“נצטרך להתאים את עצמנו גם למזג האוויר וגם לקהל”

נוב 28, 2021 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת ישראל תתארח הערב (ראשון, 19:00) באסטוניה למשחק מול הנבחרת המקומית במסגרת מוקדמות אליפות העולם. כזכור, בחמישי האחרון ישראל ניצחה בבית את פולין 61:69 ופתחה את הקמפיין תחת המאמן הלאומי החדש גיא גודס ברגל ימין. מי שנשארו מחוץ לסגל של ישראל הם רועי הובר ואיתי שגב, כאשר את מקומם ימלאו ג’ון דיברתולומיאו ורומן סורקין.

תומר גינת אמר לקראת ההתמודדות: “בסך הכל מצפה לנו משחק מאוד קשה, שתי הקבוצות מגיעות אחרי ניצחון, אבל אנחנו משחקים בחוץ ולא בבית, זה הבדל די משמעותי, אנחנו לשחק יותר טוב ממה ששיחקנו ביום חמישי בשביל לנצח את המשחק, אנחנו עשינו את ההכנות ואת ההתאמות שהיינו צריכים ואנחנו מגיעים מוכנים. הם משחקים ביחד, קולעים המון המון שלשות, מריצים תרגילים עם המון תנועה, נצטרך להיות מוכנים גם לריבאונד ההגנה, חייבים לסגור חזק לריבאונד, לרוץ ולשחק את הכדורסל שלנו, ובאמת לעצור את התנועה שלהם ואת הקליעה שלהם מבחוץ. בסופו של דבר לשחק בחוץ בטח כנבחרת זה מאוד-מאוד משמעותי, יש לנו נבחרת טובה מאוד שיודעת לעשות התאמות, יש אנרגיות טובות וכיף לנו ביחד, זה מפתח מאוד-מאוד משמעותי, אנחנו פה כבר יומיים והתאמנו באולם כבר פעמיים, מחר בבוקר תהיה הפעם השלישית, אנחנו באים לנצח את המשחק ואני מרגיש שהנבחרת מוכנה ובאה באנרגיות הנכונות”.

יפתח זיו נשאל בין היתר האם המחויבות תגדל בגלל שהמשחק בחוץ ולא בבית: “אני רוצה להאמין שכן ושזה יביא אותנו במחויבות קצת יותר ממה שהיה, היה שם הרבה התרגשות בנוסף לכל הבלאגן שפולין עשו, אנחנו מתגבשים מיום ליום, מקווה שנבוא מוכנים. אין ספק שמול הקהל המדהים הזה הרבה יותר קל, אנחנו מגיעים פה למגרש שמרגיש קצת ביתי, הקור מאוד ביתי ונצטרך להתאים את עצמנו גם למזג האוויר וגם לקהל, מאמין שנצליח להתגבר עליהם בבית שלהם ולסיים את החלון הזה ב-0:2 שמאוד משמעותי להמשך. בוא נתחיל מניצחון על אסטוניה ואחרי זה נחשוב על דברים גדולים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!