עמית גרשון על המומחיות בקליעה, הנגיעה באליפות מול מכבי, התקופה בירושלים והניצחון האישי

אפר 17, 2024 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 117, שבו מתארח עמית גרשון, שעושה עונת שיא בהפועל חיפה. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של גרשון עם המצב במדינה והשאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, המודל לחיקוי, הגדילה בפרדס חנה, מכבי חדרה והפועל עמק יזרעאל, והעבודה עם שרון אברהמי. לאחר מכן, גרשון ענה מתי הוא הבין שיהפוך לשחקן והתייחס לעובדה שלא שיחק בנבחרות הצעירות. גרשון דיבר על העלייה לבוגרים בהפועל עפולה והעבודה עם רועי פרל, נזכר בהשתתפות באוניברסיאדה וסיפר על עליית הליגה עם הפועל באר שבע והבחירה לתגלית העונה בליגת העל. גרשון הרחיב על השנים בהפועל גלבוע/גליל: החוויה לשחק מול דני אבדיה, הנגיעה באליפות מול מכבי תל אביב והעבודה עם ליאור ליובין ז”ל ודניאל ששון ז”ל בנוסף לשיתוף הפעולה עם ג’ו תומאסון.

גרשון גם דיבר על התקופה בהפועל ירושלים, כשהתייחס לשיתוף הפעולה עם אנתוני בנט ות’ון מייקר בנוסף לחוויה לשחק תחת יותם הלפרין. לאחר מכן, הוא דיבר על העונה בהפועל אילת שבה עבד עם אריאל בית הלחמי ומאוריציו בוסקאליה ושיתף פעולה עם אנטוניוס קליבלנד. גרשון התייחס להחלטה להגיע להפועל חיפה, דיבר על עונת השיא שלו עד עכשיו, הפתיחה הקשה מבחינה קבוצתית והתקופה הטובה כעת, בנוסף לכך שהתייחס למשחק המצוין שלו באולם בגין מול קבוצתו לשעבר וההצטיינות בניצחון החוץ על מכבי ת”א. גרשון הרחיב על העבודה עם גיא גודס, דיבר על החוויה לשחק מול בן שרף והתייחס לבעיית האלימות בכדורסל הישראלי.

גרשון גילה איך נראה יום בחייו, מהם היתרונות שלו ומהם הדברים שהוא צריך לשפר בנוסף לעמדה המועדפת, הרחיב על המומחיות של יכולת הקליעה מחוץ לקשת וחלום הנבחרת הבוגרת, וענה האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי, האם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, מי המאמן הכי טוב שהוא עבד איתו, מי השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו, מי השחקן הכי טוב שהוא שיחק נגדו ומה המשחק הכי משוגע שהוא היה חלק ממנו, בנוסף למשהו מעניין שלא יודעים עליו, הסיבה לכך שהוא משחק עם המספר 20, האדם הכי מפורסם שהוא פגש והתגובה הכי מרגשת שהוא קיבל. גרשון גם ענה מה דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, התייחס למטרות להמשך עונה הנוכחית מבחינה אישית וקבוצתית, שיתף את החלום שלו ולסיום הביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: איזה ניצחון אישי הוא רשם?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!