סגלוביץ’ מגיב לראשונה להחלטה של גלבוע: “הייתה אכזבה כי ציפיתי להוביל את הקבוצה בליגת העל, אבל אין כעס. המינוי של אברהמי ראוי”

קרדיט לתמונה הראשית: יעל אמסילי, מנהלת הליגה הלאומית

שי סגלוביץ’ בשיאו. המאמן בן ה-39 העלה לאחרונה את הפועל גלבוע/גליל לליגת העל וזכה איתה באליפות הליגה הלאומית אחרי שהוא הצטרף אליה במהלך העונה, אך לצערו הקבוצה בחרה למנות את שרון אברהמי למאמן החדש. למרות זאת, סגלוביץ’ דאג להתאושש מהר כשחת במכבי רעננה, שנראית כאחת המועמדות לעליית ליגה. כעת, בראיון מיוחד לפודקאסט “התשיעית באירופה”, סגלוביץ’ התייחס לראשונה להחלטה של גלבוע, כשהפרק המלא והמרתק מצורף להאזנה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“קודם כל אני אתחיל מהסוף. המינוי הוא מינוי ראוי, קטונתי מלתת ציונים בטח לשרון אחרי העונות המופלאות שהוא עשה, אני חושב שהוא אחד השמות המובילים בליגת העל, במאמנים הישראלים הוא מה שנקרא הבכיר הבא להיות מאמן נבחרת ישראל, ואני באמת מאחל לו מכל הלב, אנחנו חברים מאוד-מאוד טובים”, פתח סגלוביץ’. “אני יכול להגיד שכעס לא היה, הייתה אכזבה והייתה ציפייה שאני כן אוביל את הקבוצה הזו בליגת העל. אני לא יכול להגיד שאני מבין את המהלך, אבל בסופו של דבר אני מאמין שבמה שאין לי שליטה עליו אז אני לא צריך להתעסק. אני מאוד מכבד את מי שמוביל את המועדון שזה גדעון (ידין) ויערה וכל החבר’ה שסובבים אותם. אני מקבל ומוכן לאתגר הבא, ותמיד אני אאחל לגלבוע/גליל כי זה באמת מועדון מיוחד, זה מועדון קצת שונה בראייה שלו על הכדורסל ועל המקום מסביב. זה בהובלה של גדעון שבא מהצד של האוהדים ומסתכל על עולם הכדורסל ובכלל על הספורט באופן קצת שונה. עדיין האכזבה הייתה שם כי כן רציתי, כן ציפיתי וכן אני חושב שבעולם הספורט שאנחנו מכירים זה מהלך שהיה צריך לקרות, אבל חס וחלילה לא שומר טינה לאף אחד או כעס, מאוד מעריך את מה שהם נתנו לי ואני רוצה להאמין שגם אני נתתי להם”.

Sharon Avrahami – Photo Credit: Yehuda Halickman

סגלוביץ’ נשאל האם כשהגיע לקבוצה הוא קיבל הבטחה שימשיך במידה שיעלה ליגה, והאם הוא כבר התחיל לבנות את הקבוה אחרי עליית הליגה. “לא התחלתי לבנות את הקבוצה, אני חיכיתי לתשובה סופית לאן זה הולך. כן התחלתי לחשוב על דברים ולעשות לעצמי את הרשימות ואת ההכנות לאן זה יוביל. אני יכול להגיד לך שאני מסתכל על המקצוע ככזה שלא צריך לכפות דברים, זאת אומרת שכדי ליצור המשכיות וכדי להמשיך לעבוד בסינרגיה שני הצדדים צריכים לרצות את זה. גם אם ההסכם היה והייתה אופציה לא להמשיך אני מסתכל על החיים בכלל ועל הכדורסל בפרט ככזה שההמשכיות לא צריכה לבוא מכורח ההסכם אלא צריכה לבוא מכורח הרצון. שני הצדדים צריכים לרצות לעבוד ביחד ולרצות להיות אחד בשביל השני”.

סגלוביץ’ התייחס גם למועמדות להפועל עפולה ולבחירה לחתום ברעננה. “נפגשתי עם עפולה, עם יוסי מלכה, הרגשתי שזה ייקח עוד יותר מדי זמן ממה שרציתי לחכות. אם זה היה עניין של ימים אז יכול להיות שהייתי מחכה, אבל אבל הרגשתי שהצעד הנכון לעשות זה להיות מאמן מכבי רעננה מהרבה סיבות, אני אוהב אתגרים, אני אוהב מועדונים שרוצים להצליח. אני זוכר את רעננה בימים היפים של תומר שטיינהאור, קורי קאר וכל החבר’ה, ואני יודע שלעיר הזאת יש פוטנציאל מאוד-מאוד גדול להצליח. הייתה לי פגישה מאוד טובה עם דרור (גרבינסקי) היו”ר ובכלל מי שסובב את הקבוצה, והרגיש לי שזה לא נכון לחכות ולהישאר בין שניים-שלושה מאמנים שמתוכם ייבחר המאמן של עפולה. אחרי הפגישה התקשרתי לאשתי ולדניאל דוחון הסוכן, ואמרתי להם שאני לוקח את רעננה כי זה מרגיש לי הכי נכון”.

Shai Segalovich – Photo Credit: Basket.co.il

תגובת אחת.

  1. shlomi malka

    שי גיבור… מאחל לך בהצלחה רבה ברעננה….
    מאוהד גלבוע שמודה לך מאוד מאוד

    השאר תגובה

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!