“נמצא במגמת עלייה”: מארק אוגדן חתם בהפועל חולון

אוג 11, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מארק אוגדן (בן 26, 2.08 מטרים), פאוור פורוורד/סנטר מצטרף להפועל חולון בחוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

אוגדן הינו בוגר מכללת דיקסי סטייט, כשבעונתו האחרונה במכללה העמיד ממוצעים של 13.2 נקודות ו-10.2 ריבאונדים למשחק. את הקריירה המקצוענית שלו החל בלוקסמבורג שם קלע במדי ראסינג לוקס 19.1 נקודות וקטף 12.3 ריבאונדים בממוצע למשחק. לאחר מכן עבר לשתי עונות לאולימפי הגאורגית שם העמיד ממוצעים של 16.1 נקודות ו-10.9 ריבאונדים למשחק. את העונה האחרונה החל השחקן ב-ס.אוליבר וירצבורג מהליגה הגרמנית אליה הגיע בחוזה לחודש שבמהלכו קלע 11.3 נקודות וקטף 2.7 ריבאונדים בממוצע למשחק. לאחר מכן עבר לסטאל אוסטרוב מהליגה הפולנית איתה זכה באליפות והגיע לגמר היורופקאפ. בשורות סטאל העמיד מארק ממוצעים של 8.8 נקודות ו-6.2 ריבאונדים ב-20 דקות למשחק.

מאמן הקבוצה, מאוריציו בוסקאליה, התייחס להחתמתו של מארק אוגדן ואמר: “אנו מקבלים בברכה את מארק, שחקן שנמצא במגמת עלייה, אדם רציני ובעל מוטיבציה גדולה. מדובר בשחקן שיכול לשחק בשני תפקידים, גם 4 וגם 5 ולהשתלב היטב עם האחרים. הוא מביא אנרגיה, אתלטיות, מהירות, עוצמה וכישורים שיאפשרו לנו לשנות דברים במהלך המשחק”.

מי שעוד מצטרף לסגל הקבוצה לעונה הקרובה הוא הפורוורד הצעיר איתן ינאי (בן 18, 2.02 מטרים). ינאי גדל במחלקת הנוער של הפועל תל-אביב ומגיע בהשאלה ממכבי רחובות.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!