עוד הפסד לכתומים: הרצליה הביסה את ראשל”צ

דצמ 20, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

משחק כמו שהיה הערב (שני) בבית מכבי לא רואים כל יום: בני “Ofek Dist” הרצליה נכנסה למשחק ברגל שמאל, קלעה סל שדה ראשון רק אחרי שבע דקות וחצי ונפלה לפיגור 15 מול מכבי “אפי קפיטל” ראשל”צ, שכבר הריחה ניצחון בית ראשון העונה. אלא שמאותו רגע ועד לבאזר הייתה רק קבוצה אחת על הפרקט: החבורה של אורן אהרוני הפכה עוד לפני ההפסקה, ניצחה את הרבע השלישי 10:30 והפכה את דקות הסיום לגארבג’ טיים בדרך לניצחון 64:94.

הכחולים-לבנים מהשרון מבטיחים מקום בגביע המדינה ועושים את זה בסטייל עם שני ניצחונות גדולים על הכתומות מהשפלה. צ’ינאנו אונואקו שלט בצבע עם דאבל-דאבל ואוסף חסימות מרהיבות, כריס באב וקווינטון הוקר להטו כל אחד בתורו, שון דאוסון שלא שותף כלל במחזור שעבר לא שמר סנטימנטים לאקסית וקלע שיא עונתי ויאיר קרביץ היה זה שהעיר את האורחים בפתיחה וסיים עם פלוס-מינוס דמיוני.

בצד השני, ראשל”צ הולכת הביתה מאוכזבת וכואבת אחרי התפרקות מוחלטת החל מהרבע השני. הרחקתו של גיא גודס בפתיחת המחצית השנייה הייתה אמורה אולי להעיר את הקבוצה, אבל בפועל היא פשוט לא הצליחה לעצור את כדור השלג וספגה את אחד מהפסדי הבית הגדולים בתולדותיה. לא ברור מה קרה לכתומים אחרי הפתיחה המצוינת אבל בעקבות הניצחון של הפועל “יוסי אברהמי” אילת, הם יישארו שבוע נוסף מתחת לקו האדום.

הרבו לקלוע עבור הרצליה: שון דאוסון 23 נק’, כריס באב 19 נק’.

כריס באב הגיב בסיום: “זה היה ניצחון מעולה עבורנו בחוץ נגד קבוצה קשוחה. הפוקוס המרכזי שלנו היה להיות ביחד על הפרקט כיחידה אחת ולהישאר עם ביטחון. עצרנו את התקפות המעבר שלהם ושיחקנו היטב לאורך שאר המשחק.”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!