עדי עמוס: “מכבי תל אביב תמיד מאמינה שהיא יכולה לנצח”

מרץ 30, 2023 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

שמחה גדולה בקבוצת הנוער של מכבי תל אביב שניצחה 85:90 את קבוצת הנוער של הפועל ירושלים בתום דרמה אדירה שהסתיימה לאחר הארכה במלחה במשחק במסגרת גמר גביע המדינה ובכך זכתה בתואר. בסיום המשחק, המאמן המנצח עדי עמוס שוחח עם אתר “ספורטס רבי” על הניצחון הגדול.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“זה מדהים, זה כיף, זה נותן אנרגיה להמשך הדרך ולהמשך העונה הזאת” פתח עמוס. “עברנו פה משחק שהוציא מאיתנו את הקישקע שלנו. הילדים פה נתנו את ה-100 אחוז שלהם, כל אחד במה שהוא יכול לעשות. אני גאה בהם, הם בוגרים. באמת מדהים”.

על האם הוא האמין בסיכויים של קבוצתו לבצע קאמבק: “האמנו, אנחנו תמיד מאמינים, זו מכבי תל אביב ומכבי תל אביב תמיד מאמינה שהיא יכולה לנצח. הובלנו בהתחלה, גם ברבע השני עוד השווינו ועם כדור שלנו ירדנו בסוף מינוס 4 למחצית. ברבע השלישי השווינו, שוב ירדנו בפיגור, הפועל ירושלים לא החטיאה כדור לדעתי, הרגיש לי שכל זריקה שלהם זה סל, אבל תמיד היינו שם, תמיד עוד מהלך, עוד אקסטרה ועוד שחקן, כל אחד בא ועשה את שלו ושחר דורון”.

על מה יש לו להגיד בנוגע לשחר דורון, שנבחר לשחקן המצטיין: “שהוא יותר יקלע מאשר יחטיא, אני מאחל לו כל החיים. נכנס לו, אני אוהב אותו, מגיע לו, הוא עבר עונה קשה, נפצע קצת, יצא מקצב וחזר עכשיו לקצב. מגיע לו”.

על המטרה להמשך העונה: “לקחת אליפות”.

Shachar Doron – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!