עתמאן בטוח: “24/25 למכבי לאחרונה? לא הפסדנו באואקה 3-4 חודשים, אנחנו ננצח את המשחק”

אפר 22, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Nate Dror

נייט דרור הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לאתונה (קרדיט לתמונה הראשית: נייט דרור)

הסדרה הגדולה בין פנאתינייקוס למכבי תל אביב תיפתח מחר (שלישי, 20:30). רגע לפני, מאמן פאו ארגין עתמאן ואחד מכוכבי הקבוצה מריוס גריגוניס שוחחו עם התקשורת במהלך האימון באואקה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

עתמאן פתח: “אנחנו צריכים לקלוע יותר ממכבי. זה לא ריאלי לעצור את מכבי על 65-70 נקודות. זה חשוב לשחק בהתקפה את המשחק שלנו ולקלוע יותר ממכבי”.

המאמן המשיך: “זה משחק כדורסל, בין אם זה משחק פלייאוף או משחק עונה סדירה אנחנו משחקים כל משחק, במיוחד בחלק האחרון של העונה ביורוליג, כאילו זה גמר. עכשיו אנחנו מתחילים לשחק בפלייאוף אז אנחנו צריכים לקחת את זה צעד אחר צעד. מחר יש את המשחק הראשון ואנחנו רוצים לנצח אותו. אתם צודקים שמכבי ניצחה 24 מתוך 25 המשחקים האחרונים, אבל יש גם מציאות נוספת שבה לא הפסדנו אף משחק ב-3-4 החודשים האחרונים באואקה. אז מחר אנחנו נשחק אגרסיבי ועם האוהדים שלנו, וננצח את המשחק”.

Photo Credit: Nate Dror

גריגוניס אמר: “יש יותר על הכף כמובן, אנחנו מסתכלים על זה משחק אחר משחק, להיות מרוכזים, אנחנו יודעים שהאולם יהיה מחשמל, זה משחק מאוד חשוב, אבל אנחנו צריכים לשים את הסחות הדעת בצד כמה שאפשר ולעשות את העבודה שלנו. מכבי קבוצה ממש טובה אז זה יהיה משחק קשה”.

הסווינגמן הוסיף: “כדורסל זה משחק שבו מי שמשיג יותר נקודות מנצח וכשמשיגים עצירות אז קל לרוץ, יש הרבה מפתחות לניצחון אז אנחנו רק צריכים לצאת ולשחק הכי חזק שאנחנו יכולים עם יותר רצון לנצח, וזה המפתח, אנרגיה ורצון”.

בנוגע להפסדים למכבי העונה, התייחס גריגוניס: “אני מאמין שכל משחק הוא משחק חדש ואנחנו יודעים למה הם מסוגלים, ואני חושב שהם גם יודעים למה אנחנו מסוגלים, ואנחנו צריכים להוכיח את זה על הפרקט. למה שקרה במהלך העונה אין קשר, עכשיו זה ריסטארט”.

לסיום, הוא נשאל מי יותר טוב – ווייד בולדווין או לורנזו בראון? “זה תלוי ביום, שניהם שחקנים ממש טובים, הם יכולים לסיים ולזרוק פול-אפים. אני לא בטוח, זה תלוי ביום”.

Marius Grigonis – Photo Credit: Euroleague

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!