עכשיו זה רשמי: נועם דוברת עובר להפועל ירושלים

דצמ 31, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

נועם דוברת, אחד השמות המבטיחים בכדורסל הישראלי, עובר להפועל ירושלים.

ממכבי ראשל״צ נמסר:

מועדון הכדורסל מכבי “אפי קפיטל” ראשון לציון מבקש להודיע כי בהחלטה משותפת עם נועם דוברת, סוכם כי הגארד יעזוב את המועדון לטובת הפועל ירושלים. הנהלת הקבוצה הגיעה למסקנה כי מדובר בצעד שיועיל לשני הצדדים ויאפשר למועדון לבצע מספר שינויים נדרשים שיעזרו על מנת לצאת לדרך חדשה.
נועם הוא בשר מבשרנו, שחקן שגדל במחלקת הנוער המפוארת של המועדון, הוביל את הקבוצות הצעירות להישגים נפלאים, השתלב בגיל צעיר בקבוצה הבוגרת ואף הפך לקפטן הצעיר בתולדותיה. הוא היה שותף מלא להגעתה של הקבוצה לגמרי הפלייאוף וגביע המדינה, ייצג אותה בנבחרות ישראל השונות בגאווה גדולה ואנחנו בטוחים שהוא יצליח בכל אשר יפנה. בהצלחה גדולה נועם, נמשיך להתגאות בך ובתקווה דרכינו יצטלבו שוב בהמשך הדרך.
מכבי ראשון לציון גאה מאוד במחלקת הנוער הגדולה שלה ובשילוב השחקנים שלה בקבוצה הבוגרת, ואין לנו ספק שבעתיד הקרוב נמשיך לראות שחקנים נוספים עושים את קפיצת המדרגה בשורות המועדון.
היו”ר יצחק פרי: “מכבי ראשון נפרדת היום משחקן הקבוצה נועם דוברת, שחקן אשר גדל במועדון מגיל חמש.
מכבי ראשון לציון הינו מועדון כדורסל אשר מטפח נוער מגיל קט-סל ועד לרמות הגבוהות ביותר של הכדורסל הישראלי והאירופי. נועם דוברת, אשר הגיע להיות קפטן הקבוצה ולקח חלק במספר עונות הנו עוד עדות להצלחת מחלקת הנוער של מכבי ראשון ולמחויבות של ההנהלה לקידום הספורט בעיר ראשון לציון ובישראל.
ראשון נאבקת נאבקת על מקומה בליגת העל השנה ואנו נאלצים לקבל החלטות מורכבות על מנת לאזן את צרכי הסגל עם התקציב.
אני, והנהלת המועדון, מאחלים לנועם הצלחה בהמשך דרכו, מאמינים ומשוכנעים שיצליח בקבוצתו החדשה ויגיע להישגים מרחיקי לכת.
תודה לנועם על תרומתו למועדון מכבי ראשון לציון״.

נועם דוברת הגיב גם הוא למהלך:

דוברת: ״להיות קפטן של קבוצת הבוגרים של מכבי ראשון לציון היה החלום שליווה אותי כילד וכנער. בזכות מערכת מקצועית ותומכת הצלחתי להגשים את החלום הגדול הזה כבר בגיל 19. אני מלא הערכה על הזכות שנפלה בחלקי. מכבי ראשון לציון היא חלק מהחיים שלי מאז היותי בן 5. ליוו אותי לאורך השנים אנשים טובים ויקרים, שבלעדיהם לא הייתי מצליח להגיע להישגים המרגשים שהגעתי אליהם. אני רוצה להודות ליו”ר המועדון מר יצחק פרי, שראה ילד עם חלום ועשה הכל כדי לסייע בהגשמתו. למאמן גיא גודס, שקיבל שחקן צעיר ובנחישות ואמונה ידע לתמוך ולתת לי את הבטחון לפרוץ כל הגבולות האפשריים. לגלעד זיו מנכ”ל המועדון ולכל הצוות המקצועי המעולה של המועדון לדרור כהן, אלון שטיין, טוני יאנגר, אביחי ראובן, אלון הראל ואילן טובלי. צוות מדהים שהיה שם עבורי ברגעים הטובים והטובים יותר. לשרון קארש, מנהל מחלקת הנוער, שליווה, לימד, אימן, חיבק ותמך תמיד וללא תנאי. לזיו ארז על המקצועיות הבלתי מתפשרת ועל הבנייה והעיצוב שלי כשחקן וכאדם. לנדב זילברשטיין שליווה אותי הן בגימנסיה והן בנבחרות הצעירות ונתן לך את הבטחון על המגרש. תודה חמה במיוחד לקבוצת האוהדים המסורה של מכבי ראשון, שתומכת, מלווה מעודדת ודוחפת את הקבוצה והשחקנים בכל משחק.
אני מאחל לקבוצה הצלחה בהמשך העונה, אני בטוח שעם ההנהלה המסורה ועם הצוות המקצועי המוכשר, הקבוצה תשיג את כל היעדים שלה בהצלחה גדולה. מכבי ראשון תמיד היתה ותמיד תישאר בית עבורי״.

 

מהפועל ירושלים נמסר:

הפועל “בנק יהב” ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של הכשרון הישראלי נועם דוברת על חוזה לשלוש וחצי העונות הקרובות.
דוברת בן 19 בלבד, משחק את עונתו הרביעית בליגת העל, בעונת 2020 נבחר לתגלית השנה של ליגת ווינר ובעונה שעברה שהייתה עונת הפריצה שלו העמיד ממוצע מרשים של 10.6 נק’ יחד עם 3.4 אסיסטים וכמעט 3 ריבאונדים למשחק ונבחר בסוף העונה לשחקן המשתפר של הליגה.
דוברת (1.94 מ’), הנמנה על סגל נבחרת ישראל, יבצע היום בדיקות רפואיות לאחריהן יצטרף באופן מיידי לאימוני הקבוצה.
מאמן הפועל “בנק יהב” ירושלים, יותם הלפרין: “נועם מהכישרונות הבולטים בכדורסל הישראלי. הוא עדיין צעיר מאוד ויש לו המון לאן להתפתח, עם זאת יש לו בשלות ובגרות שיאפשרו לנו להשתמש בו כבר עכשיו באופן משמעותי. אנחנו עוקבים אחרי נועם הרבה זמן ואני שמח מאוד שההנהלה והבעלים הצליחו להוציא את המהלך לפועל. זו החתמה אסטרטגית חשובה מאוד למועדון שלנו, ואני משוכנע שהאוהדים שלנו ייהנו מנועם מאוד בשנים הקרובות.”
נועם דוברת לאתר הרשמי: “אני שמח מאוד להצטרף להפועל ועוד יותר בחוזה ארוך. זה נותן תחושה טובה לדעת שמאמינים בך ובונים עליך. עכשיו התפקיד שלי הוא להצדיק את המהלך. ולאוהדים אני רק יכול לומר – יאללה הפועל!״

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!