נועם דוברת נבחר לשחקן המשתפר של העונה: ״הפרס נותן לי הכרה על העבודה שעשיתי״

יונ 15, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

נועם דוברת נבחר לשחקן המשתפר של עונת 2020/21 באירוע מיוחד שערכה מנהלת ליגת העל בכדורסל באולם האירועים קמילו שבתל אביב. זו אכן הייתה עונה שבה דוברת ביצע קפיצת מדרגה מרשימה, ויעידו על כך המספרים: מ-5.5 נקודות, 35% לשלוש, 2.1 ריבאונדים ו-1.9 אסיסטים ב-19.3 דקות בממוצע בעונה הסדירה של 2019/20 קפטן מכבי ראשון לציון זינק ל-10.6 נקודות, 38% לשלוש, 2.9 ריבאונדים ו-3.4 אסיסטים ב-26.9 דקות בעונה הנוכחית. בזמן קבלת הפרס, הוקרן סרטון קצר עם הביצועים הבולטים של דוברת מהעונה האחרונה, ובראשם הדאנק המדהים בהיכל טוטו חולון. שוחחנו עם דוברת לאחר שזכה בתואר האישי המכובד.

דוברת עצמו הגיע לאירוע כשהוא חבוש ביד ימין בעקבות הפציעה הלא פשוטה שספג בסיום העונה. לאחר שקרתה הפציעה התברר כי דוברת ייעדר חודשיים מפעילות, וכרגע נותר לו ככל הנראה פרק זמן של מעט יותר מחודש אחד עד שיחלים. “אני מרגיש בסדר, היד עדיין בסד אבל התחלתי שיקום ופיזיותרפיה. זה משתפר מיום ליום”, סיפר דוברת בתחילת דבריו.

Noam Dovrat – Photo Credit: Dov Halickman


דווקא בתקופה קשה שבה הוא פצוע, אין ספק שהזכייה בתואר האישי מסבה לדוברת מעט אושר חיוני. “זה משמח אותי מאוד, עבדתי קשה כל העונה ואני חושב שהפרס הזה זה משהו שנותן לי איזושהי תחושה טובה והכרה על העבודה שעשיתי. יש לי עוד הרבה לאן להשתפר, אני חושב שיש לי עוד דרך לעשות”, אמר דוברת.

בעקבות הפציעה, דוברת הגיע לאירוע כשהוא מלווה באחותו הגדולה ובאחיו הקטן. כמובן שהכוכב בן ה-18 התרגש מכך שחלק מבני משפחתו היו איתו בעת קבלת הפרס. “אני שמח מאוד, המשפחה מלווה אותי כל הדרך מההתחלה, אם זה האחים שלי, ההורים שלי והיום ספציפית הייתי צריך שמישהו יבוא איתי כי עדיין מסוכן עבורי לנהוג אז אני צריך את האחים שיהיו איתי. אני שמח שנוצרה ההזדמנות הזו שהם יכלו ללוות אותי פה”.

Noam Dovrat – Photo Credit: Dov Halickman


מעט לפני תחילת האירוע, גיא גודס האריך את חוזהו בתור מאמן מכבי ראשל”צ לשנתיים נוספות. אלא אם כן תחול תפנית מפתיעה, דוברת צפוי לשחק תחת גודס לפחות בעונה הקרובה, כשהגארד כבר הצהיר בעבר שהמטרה שלו היא להגיע לאן.בי.איי דרך דראפט 2022. כבר דווח בעבר שגודס חשף כי דוברת בכה מאושר כשהתבשר שהוא יכהן כקפטן הקבוצה מיו”ר המועדון, יצחק פרי. “קודם כל ברכות לגיא גודס, ראיתי שהוא חתם היום לעוד שנתיים במכבי ראשון. אני התרגשתי מאוד כשקיבלתי את המעמד של הקפטן במכבי ראשון כי בתור שחקן שגדל במועדון מגיל 5 זה תמיד היה חלום. משמח מאוד שגיא ממשיך”, גילה דוברת.

תואר אישי זה לא דבר זר לדוברת, בתור מי שנבחר אשתקד לתגלית העונה. יהיה בהחלט מעניין לראות האם דוברת יוכל לקטוף עוד פרס גדול גם בעונה הבאה. “התוכניות לעונה הבאה הן להמשיך להשתפר כמה שיותר ולחזור מהפציעה בהחלמה מלאה וטובה כמה שיותר. יש לי עוד הרבה דרך לעשות כמו שאמרתי והמטרה היא לעשות עוד קפיצה למעלה”, סיכם דוברת בצניעות.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!