נותנת חסות ראשית חדשה להפועל חולון

אוק 6, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

רגע לפני פתיחת העונה הפועל חולון הודיעה על נותן חסות ראשי למועדון. חברת ATSMON PLAY GROUNDS תהיה נותנת החסות הראשית של המועדון. החברה שנוסדה בשנת 1973 מתמחה בייצור והקמת מתקני משחק בשטחים ציבוריים ובגני ילדים וכן מתקני כושר ומחזיקה בתו תקן ישראלי, אירופאי ואמריקאי. המשפט שמוביל את החברה הוא “לעולם לא מפסיקים לדמיין” משפט שמקבל משמעות כשרואים את גני השעשועים והמשחקים המרהיבים אותם מקימה החברה. מנכ”לית השיווק של החברה, ויקי מזרחי, תצטרף להנהלת המועדון ותרכז פרויקטים ושיתופי פעולה למען הקהילה.

במעמד החתימה אמרה מזרחי: “כמשפחה חולונית ותיקה שהקימה בשנת 1973 את החברה בחולון וכאוהדי הקבוצה אנו רואים חיבור טבעי לקבוצה ולעיר. אנו בחברה רואים חשיבות רבה בתרומה לקהילה, דבר שמוביל אותנו לאורך השנים, והחיבור לאלופת המדינה הרגיש לנו מתבקש, שתהיה לכולם שנה טובה ומוצלחת עטורה בהישגים”.

יו”ר המועדון, איתן לנציאנו, אמר: “אני רוצה להודות בשם הנהלת המועדון ובשם אוהדי הפועל חולון למשפחת מזרחי, בעלי החברה, על הצטרפותם כנותני חסות ראשית של אלופת המדינה. מדובר במשפחה חולונית יקרה שהם גם חברים אישייים שלי, אנו מקווים שיחד נמשיך להשיג הישגים ותארים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!