עוד מיזם מבורך באולם היובל: בני הרצליה תקיים את “המשחק הירוק”

דצמ 29, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

תחום איכות הסביבה והקיימות הפכו בשנים האחרונות לאחד הנושאים החשובים על רקע משבר האקלים וההתחממות הגלובלית. קבוצת הכדורסל בני הרצליה בחרה לאמץ את הנושא ולקיים במסגרת משחק הבית הקרוב שלה, ב-3.1.2021 נגד מכבי ת”א את “המשחק הירוק” להעלאת המודעות לאיכות הסביבה, הקיימות וההתחממות הגלובלית, בשיתוף עם היחידה לאיכות הסביבה בעיריית הרצליה.

במסגרת המשחק, יעלו השחקנים עם חולצות ירוקות לחימום המשחק ולטקס הצגת השחקנים. לאחר טקס הצגת השחקנים, יצטלמו שחקני הרצליה יחד עם ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, סגנו, עופר לוי ומכובדים נוספים עם שלט בנושא שייתלה גם ביציע באופן קבוע. במהלך המשחק יוקרנו סרטונים בנושא משבר האקלים על גבי מסכי הלדים וייערכו פעילויות לקהל בנושא.

העיר הרצליה היא מהמובילות בארץ בנושא הקיימות והסביבה, עיריית הרצליה מובילה בשנים האחרונות את קידום הפרויקטים “עיר ללא פלסטיק” ו”נקי מחד פעמי” לעסקים, ואושר חוק עזר בעיר לאיסור הכנסת כלים חד פעמיים לחוף הים.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: “כקבוצת ספורט מקצוענית בליגת העל – יש לנו היכולת ליצור השפעה על קהל נוסף – קהל אוהבי הספורט, ובהם ילדים ובני נוער שמגיעים למשחקי הקבוצה, מעריצים את השחקנים ודרך השחקנים והקבוצה נוכל לקדם ערכים ומטרות חשובות שיסייעו בשמירה על כדור הארץ”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!