סנטר הפועל אילת ג’וש ניבו מספר למה האוהדים יכולים לצפות ממנו בישראל בראיון: “הם יראו הטבעות יפות״

אוג 31, 2020 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman

אחד השחקנים החדשים שחתמו בישראל הקיץ הוא ג’וש ניבו. הסנטר של הפועל אילת יערוך את עונת הבכורה שלו באירופה בקבוצה של המאמן אריאל בית הלחמי, וכעת הוא דיבר בראיון מיוחד לאתר (הפודקאסט המלא מצורף) על החתימה באילת, התכונות שלו על הפרקט, דיארון פוקס איתו שיחק ועוד. בנוסף, העיתונאי גילברט גרדינר מאוסטרליה מצטרף לפודקאסט ומדבר על זר נוסף שהחתימה אילת, קייסי פראת’ר, והעיתונאי ברנט צוורנמן מדבר על ניבו.

ניבו סיפר על ההחלטה לחתום באילת:
“וירוס הקורונה גרם לזה שהשנה הייתה קשה עבור פרוספקטים שרצו לצאת החוצה ולהיות בטוחים במה שהם יעשו. ברגע שיצאתי המכללה רציתי לעבור את כל התהליך של הדראפט ולראות איך זה יהיה ולקחת את ההחלטה שלי לאחר מכן. בגלל הקורונה שום דבר לא קרה, היה קשה לקבל פידבק ולקבל החלטה אז אני והסוכן שלי התחלנו לבדוק אופציות מעבר לים והצלחנו להיות בקשר עם אנשי הפועל אילת ולמצוא עסקה טובה עבורי כרוקי להגיע לכאן”.

היתרונות שלו על הפרקט:
“אני חושב שמה שאני עושה הכי טוב זה לסיים מעל הטבעת ואני מרגיש שאני חזק בצד ההגנתי, אני מסוגל לשנות זריקות ליד הטבעת ולהיות האיש שנמצא באמצע ומשנה זריקות, ואני גם יכול לקלוע בפוסט-אפ בתוך הצבע”.

על כך שישחק תחת בית הלחמי:
“זה כמובן נשמע טוב. אני חושב שזה שאני אשחק עבור מאמן שאוהב לשחק כדורסל מהיר זה טוב בשבילי כי אני מרגיש שאחד היתרונות שלי זה היכולת לרוץ ולקפוץ, אז להיות עם המאמן הזה יעזור לי מאוד בתור שחקן”.

כוכב סקרמנטו קינגס דיארון פוקס, איתו שיחק בתיכון:
“זה היה מגניב לראות אותו נבחר בדראפט בגלל שהוא היה חבר שלי לקבוצה כמה שנים לפני כן. זה די מגניב לראות אותו מצליח”.

למה אוהדי אילת יכולים לצפות ממנו:
“הם יכולים לצפות לראות בחור שמשחק חזק, בחור שמתחרה בכל ערב, בחור שהוא אתלט מעולה שיכול לבצע מהלכים בצד ההגנתי ובצד התקפי, הם יראו הרבה הטבעות יפות וחסימות יפות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!