ננו גינזבורג על נבחרות צ’כיה וישראל, הקריירה שלו והמחמאות מפופוביץ’ + סיפור מיוחד על יאן וסלי

מאי 3, 2023 | כדורסל

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 70, שאליו מצטרף דני דניאלי (יורוזון) ושבו מתארח לא אחר מאשר ננו גינזבורג, המאמן הישראלי של נבחרת צ’כיה ופרומיטיי האוקראינית. הפרק, שנפתח עם סיפור הכניסה שלו לעולם הכדורסל ולעולם האימון, נמשך עם השאלה האם היה לו מודל לחיקוי והפילוסופיה שלו כמאמן. לאחר מכן, גינזבורג הרחיב על העונה המוצלחת בפרומיטיי שהגיעה עד לחצי גמר היורוקאפ, בעת שתחתיו שיחק קיילב אגאדה. גינזבורג גם התייחס לעונת היורוקאפ של הפועל תל אביב ולאפשרות שיאמן שם, חזר לסדרה שלו מול הפועל ירושלים בעונה שעברה, סיכם את השנים המוצלחות בנימבורק הצ’כית ודיבר על התקופה של אורן עמיאל בהפועל ירושלים.

גינזבורג דיבר על עתידו בנבחרת צ’כיה, ההישגים הגדולים שלו והמחמאות מגרג פופוביץ’, בנוסף ללחיצת היד המפורסמת עם המאמן האיראני באולימפיאדת טוקיו והזיכרונות מהכפר האולימפי. גינבורג הרחיב על העבודה עם שחקנים כמו יאן וסלי ותומאס סטוראנסקי, סיכם את היורובאסקט האחרון של צ’כיה ושל נבחרת ישראל, ודיבר על ההתמודדות עם כוכבים כמו ניקולה יוקיץ’, יאניס אנטטוקומפו, ולאחרונה גם ויקטור וומבניאמה. גינזבורג חשף מה קרה בכל הנוגע למועמדות שלו לנבחרת ישראל, דיבר על המינוי של אריאל בית הלחמי וענה על השאלה הכללית האם הוא רואה את עצמו מאמן בישראל בעתיד.

גינזבורג אף התייחס לאפשרות לאמן בליגה חזקה, גילה מיהם השחקנים הכי טובים שהוא אימן, שיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, ענה האם הוא מרגיש מוערך בישראל וסיפר משהו מעניין שלא יודעים עליו. גינזבורג גם ענה על שאלות שהעלו חברי קהילת ספורטס רבי וגולשים בטוויטר, גילה מה החלום הכי גדול שלו ולטובת פינת סיפור חשף אירוע שבו הוא צעק על וסלי ואת הסיבה לכך.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!