ניתוח ההופעה של ים מדר ונועם יעקב בדרבי הישראלי

על ידי Moshe Halickman

פנרבחצ’ה הטורקית ניצחה בבית 86:101 את וילרבאן הצרפתית במשחק במסגרת המחזור הרביעי ביורוליג. המשחק הפגיש בין שניים מהכדורסלנים הישראלים הטובים ביותר כיום, כשבצד המנצח עמד ים מדר ובצד המפסיד עמד נועם יעקב. בעקבות המשחק, פנר ניצבת במקום הרביעי בטבלה עם מאזן 1:3 ו-וילרבאן במקום האחרון עם מאזן 4:0. כעת, הגיע הזמן של אתר “ספורטס רבי” לנתח בקצרה את ההופעה של שני הרכזים הלגיונרים במה שהיה סוג של “דרבי ישראלי”.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הסטטיסטיקה של מדר: 15 דקות ו-4 שניות, 7 נקודות, 2 מ-3 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש, ריבאונד אחד, חטיפה אחת, עבירה אחת, סחיטה של עבירה אחת, 7 במדד היעילות ופלוס 6 במדד הפלוס מינוס

הציון של מדר – 8

מדר נכנס לראשונה בשלב מתקדם של הרבע הראשון, בזמן שקבוצתו הייתה בפיגור משמעותי. הוא חדר היטב פעמיים ברציפות בשלב מוקדם של הרבע השני ונלחם בהגנה, כשהוא הצליח למזער נזקים אחרי שהמצב של קבוצתו החמיר. בתחילת המחצית השנייה ניק קלאת’ס הצליח להתניע קאמבק של פנר, ומדר החליף אותו רק במהלך הרבע הרביעי. מדר המשיך לעבוד היטב בהגנה ובעיקר נעץ שלשה גדולה מהפינה, כאשר הוא השתתף בחגיגה של קבוצתו ורק הדגיש איזו קבוצה תנצח את המשחק הזה. נכון, מדר לא בדיוק שיחק הרבה ולכן השפעתו על המשחק לא הייתה יוצאת דופן, בטח ביחס לשחקנים אחרים, אבל הוא עשה פעולות חיוביות ומיעט לטעות, כך שהוא בהחלט ראוי לציון טוב מאוד.

Yam Madar – Photo Credit: Euroleague

הססטיסטיקה של יעקב: 5 דקות ו-16 שניות, 2 נקודות, 1 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש, 0 במדד היעילות ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס

הציון של יעקב – ללא ציון

יעקב נכנס לראשונה בשלב מאוחר של הרבע הראשון, והצליח לספק חדירה מוצלחת בתחילת הרבע השני כשקבוצתו שלטה בעניינים, כאשר מדובר בנקודות הראשונות שלו בקריירה במסגרת היורוליג. יעקב גם שיחק סמוך לסיום הרבע השלישי כשקבוצתו כבר הייתה בדרך לאבד שליטה, ובמצב של שוויון 66:66 הוא ניסה לקנות את עולמו כשהכריח זריקה לשלוש מהפינה, אלא שזה נגמר באיירבול. יעקב גם עשה עבירה שעלתה בזריקות עונשין מדויקות של היריבה, ושם בעצם סיים את הערב שלו. בסך הכל, הוא לא שיחק מספיק דקות כדי לקבל ציון, אבל אם מסתכלים רק על הדקות ששיחק אפשר להגיד שהמספר הכי מדויק הוא 5.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!