“נצטרך להיות מרוכזים עם כמה שפחות טעויות”: הלפרין וירושלים מתכוננים לקרשיאקה

דצמ 6, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Dov Halickman

הפועל ירושלים תפגוש הערב את פינאר קרשיאקה הטורקית במסגרת ליגת האלופות של פיב”א. האדומים מהבירה ינסו להשיג ניצחון קריטי על אדמת טורקיה כדי לנסות לשמור על סיכויים לעבור שלב באירופה. ת’ון מייקר לא בסגל מכיוון שבליגת האלופות מותר 7 זרים ו-5 שחקנים שנחשבים “הום גרון”, כאשר ווילי וורקמן נחשב זר במפעל.

מאמן הקבוצה, יותם הלפרין, אמר לקראת המשחק: “ברור לנו את חשיבות המשחק לאור מצבנו הנוכחי באירופה. נצטרך להיות מרוכזים עם כמה שפחות טעויות כדי לנסות לנצח פה. סו זה סו. סך הכל אין הפתעות משום כיוון. ידענו מה אנחנו מקבלים. הוא צריך עוד קצת זמן בקשר לרמת הכושר וסגנון המשחק אבל ממנו אני לא מודאג. אנחנו צריכים לשלוט בקצב. זו קבוצה שיודעת מה היא עושה. המאמן פה עושה עבודה נהדרת הרבה שנים. צריך לגרור אותם לסגנון המשחק שאנחנו רוצים. נצטרך גם לשלוט בקצב וכמה שפחות טעויות.”

קפטן הקבוצה, אדם אריאל, דיבר לקראת המשחק: “משחק חשוב מאוד. אנחנו מכירים את האיכות של היריבה הטורקית. נצטרך לשחק היטב במשך כל 40 הדקות כדי לצאת עם ניצחון. זה יכול להשפיע על הקמפיין האירופאי שלנו. אני חושב שאנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות. כל אחד מבין את מעמדו בקבוצה. הכל מתנקז למחר ואנחנו צריכים להביא הכל כדי לצאת עם ניצחן מחר.”

Adam Ariel – Photo Credit: Dov Halickman

סולימאן בריימו התייחס למשחק הערב: “אנחנו משתפרים כל יום, כולם עושים את המקסימום ומפוקסים ואנחנו באים כדי לנצח. זה הזדמנות להציב את עצמנו כדי להתקדם. אנחנו צריכים להתפקס על עצמנו ואם נמשיך לבנות את עצמנו כקבוצה נהיה בסדר.”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!