ניצחון קריטי: ראשל”צ גברה על נס ציונה

ינו 23, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

מי שחשב שרצף ההפסדים או שחרורי השחקנים מרמזים על כך שמכבי “אפי קפיטל” ראשל”צ השלימה עם הירידה – מוטב שיחשוב שנית. החבורה מעיר היין העניקה הערב (ראשון) לדרור כהן את ניצחונו הראשון כמאמן ראשי בליגת ווינר סל, 68:79 בלב המושבה על עירוני “חי מוטורס” נס ציונה, וצימקה את הפער מהמקום הלפני אחרון לשתי נקודות בלבד.

ראשל”צ שיפרה משמעותית את ההגנה ובניגוד למשחקים קודמים, הייתה עקבית ויציבה יותר לאורך כל המשחק. אנתוני בראון פתח בסערה ונראה כמו גניבה כבר במשחקו השני בארץ, דיימון סימפסון לא ריחם על האקסית וקלע פעם אחר פעם ברבע הרביעי ומעל כולם היה טו הולוואי, בהופעה אישית גדולה, שהזכירה את ימיו בחולון, הן בקליעה והן בניהול המשחק, בהיעדרו של מוריס ווטסון הפצוע. מלבדם בלט גם הקפטן נתנאל ארצי עם תרומה נאה בשני צידי המגרש.

נס ציונה פספסה הזדמנות גדולה לבסס את מקומה בשמינייה, בתצוגה התקפית חלשה. הכתומים מלב המושבה הגיעו לרבע הרביעי עם שלשה אחת בלבד, רדפו לאורך כל הערב ובניגוד לדרבי השפלה הקודם, לא מצאו דרך לעצור את הולוואי בדקות הסיום. דיאנטה גארט החזיק את הקבוצה עם הראש מעל המים, טל דן קלע שיא עונתי וסימיסולה שיטו הציג את אחד ממשחקיו הטובים העונה ואפילו קלע טוב יותר מהקו, אבל זה לא הספיק לקאמבק מאוחר כמו בסיבוב שעבר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!