“עדיף לשחק איתו מאשר נגדו”: מי אתה קאדין קרינגטון?

יול 21, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קאדין קרינגטון חתם בהפועל ירושלים, ובכך הפך לזר השלישי של הקבוצה לקראת עונת 2022/23. כעת, ניסינו לענות על השאלה הבוערת בנוגע לגארד בן ה-26 (1.93 מטרים): מי אתה קאדין קרינגטון?

כפי שנכתב באתר מנהלת הליגה, קרינגטון נולד בטרינידד וטובאגו, שם אביו היה כדורגלן בנבחרת הלאומית בשנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000. הוא גדל בברוקלין ושיחק ארבע שנים באוניברסיטת סיטון הול, בה העמיד ממוצעי קריירה של 14.0 נקודות, 3.1 ריבאונדים, 2.9 אסיסטים ו-1.1 חטיפות ב-31 דקות, כשהוא קולע קרוב לשלשה וחצי בממוצע ב-35% דיוק. הוא החל את הקריירה המקצוענית שלו במורנאר המונטנגרית, משם עבר ללימבורג הבלגית וללודביגסבורג הגרמנית.

Khadeen Carrington – Photo Credit: BCL

בקיץ 2020 הוא חתם במונאקו, אך זמן קצר אחרי תחילת העונה נפצע והושבת למספר חודשים. את העונה שעברה הוא פתח בריאל בטיס הספרדית וכעבור כחודש וחצי עבר לדיז’ון, בה רשם 13.7 נקודות, 2.3 ריבאונדים ו-3.2 אסיסטים בליגה הצרפתית ו-12.7 נקודות, 2.4 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים בליגת האלופות.

כדי להבין טוב יותר מיהו קרינגטון, היינו בקשר עם אנשים שמכירים אותו היטב. הרלדס קרליס, ששיחק עם קרינגטון בסיטון הול, מספר לאתר “ספורטס רבי” על השחקן: “הוא הסתגל לכדורסל האירופי טוב מאוד. דינו הוא חתיכת שחקן. תמיד קשה להגן על גארדים שמאליים. פלוס האתלטיות שלו! אני זוכר את דינו כיחד מוכשר שעובד קשה. מקיוה שהוא יעלה את המשחק שלו לרמה הבאה בקבוצת הפועל ירושלים!”

סטרלינג גיבס, ששיחק עם קרינגטון בסיטון הול: “הוא שחקן ממש טוב שיכול לייצר לעצמו זריקה בנוסף לכך שהוא יכול לסיים מתחת לטבעת. שחקן אחד על אחד מצוין ויכול לשחק ממש טוב בהתקפה עם קצב גבוה. הוא התאמה מצוינת לירושלים לדעתי מהדרך שאני ראיתי אותם משחקים עם ג’יילן אדאמס ורטין (אובאסוהן) בעונה שעברה. הוא יעזור להם ואמור לנצוץ בליגת ווינר ובליגת האלופות”.

Khadeen Carrington – Photo Credit: BCL

שבאר ריינולדס, ששיחק עם קרינגטון בסיטון הול: “קאדין הוא פשוט אדם טוב, הוא לא אומר הרבה. הוא נשאר בשביל שלו. פשוט יש לו וייב מצוין ואנרגיה. אני מעריך אותו אפילו יותר כי בגלל שכשביקשתי ממנו הדרכה בנוגע ללשחק מעבר לים ברגע שהיה לו זמן מסוים הוא התקשר אליי! הכבוד וההערכה שלי לקאדין הם מאוד גבוהים ואני מאחל לו רק טוב וברכות רבות בשבילו בשאר הקריירה שלו”.

ברנדון מובלי, ששיחק עם קרינגטון בסיטון הול: “קאדין הוא עובד קשה אמיתי ומישהו שכיף להיות סביבו. הוא עובד ממש קשה והיה ממש כיף להיות סביבו מחוץ לפרקט”.

דריק גורדון, ששיחק עם קרינגטון בסיטון הול: “קאדין הוא חבר מצוין לקבוצה וחבר מצוין מחוץ לפרקט. הוא מסוג החברים לקבוצה שאני תמיד נהניתי לשחק איתם בגלל שהוא הולך לתת לך 100% בכל פעם שהוא על הפרקט. כל מה שהוא עומד עליו זה לנצח ולעשות את מה שזה לוקח כדי לנצח”.

Khadeen Carrington – Photo Credit: BCL

פול קרטר, ששיחק בעברו באליצור אשקלון ושיתף פעולה עם קרינגטון בלימבורג יונייטד: “קאדין הוא שחקן ואדם מצוין! הוא כישרון צעיר מצוין שממשיך להשתפר! הוא אחד הרכזים הכי טובים שאי פעם שיחקתי איתם! הפועל ירושלים עשתה בחירה מצוינת בדמות הבחירה שלו!”

ויטו בראון, ששיחק עם קרינגטון בבטיס: “סקורר ברמה גבוהה שיכול לקלוע בתוך הצבע, מחצי מרחק ומחוץ לקשת ביעילות גבוהה. אדם שאתה תעדיף לשחק איתו מאשר נגדו. חבר לקבוצה מצוין שגם מסתדר עם כולם”.

גאווין ווייר, ששיחק עם קרינגטון בדיז’ון: “קאדים הוא יחיד שמגוון היטב, הוא בהחלט מביא את סגנון המשחק הזה של ניו יורק לכל קבוצה שבה הוא נמצא. איי קיו טוב כשזה נוגע ללהריץ את עמדת הרכז ולהגיע לאנשים בעמדות שלהם. אבל אני חושב שהוא התאהב בעמדה מספר 2 וזה נראה עם האחוזים שלו לשלוש וההופעות שלו במהלך התקופה שלו בדיז’ון. מחות לפרקט, הוא בחור מצוין בחדר ההלבשה, מאוד אופטימי. אוהב לתקשר ולהסביר דברים. בסך הכל בחור מדהים”.

Khadeen Carrington – Photo Credit: BCL

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!