ניקולה וויצ’יץ’ עוזב את מכבי תל אביב: כל הציטוטים בפנים

נוב 10, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

באדיבות האתר הרשמי של מכבי תל אביב

במסיבת עיתונאים מרגשת ומפתיעה, ניקולה וויצ’יץ’ הודיע על עזיבת מכבי תל אביב בתום העונה. “יש לי רק שני דברים חשובים בחיים, המשפחה שלי ומכבי”, סיפר אגדת מכבי, ששימש ב-10 השנים האחרונות כמנהל הספורטיבי של המועדון, “אני צהוב בנשמה עד הסוף”.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

“לקח לי זמן להתכונן לזה”, אמר סנטר העבר הקרואטי, “מזה 30 שנים כדורסל היה החיים שלח. לא היה לי זמן לעצמי וזמן למשפחה. 16 שנים אני חלק ממשפחת מכבי. הייתה לנו הרבה שמחה ובטח, קצת בלאגן. החלטתי שבסיום העונה אקח הפסקה ואעזוב את מכבי. החלטתי להגיד את זה כדי להיות כן עם החברים והבעלים. יש לי רק שני דברים חשובים בחיים, המשפחה שלי ומכבי”.

“אני מרגיש שיש לי מחויבות להיות כנה עם בעלי מכבי, עם התקשורת ועם אוהדי מכבי שמגיע להם כזו שקיפות. יש לי רק שני דברים חשובים בחיי: מכבי והמשפחה שלי – שני דברים שהפכו אותי לאיש הכי מאושר בעולם, ואני בטוח שזה ימשיך בעתיד”, המשיך וויצ’יץ’, “יש עונה שלמה לפנינו ואני חייב לעשות זאת עכשיו. אני חושב שיש לנו קבוצה נהדרת עם אווירה נהדרת ואנחנו יכולים להגיע להישגים הכי גבוהים”.

“אני רוצה להגיד משהו: האיש הזה הוא אגדה לא רק בארצו ועבור משפחתו, אלא אגדה עבור מכבי והוא יישאר כזה בשארית ההיסטוריה שלנו”, אמר דייויד פדרמן. “לא רק שהוא היה שחקן נהדר, אלא הוא אדם נהדר ואנחנו אוהבים אותו. קשה למצוא את המילים להודות לו על הכל בשמי ובשם שותפיי. אין לי ספק שתמשיך להיות קשור אלינו ואני חושב שעשית את ההחלטה הנכונה עבור משפחתך”.

“השנים איתך היו נהדרות”, החמיא אודי רקנאטי. “היינו למעלה ולמטה. האגדה שלך תימשך וזה תמיד היה ויישאר הבית שלך. שאראס כאן והתחיל את השושלת שלך יחד איתך”.

“כשהגעת ביקשת שתלך לווילרבאן ואז היא זכתה איתך באליפות ובגביע לראשונה בתולדותיה. חזרת ועזרת לנו לזכות בכל התארים. תודה לך על הכל”, הודה שמעון מזרחי.

“היו גם שנים קשות בספורט ובעסקים, אבל מתוך 16 שנים היו גם הרבה שנים יפות. תמיד נתתי את המיטב שלי. השתדלתי להיות בחור טוב ולא לפגוע באף אחד. אפילו כששמעון שלח אותי לווילרבאן זה היה כדי להפוך אותי לטוב יותר. אין עוד מועדון בעולם שאני יכול לקרוא לו ככה בית. אני מרגיש יותר ישראלי מישראלים. אני אוהב את המדינה ואת האנשים כאן”, סיכם ניקולה וויצ’יץ’.

תגובת המועדון: “בהמשך להודעתו של ניקולה וויצ’יץ’ בנוגע להחלטתו לסיים את תפקידו במכבי בתום העונה הנוכחית, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מבקש להודות לניקולה על המקצוענות והשקיפות שבה בחר להתנהל בנושא זה מול ההנהלה, האוהדים והתקשורת.

“ניקולה היה וימשיך להיות חלק גדול ממשפחת מכבי וביחד עם הנהלת מכבי, ימשיך לפעול במרץ להשגת כל מטרות המועדון העונה. בתום העונה ולאחר תהליך חפיפה מסודר, סמכויותיו של ניקולה יחולקו בין מספר בעלי תפקיד קיימים בתוך המועדון”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!