“סיומה של תקופה”: התגובות לפרישת כספי

יול 18, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

עולם הכדורסל הישראלי נפרד מעומרי כספי בדרכים רבות ומגוונות, כולל ברשתות החברתיות. הבאנו את מיטב התגובות לפרישתו של הכדורסלן הישראלי הראשון באן.בי.איי.

איגוד הכדורסל: “איגוד הכדורסל רוצה להודות לעומרי כספי, קפטן נבחרת ישראל, על קריירה אדירה, בה הפך לא רק לשחקן גדול, אלא גם לשגריר של הכדורסל הישראלי בעולם כולו. עומרי יישאר חלק מהכדורסל הישראלי והאיגוד ימצא את הדרכים בהן הוא ישתלב בעתיד. אנו מברכים את עומרי ומשפחתו על ההחלטה לפרוש ומאחלים לו הצלחה ובריאות מושלמת”.

יו”ר מנהלת ליגת העל, שמואל פרנקל: “כספי הוא ספורטאי למופת וכדורסלן מחונן. הביא הרבה מאוד כבוד לישראל כששיחק בליגת ה- נ.ב.א, כספי הוא הדוגמה עבור כל ילד שחולם להצליח בין אם ככדורסלן ובכלל. הנחישות שלו, העבודה הקשה וההתמדה ראויים להערכה גדולה. אני שמח בשבילו על קריירה נהדרת ומקווה שגם עכשיו, לאחר הפרישה מכדורסל פעיל, נוכל ליהנות מניסיונו הרב גם בתפקידים אחרים בכדורסל הישראלי. הרבה בהצלחה”.

דני אבדיה: “רגע בהחלט מרגש, גדול שחקני הכדורסל בישראל, סיומה של תקופה”.

עידן זלמנסון: “ברכות על קריירה אדירה. היה לי את הכבוד לשחק איתך בנבחרת ישראל, ללמוד ממך ולראות מה זאת נחישות והתמדה ללא פשרות. תודה על מה שנתת לכדורסל תמיד אשאר מעריץ”.

איתי שגב: “עומרי כספי גרם לי (ולהרבה אחרים) להאמין שגם ילד מישראל יכול להגשים חלום. תודה לך על ההשראה וברכות על קריירה חלומית”.

רביב לימונד: “ברכות על קריירה אדירה! ויותר מזה על כך שנתת והתווית דרך לדורות רבים של שחקנים שיבואו אחריך עומריקי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!