עמיאל: “כל מה שאגיד יישמע כתירוץ”. וורקמן: “אי אפשר לחיות עם אחוזים כאלה”

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים אכזבה שוב כשהפסידה 76:65 לסטאל אוסטרוב בפולין במסגרת המחזור השלישי בליגת האלופות. הקבוצה של המאמן אורן עמיאל דווקא פתחה באופן נפלא עם יתרון 11:22 בסיום הרבע הראשון, אך ברבעים הבאים (14:23, 16:20 ו-13:22 בהתאמה לאוסטרוב) היא קרסה כולל ספיגה של ריצת 0:16 בתחילת הרבע הרביעי.

שני נתונים בולטים מציגים את ההתרסקות של ירושלים באופן בולט: 8 מ-16 מקו העונשין (50%) ובעיקר 7 מ-43 בלבד מחוץ לקשת (16.3%). אפשר לציין לא מעט שחקנים שפשוט לא קלעו כמו שצריך בצורה קיצונית: שון קילפטריק (1 מ-9 לשלוש), קייזר גייטס (0 מ-5), רטין אובאסוהן (0 מ-5), ווילי וורקמן (0 מ-3), אנתוני בנט (0 מ-3) ועמית גרשון (1 מ-4). החלטה תמוהה של המאמן היא שיתופו של בנט (כ-5 וחצי דקות) רק ברבע הרביעי. כזכור, עמיאל הסביר לאחר התבוסה בקלאסיקו הישראלי שהוא רשם את בנט במקום ת’ון מייקר בגלל שהוא לא רצה שיהיו שבועיים רצופים שבהם בנט לא ישחק עד המשחק מול אוסטרוב, אך בפועל הוא ספסל את השחקן מול הפולנים והכניס אותו אחרי שהמשחק כבר ברח בין הידיים. רק ג’יילן אדאמס הופיע עם 19 נקודות, ואחרי שבהפסד למנרסה עמיאל עשה סדרת חינוך לשון קילפטריק, הפעם הוא נתן לשחקן יד חופשית מדי (7 נקודות עם 2 מ-12 מהשדה בכמעט 34 וחצי דקות, יותר מכל אחד אחר) וזה נגמר רע מאוד. עם 0 מ-3 עד כה בליגת האלופות, קשה להאמין שהקבוצה תתאושש ותצליח לעלות לשלב הבא.

מאמן ירושלים, אורן עמיאל, אמר בסיום: “ברכות למאמן מיליצ’יץ’ ולקבוצה שלו. היו כמה דקות שהם ברחו לנו ברבע השלישי וברבע הרביעי. כל מה שאגיד יישמע כתירוץ, הם היו טובים יותר מאיתנו ברוב המשחק והגיע להם לנצח. ננסה למצוא דרך לשחק כדורסל יותר טוב”.

ווילי וורקמן, שקלע 6 נקודות, סיפר: “משחק קשה בשבילנו כמובן, האיבודים פגעו בנו במחצית השנייה, לא יכולנו לקלוע, 7 מ-43 לשלוש זה מספר מדהים, 8 מ-16 מהקו זה רע, אי אפשר לחיות עם מספרים כאלה. זאת האחריות שלנו בתור שחקנים, נצטרך לאסוף את החלקים ולעשות את זה במשחק הבא”.

עמית גרשון, שגם קלע 6 נקודות, נשמע מאוכזב: “הפסד קשה, אנחנו מודעים להשלכות של ההפסד הזה, אנחנו לא מורידים את הראש, נבוא עוד שבועיים למשחק נגד הפולנים, אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לעשות את זה ונעשה את זה”.

הוסיפו לירושלים: רטין אובאסוהן 9, אדם אריאל 8, איתי שגב 6, קייזר גייטס 4. שותפו ולא קלעו: ת’ון מייקר ואנתוני בנט.

תגובת אחת.

  1. דוד

    עמיאל. אנא שמור על כבודך ותניח את המפתחות. אתה לא האשם היחידי אבל עיקרי. והקבוצה זקוקה לזעזוע.

    תודה.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!