוליג. מה הופך אותו לאחד מטובי המאמנים אם לא המאמן הטוב באירופה? ״פאבלו מיטיב עם השחקנים. אני מאמין שהדרך שבה הוא סומך עלינו והדרך שבה הוא מתייחס אלינו זה דבר חשוב מאוד. אנחנו ממש סומכים עליו ואנחנו אוהבים את הדרך המקצועית שבה הוא משתמש בנו. אני מאמין שכולם בקבוצה שמחים וזה חשוב מאוד. אם השחקנים שלך שמחים ומרוצים זה אפשרי לנצח כל יריבה וזה אחד מהיתרונות הבולטים של פאבלו״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!