עומר פולג על עונת השיא בלאומית, שמירת השבת וסיפור הסנדוויץ’ של אנפרני סיימונס

פבר 10, 2024 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: עילאי אלעד, ONFLICK


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 111, שבו מתארח עומר פולג, כוכב אליצור נתניה מהליגה הלאומית. הפרק, שנפתח עם ההתמודדות של פולג עם המצב והשאלה איפה זה פוגש אותו באופן אישי, נמשך עם ההצטיינות שלו בניצחון על בני כפר קאסם, הזכייה בתואר שחקן החודש והתגובה הכי מרגשת שהוא קיבל. לאחר מכן, פולג סיפר איך הוא התחיל לשחק כדורסל ומי היה עבורו מודל לחיקוי, הגדילה במחלקת הנוער של מכבי רעננה, ההתפתחות באקדמיית IMG היוקרתית לצד אנפרני סיימונס, תחילת קריירת הבוגרים בהפועל חיפה ובמכבי קרית ביאליק, התקופה במכבי הוד השרון, שיתוף הפעולה עם יוגב אוחיון בעירוני נהריה והחוויה לשחק מול בן שרף.

בהמשך, פולג הרחיב על סיפור ההגעה לנתניה, התייחס לעובדה שהליגה הלאומית משוחקת ללא זרים, ודיבר על העונה המוצלחת שלו מבחינה אישית, העבודה עם רובן נייברגר ומאיר טפירו, בנוסף לסלי הניצחון של אריאל אייזיק ושיתוף הפעולה עם אלון מיכאלי. פולג גם התייחס לעבודה עם אסף יגל בטארגט אקדמי ולאימונים עם נועם יעקב, ולאחר מכן פירט איך נראה יום בחייו, מהם היתרונות שלו והדברים שהוא צריך לשפר בנוסף לעמדה המועדפת, האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי והאם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג. פולג גם ענה מי המאמן הכי טוב שהוא עבד איתו, מי השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו ומי השחקן הכי טוב שהוא שיחק נגדו, ובחר את המשחק הכי משוגע שהוא היה חלק ממנו.

פולג התייחס ללימודי הפסיכולוגיה החברתית שהוא עושה ושמירת השבת בנוסף לעוד משהו מעניין שלא יודעים עליו, ענה מה הסיבה לכך שהוא משחק עם המספר 6, גילה מי האדם הכי מפורסם שהוא פגשmושיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, בנוסף למטרות לעונה הנוכחית. פולג גם גילה מה החלום שלו, ולסיום הביא סיפור מיוחד מהשנים בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: למה אנפרני סיימונס בחר לוותר יום אחד על קניית סנדוויץ’?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!