“נמרוד לוי קיבל את ההחלטה להישאר בגליל בין היתר בהשפעת הפגישה שלנו”

אוג 25, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל גליל עליון חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם המכללה האקדמית תל-חי, במסגרתו יחלו שחקני הקבוצה ללמוד בשנת הלימודים הקרובה בחוג לכלכלה וניהול במכללה, כך פורסם לראשונה ב”ישראל היום” בכתבתו של תומר גבעתי.

לפי הכתבה, הסטודנטים החדשים ישתלבו בתוכנית מיוחדת שמיועדת לאנשים שמעוניינים לשלב לימודים באקדמיה לצד חיי משפחה, עבודה, או אימוני ספורט אינטנסיביים בקבוצה מקצועית המשחקת בליגת העל.

עופר ינאי התייחס להסכם שיתוף הפעולה: “גליל היא קבוצת הקולג’ של ישראל. הגליל הוא מקום שקט ומבודד, שמאפשר תנאי מעבדה לשחקנים. בראייה שלי שחקני הכדורסל, שמסבים לכולנו הרבה הנאה ושמחה, הם הילדים שלנו, לא גלדיאטורים, ואנחנו גם צריכים לדאוג להם לשלב שמעבר. התוכנית הזו תעשה טוב גם לשחקנים וגם לגליל. נמרוד לוי, שכבר נרשם ללימודים, קיבל את ההחלטה להישאר בגליל, בין היתר בהשפעת הפגישה שלנו, שבה הוצעה לו ההזדמנות ללמוד במכללה תוך כדי עונת הכדורסל בגליל”.

לוי עצמו אמר: “אני מאוד שמח להתחיל ללמוד במכללה האקדמית תל-חי, לאחר ששמעתי עליה הרבה דברים טובים. שיתוף הפעולה בין הקבוצה לבין המכללה הוא חשוב ומבורך. מהניסיון שלי, אין כמעט ספורטאים שמשלבים תואר אקדמי עם הקריירה המקצוענית. אני רואה בכך הזדמנות להשתפר ולהתקדם גם על המגרש, וגם לקראת החיים שאחרי קריירת הכדורסל”.

לוי היה הראשון שנרשם והתקבל ללימודי כלכלה וניהול במסלול מערכות מידע בתל-חי. ארבעה שחקנים נוספים – רועי הובר, איתי מושקוביץ, יהל מלמד והראל רינסקי, הגיעו בעקבותיו למכללה.

טמיר אברהמס, יו”ר המועדון, הוסיף: “החזון של המועדון שלנו הוא קידום השחקן הישראלי, ואני שמח שעופר נותן לנו את ההזדמנות לקדם את השחקנים שלנו לא רק על המגרש, אלא גם לקדם אותם לעבר תואר אקדמי ולחיים שלאחר הכדורסל”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!