עדי עמוס על מחלקת הנוער של מכבי תל אביב, שחר דורון, עומר מאייר ועודד קטש

אוג 2, 2023 | פודקאסט | תגובת אחת.

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 86, שבו מתארח לא אחר מאשר עדי עמוס, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי תל אביב ומאמן קבוצת הנוער שלה. הפרק, שנפתח עם הכניסה של עמוס לעולם הכדורסל ולעולם האימון, נמשך עם השאלה האם היה לו מודל לחיקוי והפילוסופיה שלו כמאמן. לאחר מכן, עמוס דיבר על הכניסה שלו למעגל מאמני נבחרות ישראל וההישגים שרשם: עליית הדרג עם נבחרת הקדטים ב-2016, מדליית הכסף באליפות אירופה עם נבחרת העתודה ב-2017, העלייה ליורובאסקט האחרון עם הנבחרת הבוגרת והזכייה באליפות העולם ליכולות אישיות עד גיל 15 עם בן שרף ב-2021.

בהמשך, עמוס הרחיב על ההגעה שלו למחלקת הנוער של מכבי ת”א, המינוי לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער אחרי שסגר בהפועל עמק חפר, השילוב עם תפקיד מאמן קבוצת הנוער, החוויה לאמן בטורניר הנוער של היורוליג, הזכייה בדאבל בעונה שעברה והזכייה באליפות התיכונים עם תיכון חדש. עמוס כמובן דיבר על שחקני נבחרת הנוער שאותם הוא אימן במכבי, יחד עם הצעד הבא שלהם: שחר דורון, עומר מאייר, עופרי נווה, אורי כהן ורועי בכר. לקראת אליפות אירופה לנבחרות קדטים, עמוס גם סיפר על נציגי מכבי בדמותם של תמיר גולד, גבריאל ארטמנקו, אביאל מאמו ושון דליד.

עמוס גם גילה איך נראה יום בחייו, מהן הליגות שהוא הכי אוהב לצפות בהן ולאיזה שחקנים היה הכי קשה להיערך, בנוסף לרגעים הגדולים בקריירה. עמוס הביא משהו מעניין שלא יודעים עליו, שיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי, התייחס להערכות שהוא יכול להפוך למאמן הנבחרת הבוגרת של ישראל וענה על השאלה מהו החלום הכי גדול שלו. לסיום, עמוס הביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל לטובת פינת סיפור: איזה אירוע קורה לו בכל פעם שהוא טס?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

תגובת אחת.

  1. אריק ורדי

    באליפות עולם ליכולת אישית לגיל 15 היו עוד כמה שחקנים “זוטרים” בנבחרת חוץ מבן שרף…..

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!