ספרופולוס: “אני לא רוצה לחפש תירוצים”

ספט 14, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ערכה ביום שלישי את המדיה דיי המסורתי של היורוליג, לקראת פתיחת העונה ב-30 בספטמבר. בסיום המדיה דיי, מסר המאמן יאניס ספרופולוס הצהרה לרגל העונה שבפתח.

“אני פותח עונה רביעית במכבי ואני שמח מאוד”, הכריז המאמן, “אני אומר את זה כי לפעמים כשיש לך משהו יקר ערך בכיס, אתה שוכח את הערך שלו. ועבורי הערך של להיות המאמן הראשי של מכבי תל אביב הוא גבוה מאוד. אני אעשה את המיטב עם השחקנים כדי להביא תהילה למועדון שלנו”.

ספרופולוס התייחס לגישה שלו לקראת תחילת העונה למרות שהקורונה פגעה בהכנות: “לא התחלנו את העונה כמו שתכננו, אבל אני לא רוצה להתעכב על כל הדברים שקרו. אני לא רוצה לחפש תירוצים, אני לא רוצה שאף אחד במכבי – לא האוהדים,  לא הקבוצה – ירגיש אומלל. אנחנו נילחם חזק, אנחנו מכבי. ניאבק בכל משחק, ונעשה את זה גם השנה כדי להביא הצלחה לקבוצה”.

לסיום, ספרופולוס התמקד באוהדי הקבוצה, ופנה אליהם: “אני מאוד שמח שיהיה לנו שוב את האוהדים איתנו, חיכינו להם. אני רוצה להודות לכל האוהדים שתומכים עם המנויים ועם הנוכחות שלהם במגרש. אנחנו לא רוצים להרגיש שוב כמו בשנה שעברה כששיחקנו לעיני יציעים ריקים, אנחנו רוצים לשחק שוב לעיניכם, לעיני האוהדים שלנו, שכולכם תהיו איתנו כדי לתמוך בנו ברגעים הטובים והרעים וכדי להילחם עד הסוף. נצליח רק אם תתמכו בנו עד הסוף. אנחנו אוהבים אתכם, אנחנו מתגעגעים אליכם ואנחנו רוצים לחוות שוב את התהילה של מכבי איתכם”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!