ניצחון ביתי נוסף: חולון ניצחה את ב”ש

מרץ 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

הפועל “יונט” חולון עבדה קשה מול הפועל “אלטשולר שחם” באר שבע בדרך לוי ביתי נוסף, 69:72.

אדם סמית’ וטיירוס מגי הצטיינו ברגעי ההכרעה.

בין הניצחון הגדול בגרמניה למשחק הקריטי מול דיז’ון, הפועל “יונט” חולון הגיעה למשחק הערב (ראשון) בהיכל טוטו מול הפועל “אלטשולר שחם” באר שבע עם לא מעט חששות, לא רק מירידת מתח אלא גם בגלל הסגל החסר, ללא פרדריק בורדיון וכריס ג’ונסון. החבורה של גיא גודס עבדה קשה מאוד מול היריבה מהתחתית, אבל בסופו של משחק מותח ומתיש, היא מסמנת וי רביעי ברציפות ושומרת על המקום השני בליגת ווינר סל, 69:72.

אדם סמית׳ דיבר בסיום: ״זה היה משחק קשה, היו חסרים לנו כמה שחקנים אבל הלכנו עמוק סיימנו את המשחק ושיחקנו לאורך כל 40 הדקות. היו לנו מספר משחקים כמו זה שבדיוק שיחקנו בגרמניה, משחק מכוער בדיוק כמו זה אבל אני חושב שזה מראה מי אנחנו, שאנחנו מנצחים את המשחקים האלו. זה מה שזה זו ההגנה, יש לנו שחקנים שיכולים לעשות דברים בצד ההתקפי כמובן, כשאנחנו ממוקדים גם בהגנה אנחנו קבוצה מאוד קשוחה״.

על בורדיון וג׳ונסון: ״במהלך התקופה הזו של העונה אני מאמין שיש שחקנים שצריכים מנוחה כולם די חבולים כרגע אבל אנחנו צריכים ללמוד איך לעשות את העבודה גם כשאין לך את כולם ושוב זה מראה את האופי של הקבוצה שלנו, שחקנים מרימים את הרמה כשהם צריכים וכשכולם כך זה הופך אותנו לקשוחים״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!