ספרופולוס: “זיו נקע את הקרסול, אנחנו לא יודעים אם הוא ישחק”

פבר 9, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ערכה מסיבת עיתונאים בהיכל מנורה מבטחים לקראת משחק הבית מחר (חמישי, 21:05) מול צסק”א מוסקבה ביורוליג. המאמן יאניס ספרופולוס דיבר לקראת ההתמודדות.

המאמן היווני פתח: “אנחנו משחקים נגד קבוצה ממש טובה עם הרבה שחקנים שיכולים לפגוע בנו ביום טוב. תמיד יש להם את האיכות והעומק בסגל שלהם. מהצד שלנו אנחנו רוצים לשחק משחק טוב ולהתפקס מבחינה הגנתית כדי לשבש את הסדר שלהם. בהתקפה נרצה לשחק חכם ובדרך שלנו, ולהילחם עבור האוהדים שלנו”.

על ההופעה ההגנתית במחצית השנייה מול הפועל גליל עליון: “אנחנו צריכים לשחק הגנה, במחצית השנייה של המשחק האחרון ובכלל אנחנו רואים שכשאנחנו משחקים הגנה טובה יש לנו סיכוי לנצח כל משחק. מבחינה התקפית אנחנו צריכים לרוץ, לנצל את המגרש הפתוח, להוות איום ולמצוא את המיסמאצ’ים”.

חוסר היציבות של היריבה הרוסית: “אנחנו מצפים שלצסק”א יהיה משחק טוב עכשיו, יש לה את האיכות כדי לשחק טוב. המפתח הוא למצוא מיהם השחקנים שמתעלים ולעצור אותם, נצטרך להיות מוכנים”.

האם יפתח זיו שנמצא בגרף שיפור יקבל יותר הזדמנויות ביורוליג החל ממחר: “אני מקווה שכן בגלל שאנחנו בנינו הרבה על יפתח מהרגע הראשון, הוא במומנטום טוב, לצערנו הוא נקע את הקרסול ולא השתתף באימון אתמול, אנחנו לא יודעים אם הוא ישחק”.

ההשתלבות של קיירי תומאס: “לקיירי היה את המשחק הראשון שלו בישראל והוא כבר שיחק ביורוליג, הוא עדיין מסתגל אבל במשחק האחרון הוא נתן לנו הרבה פתרונות מבחינה התקפית והגנתית”.

על חוסר היציבות של מכבי העונה: “אנחנו לא רוצים להיות חסרי יציבות, אנחנו מנסים לשחק בצורה יעילה במהלך המשחקים. העונה היא ארוכה, עשרה חודשים, אתה לא תמיד יכול להופיע בכושר טוב”.

הכניסה הצפויה של פיני גרשון וצביקה שרף להיכל התהילה של מכבי: “בשבילי זו שמחה גדולה עבור שני המאמנים האגדיים של מכבי, פיני גרשון וצביקה שרף, שמחר המועדון שלנו נותן להם כבוד. יש לי רק דברים טובים להגיד עליהם, הם עזרו לי בקריירה ואני רוצה להודות להם שוב. בשבילי זה היה ניסיון טוב לעבוד איתם וללמוד מהם”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!