נקודות על גמר גביע ווינר בין מכבי ראשל״צ להפועל באר שבע

אוק 4, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

סיכום משחק גמר גביע ווינר בין הפועל באר שבע למכבי ראשון לציון:
ברבע הראשון באר שבע נראתה חסרת תיאום, וראשל״צ ניצלה זאת חלקית עם 15-7. ברבע השני ראשל״צ ברחה ליתרון ענק, 45-21 בסיום המחצית, הרבה זכות קמרון לונג. ברבע השלישי באר שבע הצליחה לחזור למשחק הרבה בזכות טיילור בראון, אך עדיין סיימה אותו בפיגור 13, 56-43. לפרקים ברבע הרביעי נעשו חזרות רציניות של באר שבע למשחק, אבל ראשל״צ הצליחה לשמור על היתרון שלה ובסופו של דבר זכתה בתואר הראשון של העונה, עם ניצחון 78-66. הרבו לקלוע לראשל״צ: קמרון לונג שזכה בתואר מצטיין הטורניר עם 24 נקודות, דשון סטיבנס עם 13 נקודות. בהפועל באר שבע בלטו טיילור בראון עם 21 נקודות וטראוויס ווריק עם 11 נקודות.

נקודות על גמר גביע ווינר בין מכבי ראשל״צ להפועל באר שבע:

1) קמרון לונג היה יוצא מן הכלל. אחרי רבע ראשון עם קצב חלש, לונג התעורר ברבע השני ולמעשה גמר את המשחק. בזכות ההופעה האדירה הזאת הוא גם זכה בתואר ״שחקן הטורניר״ הנחשק. גם צביקה שרף היה מרוצה מאוד מהיכולת של לונג, שבוודאי יקווה לשחזר את היכולת המצויינת הזו עם 24 נקודות גם בליגה הסדירה.

2) ואם כבר נגענו בצביקה שרף, הרי שהאיש היה לוהט מתמיד היום. בין עבירה טכנית להתפרצות על שופטים, ועד לזכייה בתואר ראשון שלו בישראל מזה 21 שנה, שרף היה בלתי ניתן לעצירה בכל החזיתות. מסיבת העיתונאים שלו אחרי המשחק הייתה הדובדבן שבקצפת של המאמן הוותיק הערב. הוא כעס על הלו״ז הצפוף, החמיא בין היתר לקמרון לונג ובעיקר זעם על כתבה שראה באתר ספורט בכיר על איגור קולשוב שכמעט נחת במכבי תל אביב. מה שבטוח, קולשוב הוא נכס יקר מאוד בשבילו ובשביל מכבי ראשל״צ.

3) רמי הדר לא בדיוק היה מרוצה מהתצוגה של קבוצתו הפועל באר שבע היום. הוא ראה יותר מדי החטאות מהשלוש, ראה את קבוצתו סופגת מספר רב של עבירות, והפסיד משחק גמר. ובכל זאת, הדר החמיא לשחקניו על המאמץ ועל אי הוויתור. מה שלא קיבלנו מהדר הוא מחמאות למנצחים. הוא יקווה לשכוח מהר מאוד מהמשחק הזה ולהתכונן טוב למשחקי הליגה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!