סיכום המחזור הראשון בגביע הטוטו

יול 31, 2017 | כדורגל ישראלי

על ידי Joshua Halickman

המחזור הראשון בגביע הטוטו הפתיע לטובה. לרוב המוחץ של הקבוצות מדובר בהכנה מצויינת לליגה, אך לקבוצות המשתתפות באירופה זה משחק שמוסיף עומס, אך לא לקבוצות עם עומק כמו מכבי ת”א והפועל ב”ש.

אתחיל עם ב”ש, שמחליפיה הביסו את אשקלון ונהנו מכניסה לעניינים של תומאש פקהארט, שבישל שער. ב”ש אכן הוכיחה שמחליפיה גדולים על רוב הליגה מה שדומה למכבי ת”א ואתייחס לזה עכשיו. מכבי ת”א ובני יהודה נתנו למחליפים לשחק, אך בכל זאת היה משחק איכותי ובעיקר מחליפי מכבי ת”א נראו מצויין.

הבולטים היו דניאל טננבאום בשער, שהציג הצלות מרשימות מאוד. שון גולדברג היה מצויין וכך גם שגיב יחזקאל, וגם יונתן כהן אמנם החמיץ, אך שיחק טוב. מכבי ת”א נתנה את הבמה לצעירים, שהוכיחו כמה עומק ואיכות יש במכבי ת”א. דור מיכה נכנס כמחליף אחרי פציעה.

בית”ר ירושלים ניצחה את אשדוד ונהנתה מיכולת מרשימה של אנתוני ווארן שהצהיר שהוא יכול לעשות דברים גדולים העונה. מכבי פ”ת המתחדשת ניצחה את הפועל רעננה של דודו אברהם 1-0. מכבי חיפה מצהירה כוונות לקראת העונה הבאה, כשהיא מביסה את בני סכנין בתצוגה מצויינת בעיקר של אלירן עטר שכבש צמד. אחמד עאבד הראה מעט מהכישרון שיש לו עם צמד בישולים מול הפועל עכו, שמסובכת בפרשת החוזים הכפולים.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!